KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Çelik Başarı’dan Muhteşem Resim Sergisi
Anasayfaya Dön Tüm Eğitim Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çelik Başarı’dan Muhteşem Resim Sergisi
2017-05-27 - 13:15
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Çelik Başarı’dan Muhteşem Resim Sergisi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars Özel Çelik Başarı Koleji Görsel Sanatlar öğretmeni Burcu Karaduman’ın hazırlamış olduğu Resim Sergisi olağanüstü güzel bir görsel şölenle açıldı.

Serginin açılışı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemalettin Güven, şube müdürü Yener Kaya,  Şube müdürü Emrullah Gül, müfettiş Adil Akkaya ve Kars Özel Çelik Başarı Koleji Müdürü Hikmet Ayrıbaş tarafından yapıldı. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Cemalettin Güven, serginin bu hale gelmesinde büyük emek veren resim öğretmeni Burcu Karaduman’ın tebrik ederek okul idarecilerine de bu imkanı sundukları için teşekkür etti ve başarılarınının devamını diledi.

Okul öğrencilerinin tamamının eserlerinin bulunduğu sergide 1200’ün üzerinde resim aldı. Bölgenin en geniş kapsamlı resim sergisinin açıldığı okulun spor salonuna veliler ve öğrenciler de akın etti. Yerinin geniş olması ve resimlerin tamamına yer verilmesi velileri de sevindirdi. Ziyaretçiler resimleri tek tek incelerken, velilerde kendi çocuklarının resimlerini cep telefonlarına kaydederek bu anı ölümsüzleştirdiler.

Kars’ın önde gelen resim öğretmenlerinden Burcu Karaduman’ın öğrencilerine öğrettiği üç boyutlu resim, kazıma, karakalem, pastel boya, kuru boya, keçeli boya, grafiti, zentangle, ebru, ahşap boyama, oluklu mukavva ile çeşitli tasarım delgeçle tasarım, telkari, rölyef, grafon kağıdı ile etkinlik, akrilik, yağlı boya, seramik, maske, reprodüksiyon inceleme, soyut resim, origami, maket teknikleri ile oluşturulan eserler izleyenleri büyüledi.

Öğrenci velilerinin ve sergiye katılım gerçekleştiren milli eğitim müdür yardımcısı Cemalettin Güven’in yetkililerinin anı defterine yazdığı övgü dolu cümleler ise serginin nasıl muhteşem olduğunu adeta özetledi.

Dilden dile dolaşan sergiyi 3 günde binlerce ziyaretçi gezdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 

 

 

  

 

 

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 954 Defa Okundu

YORUMLAR

Eğitim Kategorisine Ait Diğer Haberler

Okuma Alışkanlığımızı Yitirdik KAKÜV’de Eğitim Öğretim Heyecanı başladı Kağızman Fen Lisesi Hazır Yeni Öğrencilerini Bekliyor Kafkas Üniversitesi’nden Öğretmen Eğitimi için DörtKare projeleri LYS’ye girecekleri DİKKAT! Özel Çelik Başarı’da mezuniyet heyecanı KAKÜV’de mezuniyet heyecanı Digor’da Tek Odalı Evden Türkiye İkinciliğine Açılan Pencere Digor’un TEOG Şampiyonlarından Abdullah Yakışır’ın eğitim aşkı Digor’un TEOG Şampiyonu Ziya Gökalp Ortaokulu Dönem Sonunu Sosyal Etkinliklerle Tamamlıyor Öğretmen ve Öğrencilerden Muallim Klibi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır