KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

ÜNLÜLERİN SAPIK İSYANI! İDAM GELSİN YETER YA..!

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         ÜNLÜLERİN SAPIK İSYANI! İDAM GELSİN YETER YA..!

 Ünlülerin Sapık İsyanı! İdam Gelsin Yeter Ya..!

Toplumda artan suçların önünü almak için uygulanacak olan en esaslı ve kalıcı yaptırım idamdır. İdam sayesinde suçlarda azalma olacağı kesindir.

Bütün kuvvet ve canımızla bu ilahi cezayı savunuyoruz. Çünkü Allah ‘ın verdiği canı Allahtan izinsiz alanların canlarının Allah adına alınması aynı hak ve adalettir.

Bu cezanın uygulanması için her kesimden sesler yükseliyor.

Beyanları ve demeçleri sosyal medyada dolaşan bazı kadın sanatçılar da sapıklar için istemeye başlamış..

Özellikle her klipinde soyunup dökünüp akıl ve fikirleri o görüntülerle felç edip, şehvetleri kamçılayanların sapıklar için idam istemesi de ilginçtir.

Sanatçıların idam istekleri fıtri ve ilahi adalet açısından çok gerekli bir taleptir.

Amma rahatsız oldukları ve öldürülmelerini istedikleri sapıklar, analarından sapık mı doğmuşlar. Bunları bu sapıklığa ne götürdü. Bu sapıklar bu meyelana ve sapmaya nasıl düştüler. Bunların da araştırılması ve bilinmesi elzemdir.

Bu insanların böyle acımasız katillere ve sapıklığa düşmesinde sanatçı kesiminin hayat tarzlarının, sosyal medya ve basını süsleyen çıplak resimlerinin etkisi yok mu dur?

Erkeğin fıtratında kadına karşı bir ilgi alaka ve meyil varsa bu meyelanların normal seyrini değiştirip veya tahrik edip yükselten giyim, kuşam ve hareketlerin etkisi yok mudur?

Tamam, eyvallah idam bugünden gelsin. Hak edenlerin cezası kesilsin.

Ama unutulmaması gerekir ki, insanları sapıklığa götüren ve şehvet termometrelerini yükseltip sapık yapan bütün etkenlerin de bir arada değerlendirilmesi gerekir ki bu tür suçların önü alınabilsin..

Her klipinde, filminde soyunan ve dökünenlerin, çıplaklık ile kendilerini pazarlayanların, her gün erkeklerin şehvetlerini galeyana getirecek pozları verenlerin sapıklar için idam isterken kendileri için de edep, haya ahlak istemeleri gerekmez mi?

Evlilik kavramını yıkan, fuhuşu teşvik eden, zinayı seviyeli aşk veya ilişki ile meşru kılan ve her gün başka bir kucakta dolaşan ve her klipinde bütün ahlak kurallarını hiçe sayanların sapıklar için idam istemesi biraz düşündürücü değil mi?

Kadınların hayâsız ve ahlaksız olduğu bir toplumda erkeklerden ahlaklı olmalarını istemek hangi mantık ve akıl ile izah edilebilir.

Ahlaksızlık, hayâsızlık ve iffetsizlik şehvet dalga boylarının akılları, kalpleri ve duyguları kuşatıp toplumu sapık hale getirmesinde kadınların özellikle ahlaki değerlerden soyutlanmış sanatçıların etkisi yok mu dur?

Evet, Allah insanlara şehvet duygusunu vermiştir. Bu duygulara bir ölçü de konulmuştur. Şehvetin haddi vasatı yani makbulü iffettir. İffet ise helaline iştiha duyup harama yönelmemektir. Şehvetin ifratı yani aşırısı fücurdur. Fücur ise başkalarının namuslarını payimal etme cesareti ve sapkınlığıdır. Şehvetin tefriti humuddur. Yani hiçbir şehevi arzu taşımamaktır. Şehvetin birincisi helal ikincisi haram üçüncüsünde ise mesuliyet yoktur.

Allah’ın razı olduğu şehvet mertebesi iffetli olmaktır. Ama bu iffetli olma halinin muhafazası için dış harici etkenler olan hayâsızlık, tesettürsüzlük, ahlaksızlık ve fuhuş gibi ağır tahriklerin olmaması gerekir ki duygularda sapmalar olmasın. Zayıf insanlar yoldan çıkmasın. Toplumun başına bela olmasın.

Hiçbir ahlaki değer ve namus anlayışı, şeref ve haysiyet onuru olmayanların imdat sapıklar var demeye hakları olmadığı gibi şehvet yılanını ejderha yapıp,  çıplaklık gerilimine erkekleri maruz bırakıp, hevesat ve süfli duyguları uyandırıp toplumu yoldan çıkaranların sapıklar için idam istemeleri trajik komik ve acı bir durumdur.

Tamam, sapıkları idam edelim veya hadım edelim ama sapıkları saptıran, fuhuşu yayıp nikâh yolunu kapatan, zinayı meşru kılıp ahlakı mahvedenleri de masum ve melek görüp baş tacı etmeyelim. Sapıklara idam isteyen sapıkları da görmemezlikten gelmeyelim.

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 1367 Defa Okundu
2016-01-29

SON YAZILARI

Bu Milletin İyiliğini İstemeyenler! Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır