KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım etkinliği
Anasayfaya Dön Tüm Eğitim Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım etkinliği
2016-11-10 - 19:15
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım etkinliği

Kars Özel Çelik Başarı’da 10 Kasım Atatürk’ü Anma etkinlikleri kapsamında bir program düzenledi. Öğrenci ve velilerin de yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte öğrenciler, birbirinden anlamlı programlarla Ata’larını andılar.

Okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen anma programında, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı. Öğrenciler tarafından şiirler okunarak Atatürk’ün en sevdiği şarkıların seslendirildiği programda, daha sonra öğretmen ve öğrencilerce hazırlanan “Atatürk” konulu gösteriler sergilendi.

Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş, öğrencilerin başarılarından gurur duyduklarını belirterek, okulun diğer sportif faaliyetler ve kültürel etkinliklerde başarılı olduğunu söyledi. Bu başarıların her geçen gün daha da artmasını sağladıklarını belirten Ayrıbaş, öğrencilerin eğitimin yanında bu tür alanlarda da azimleriyle başarılı olduklarını kaydetti. Öğrencilerin, okullarını bu tür etkinliklerde en iyi şekilde temsil etmelerinden dolayı büyük mutluluk yaşadıklarını ifade ederek, velilere de öğrencilerini bu tür programlarda destekleri için de teşekkür etti.

Okul Müdürü Hikmet Ayrıbaş daha sonra şunları söyledi:

“Deneyimliyiz. 2007 yılından bu yana edindiğimiz deneyimlerle gelişerek ve güçlenerek eğitim-öğretim yolculuğumuza devam ediyoruz. Eğitim felsefemize güveniyoruz. Dünyaya yön verecek liderleri yetiştirmeyi hedefleyen Özel Çelik başarı Okulları’nda her öğrenci geleceğin lideri olmaya hazırlanır. Her çocuğun içinde alemlerin gizli olduğuna inanıyor, var oluş amacımızı o alemleri keşfetmek olarak tanımlıyoruz. Milli ve Manevi değerlerimizi özümsemiş “özgür” bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğrenme yöntemlerini ve ortamlarını önemsiyoruz. Yaparak yaşayarak öğrenmenin önemine inanıyoruz. Zengin öğrenme ortamları oluşturup bunu destekliyoruz.Öğretmen kadromuza güveniyoruz. Deneyimli, ekip bilinci yerleşik ve dinamik bir kadro ile çalışıyoruz. Veli okul işbirliğini önemsiyoruz. Öğrenci koçluk sistemi ile çalışıyoruz. Koçlarımız evinizde bizim, okulda ise sizin izdüşümünüz olarak çalışıyor.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1211 Defa Okundu

YORUMLAR

Eğitim Kategorisine Ait Diğer Haberler

Okuma Alışkanlığımızı Yitirdik KAKÜV’de Eğitim Öğretim Heyecanı başladı Kağızman Fen Lisesi Hazır Yeni Öğrencilerini Bekliyor Kafkas Üniversitesi’nden Öğretmen Eğitimi için DörtKare projeleri LYS’ye girecekleri DİKKAT! Özel Çelik Başarı’da mezuniyet heyecanı KAKÜV’de mezuniyet heyecanı Digor’da Tek Odalı Evden Türkiye İkinciliğine Açılan Pencere Digor’un TEOG Şampiyonlarından Abdullah Yakışır’ın eğitim aşkı Digor’un TEOG Şampiyonu Ziya Gökalp Ortaokulu Dönem Sonunu Sosyal Etkinliklerle Tamamlıyor Öğretmen ve Öğrencilerden Muallim Klibi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır