KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım etkinliği
Anasayfaya Dön Tüm Eğitim Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım etkinliği
2016-11-10 - 19:15
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım etkinliği

Kars Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında bir program düzenledi. Öğrenci ve velilerin de yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte öğrenciler, birbirinden anlamlı programlarla Ata’larını andılar.

Okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen anma programında, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Öğrenciler tarafından şiirler okunarak Atatürk’ün en sevdiği şarkıların seslendirildiği programda, daha sonra öğretmen ve öğrencilerce hazırlanan “Atatürk” konulu gösteriler sergilendi.

Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş, öğrencilerin başarılarından gurur duyduklarını belirterek, okulun diğer sportif faaliyetler ve kültürel etkinliklerde başarılı olduğunu söyledi. Bu başarıların her geçen gün daha da artmasını sağladıklarını belirten Ayrıbaş, öğrencilerin eğitimin yanında bu tür alanlarda da azimleriyle başarılı olduklarını kaydetti. Öğrencilerin, okullarını bu tür etkinliklerde en iyi şekilde temsil etmelerinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ederek, velilere de öğrencilerini bu tür programlarda destekleri için de teşekkür etti.

Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş daha sonra şunları söyledi:

“Deneyimliyiz. 2007 yılından bu yana edindiğimiz deneyimlerle gelişerek ve güçlenerek eğitim-öğretim yolculuğumuza devam ediyoruz. Eğitim felsefemize güveniyoruz. Dünyaya yön verecek liderleri yetiştirmeyi hedefleyen Özel Çelik başarı Okulları’nda her öğrenci geleceğin lideri olmaya hazırlanır. Her çocuğun içinde alemlerin gizli olduğuna inanıyor, var oluş amacımızı o alemleri keşfetmek olarak tanımlıyoruz. Milli ve Manevi değerlerimizi özümsemiş “özgür” bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğrenme yöntemlerini ve ortamlarını önemsiyoruz. Yaparak yaşayarak öğrenmenin önemine inanıyoruz. Zengin öğrenme ortamları oluşturup bunu destekliyoruz.Öğretmen kadromuza güveniyoruz. Deneyimli, ekip bilinci yerleşik ve dinamik bir kadro ile çalışıyoruz. Veli okul işbirliğini önemsiyoruz. Öğrenci koçluk sistemi ile çalışıyoruz. Koçlarımız evinizde bizim, okulda ise sizin izdüşümünüz olarak çalışıyor.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 925 Defa Okundu

YORUMLAR

Eğitim Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özel Çelik Başarı Kolejinden Yabancı Dil Gecesi Vali Doğan, KAKÜV’ün Satranç Şampiyonlarını makamında kabul etti Proje Dolunay’a Damladı Türk Kültür Hayatında Dil ve Edebiyat Sorunları Çelik Başarı’da Muhteşem 23 Nisan Gösterisi Mektebim Okulları Kars’a iki okul kazandırıyor Çelik Başarı’da Okuma Bayramı KAKÜV’ün Minikleri Doğaya Kedi Evi Bıraktı Cevriye Atış Ortaokulundan İki Şampiyonluk Daha Kars Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Ödüle Doymuyor Susuz Yüksekokulunu Bekliyor Özel Çelik Başarı bursluluk sınavı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VİDEO HABERLER
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır