KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Selimli Öğretmenler 24 Kasım’ı Kutladı
Anasayfaya Dön Tüm Eğitim Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Selimli Öğretmenler 24 Kasım’ı Kutladı
2016-11-25 - 18:11
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Selimli Öğretmenler 24 Kasım’ı Kutladı

GENEL SEKRETER ERDİNÇ DOLU’NUN KATILIMIYLA SELİMLİ ÖĞRETMENLER 24 KASIM’I KUTLADI

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Selim Kaymakamlığı ve Selim İlçe Belediyesi’nin ortaklaşa hazırlamış oluğu “öğretmenler günü” kutlama programı, The Kars Park Otel’de, Selim’de görev yapan öğretmelerin katılımıyla kutlandı.

Öğretmenler günü kutlama programına Selim Kaymakamı ve Genel Sekreter Erdinç Dolu, Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, Selim Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın ve Selim’de görevli öğretmenler ve eşleri katıldılar.

Kutlama programında konuşan emekli öğretmen Binali Alyurt, öğretmenlik mesleğinin güzelliklerine değinerek, genç öğretmenlere tavsiyelerde bulundu. Mesleğe yeni başlayan öğretmenler adına konuşma yapan Fidan Erbeyli ise görev bilincinde olduklarını ve en iyi bir şekilde görev yapacaklarını söyleyerek öğretmenler gününü kutladığını vurguladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, TEOG’da başarılı olduklarını ve bunu ilçelerinde görev yapan öğretmenlerin sayesinde gerçekleştiğini söyleyerek bu başarının bu anlamlı güne ahenk kattığına değinerek öğretmenler gününü kutladı.

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun da konuşmasında öğretmenler gününü kutlayarak öğretmenlere görevlerinde başarılar diledi. Selim İlçe Kaymakamı ve aynı zamanda Genel Sekreter Erdinç Dolu da yaptığı konuşmasında, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğuna, öz veri ve çaba sarf edilmesi gerektiğine dikkat çekti. Selim İlçesi’nin TEOG sınavlarında büyük başarı kaydetmesinden mutlu olduğunu da vurgulayarak, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Konuşmaların ardından mesleğe yeni atanan genç öğretmenler yemin ettiler. Daha sonra müzik eşliğinde eğlenip, öğretmenler gününü kutladılar.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1525 Defa Okundu

YORUMLAR

Eğitim Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kafkas Üniversitesi’nden Öğretmen Eğitimi için DörtKare projeleri LYS’ye girecekleri DİKKAT! Özel Çelik Başarı’da mezuniyet heyecanı KAKÜV’de mezuniyet heyecanı Digor’da Tek Odalı Evden Türkiye İkinciliğine Açılan Pencere Digor’un TEOG Şampiyonlarından Abdullah Yakışır’ın eğitim aşkı Digor’un TEOG Şampiyonu Ziya Gökalp Ortaokulu Dönem Sonunu Sosyal Etkinliklerle Tamamlıyor Öğretmen ve Öğrencilerden Muallim Klibi Özel Çelik Başarı’da Bilim Şenliği Çelik Başarı Koleji’nde Metamatik Olimpiyatları Yarışması Özel Çelik Başarı Koleji Bilim Şenliği

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır