KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Özel Çelik Başarı Yeni Eğitim Öğretim Yılına “Merhaba” dedi
Anasayfaya Dön Tüm Eğitim Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özel Çelik Başarı Yeni Eğitim Öğretim Yılına “Merhaba” dedi
2010-09-19 - 19:59
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Özel Çelik Başarı Yeni Eğitim Öğretim Yılına “Merhaba” dedi

Kars Özel Çelik Başarı Koleji, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılına coşkulu törenle start verdi.

Müdür Hikmet Ayrıbaş, okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ile velilerin katıldığı yeni eğitim-öğretim yılı açılışına ilgi büyüktü. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından okul müdürü Hikmet Ayrıbaş bir konuşma yaptı. “Sayın Veliler Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Sevgili Öğrenciler” diyerek konuşmasına başlayan Müdür Ayrıbaş, “İnsanın En Değerli Varlık, Sevginin En Hünerli Güç, Bilginin En Yanılmaz Kuvvet, Emeğin En Yüce Değer” veciz sözünü aktardı. Ayrıbaş daha sonra, “Eğitimin en vazgeçilmez hizmet olduğuna inanan ve her  şeyin insanı sevmekle başladığını kabullenen Özel Çelik Başarı Eğitim Kurumları olarak başarılarımızın verdiği mutluluk içinde hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum, ikinci yuvanıza Hoş geldiniz.” diyerek öğrencileri ve ailelerini tebrik etti.

Ayrıbaş ayrıca, “Yurttaşlığın en önemli sınavının verildiği İlköğretimde çocuklarımıza her şeyden önce bir yaşam biçimi olarak demokrasiyi öğretmeli ve özümsemelerini sağlamalıyız. Ancak  üreten ve yaşama doğrudan katılan insanların mutlu olabileceği gerçeğini unutmamalı, çocuklarımızın yaşamdan tat almalarını sağlamalıyız. Sevgili öğrenciler, evinizden sonra değerli vakitlerinizi ayıracağınız okulunuz açıldı. Önemli olan burada geçireceğiniz yıllarınızı verimli ve başarılı kılabilmektir. Geleceğin Özgür ve Kalkınmış Türkiye’sini yaratacak olan sizlerin okul öncesinden başlayarak tüm Eğitim sürecinde başarıdan başarıya koşan bireyler olarak yetişmenizi diliyorum.” diye konuştu.

Velilere de seslenen Ayrıbaş, şöyle konuştu:

“Sayın Veliler bize emanet ettiğiniz canınızdan çok sevdiğiniz sevgili yavrularınızı bu çatı altından hiçbir ayrım gözetmeksizin eğitmeyi amaç edindik. Yüreğimizdeki sevgiyi , belleğimizdeki bilgiyi,  kişiliğimizdeki çizgiyi onlarla paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu anlayış ve kararlılıkla beynini, gönlünü, yüreğini, emeğini ve yıllarını eğitime adamış eli öpülesi öğretmenlerimize zor fakat kutsal görevlerinde başarılar diliyorum. Her on yılda bir Darbelerden çokça zulüm görmüş ülkemizi 15 Temmuz Darbe girişiminden kurtaran hakkımıza şükranlarımızı sunar şehitlerimize Allahtan Rahmet dilerim. 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının okulumuza, Ülkemize ve insanlığa hayırlı olması dileğimle saygı ve sevgiler sunarım.”

Konuşmanın ardından öğrenciler sınıflarına geçerek ders başı yaptı.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 6204 Defa Okundu

YORUMLAR

Eğitim Kategorisine Ait Diğer Haberler

Okuma Alışkanlığımızı Yitirdik KAKÜV’de Eğitim Öğretim Heyecanı başladı Kağızman Fen Lisesi Hazır Yeni Öğrencilerini Bekliyor Kafkas Üniversitesi’nden Öğretmen Eğitimi için DörtKare projeleri LYS’ye girecekleri DİKKAT! Özel Çelik Başarı’da mezuniyet heyecanı KAKÜV’de mezuniyet heyecanı Digor’da Tek Odalı Evden Türkiye İkinciliğine Açılan Pencere Digor’un TEOG Şampiyonlarından Abdullah Yakışır’ın eğitim aşkı Digor’un TEOG Şampiyonu Ziya Gökalp Ortaokulu Dönem Sonunu Sosyal Etkinliklerle Tamamlıyor Öğretmen ve Öğrencilerden Muallim Klibi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Ciritte heyecanlı anlar
Ciritte heyecanlı anlar
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
‘Sanayiciyim’ dedi, azılı dolandırıcı çıktı...
‘Sanayiciyim’ dedi, azılı dolandırıcı çıktı...

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır