KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Başarılı temsilciler ödüllendirildi - Torunoğulları haberleri
Anasayfaya Dön Tüm Dünya Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başarılı temsilciler ödüllendirildi - Merkezi Hollanda’da bulunan ve Hollanda’nın yanı sıra Almanya, Belçika, İngiltere, Avusturya, Norvec ve Fransa’da faaliyetlerde bulunan Edeelstaaal Firması, Danimarka’daki başarılı temsilcilerine plaket ve teşekkür be
2010-12-08 - 13:24
HOLLANDA
Facebook'ta Paylaş

Başarılı temsilciler ödüllendirildi 

Merkezi Hollanda’da bulunan ve Hollanda’nın yanı sıra Almanya, Belçika, İngiltere, Avusturya, Norvec ve Fransa’da faaliyetlerde bulunan Edeelstaaal Firması, Danimarka’daki başarılı temsilcilerine plaket ve teşekkür belgesi verdi.
 
Avrupa’da 30 yıldır mutfak malzemeleri üreten ve satışını yapan Edelstaal Şirketi global krize ragmen, 2010 yılında satışlarını arttırmayı başardı. Bu başarıda büyük pay sahibi olan temsilciler için Kopenhag’daki Vanlose Resturantında bir tören düzenlendi.
 
Toplantıda konuşan ve bu yıl yapacakları çalışmalar ile ilgili bilgiler anlatan Edelstal Group Yöneticileri Ertan Torunogulları ve Hasan Seçilmiş, “Bilindiği gibi şirketimiz Simtronic ve SWS olarak ömür boyu garantili tencere üretimi yapmaktadır. İtalya’da ve Belçika’da ürettiğimiz ve Avrupa’da tencerenin rolexsi olarak tanınan Simtronic ve SWS ürünlerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin memnuniyeti bizlere daha fazla sorumluluk yüklemektedir. Avrupa’nın bir çok ülkesinde 700’den fazla müşteri temsilcimiz ürünlerimizi tanıtmakta ve satışını yapmaktadır. Avrupa’daki krize rağmen sizlerin özverili ve başarılı çalışmalarınızla firma olarak satışlarımızı geçtiğimiz yılın üzerine çıkardık. Gelecek yıl içersinde temsilci sayımızı 1000 kişiye çıkarmayı planlıyoruz. Bunun için planlı ve programlı bir şekilde büyümeyi sürdürmek istiyoruz. Disiplini ve başarıyı esas alan şirketimiz, konusunda uzman olan siz değerli arkadaşlarımızla çalışmalarına devam edecektir. Önümüzdeki aylarda daha evvel girmediğimiz diğer Avrupa ülkelerine de şirket olarak çıkartma yapacağız. Siz değerli çalışma arkadaşlarımıza bu başarılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz.” dediler.
 
Daha sonra şu ifadeler kullanıldı:
“Bizlerle çalışan ve 2010 ve 2011 yıllarında da belli bir ciroyu yakalayan diğer elamanlarımıza da değişik ödüller vereceğiz. 2010 yılında başarılı olan siz değerli elamanlarımızı bir defa daha kutluyoruz. Önümüzdeki yıl içinde firma olarak başarılı arkadaşlarımıza ekstra ödüller verilecektir. Başarılı arkadaşlarımız önümüzdeki aylarda Türkiye seyahatine gönderilecektir. Bilindiği gibi 2011 yılı şirketimizin kuruluşunun 30. yılıdır. Sizlerinde bildiği gibi çeyrek asrı aşan bir süredir başta Hollanda olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde ürünlerimizi pazarlıyoruz. Pazardaki payımız her geçen gün artmaktadır. 30. yılda hedeflediğimiz yere geldik. Bu başarımızı gelecek yıl en güzel bir biçimde ve görkemli bir şekilde kutlayacağız”
 
Törende hazır bulunan temsilciler Zeynep Erdem, Nihal Özbek Karacan, Züleyha Yıldız, Sevim Toprak, Ayşen Kurudag, Hatice Toplu, Vahit Toprak, Süleyman Kurudag, Mustafa Toplu, Mestan Yıldırım, Sevnur Ateş, Mahir Özbek, Gülümser Kırık başarılı bir çalışma yılı geçirdiklerini, yakaladıkları bu başarıda ekip ruhunun çok önemli olduğunu ve sattıkları ürüne olan güvenin de bu başarıda rol oynadığını söylediler. Temsilciler 2011 senesinde de hedeflerinin daha da başarılı olmak istediklerini belirttiler.Temsilcilere daha sonra kendi aralarında sohbet ederek eğlendiler.
(BA-BA-S) HOLLANDA (KHA)Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 5972 Defa Okundu

YORUMLAR

Dünya Kategorisine Ait Diğer Haberler

Düğün dernek full izle kahkaha tufanına boğuyor Muhteşem Yüzyıl son Bölüm izle full 26 Mart Çarşamba akşamı Irak’ta Yükseköğrenim görüşmeleri - İstanbul Üniversitesi haberleri Irak-Türkiye ilişkilerine değindi - İstanbul Üniversitesi haberleri Taliban’dan Amerikalı askerlere Noel süprizi Saddamı’ın gelini İstanbul’da öldü Hollanda Beşiktaşlılar Gecesi coşkulu geçti - Beşiktaş haberleri ZZTK Kuzey Irak-Erbil’deki fuara, zeytin ve zeytinyağı ürünlerimizin ırak pazarındaki yerlerini sağlamlaştırmak için katıldı - Irak haberleri Turgut Torunogulları’nın Avrupa’daki gücü artıyor - Torunoğulları haberleri Başarılı temsilciler ödüllendirildi - Torunoğulları haberleri Kirli çamaşırlar ortalığa döküldü - Wikileaks haberleri “Wikileaks terör örgütü sayılmalı” - Wikileaks haberleri

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır