KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

PARALELCİ ÖRGÜT TAMAM! MERİDYENCİLERE DİKKAT!

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         PARALELCİ ÖRGÜT TAMAM! MERİDYENCİLERE DİKKAT!

 Paralelci Örgüt Tamam! Meridyencilere Dikkat!


Kafkas Haber Ajansı Yazarı Muhammed Şamil Kafkasyalı’nın ‘Paralelci Örgüt Tamam! Meridyencilere Dikkat’ yazısı:

“Kırk sene sonra Türkiye’nin inanç yapısı ve yaşam tarzının İslam’a doğru kayacağını ve Türkiye’nin bölgesinde önemli bir güç konumuna geleceğini ve Halifelik sistemini yeniden tesis edilmesinde önemli rol oynayacağını yıllar öncesinden öngeren büyük şeytan ABD, kırk sene sonra benim halifem Türkiye’nin başına gelsin. Türkiye de benim istediğim İslam yaşansın düşüncesiyle yetiştirdi fetullah güleni ….İslamın temsilcisi ve halifesi o olacaktı.Ama kudreti ilahiye ve hikmeti ilahiye buna müsaade etmedi.Amerika’nın bir planı vardı ama Allah’ında kader ölçeğinde planı vardı.

Evet, Gülen kırk yıldır sinsice ve gizlice ilmek ilmek sabırla dokudu paralel yapı ve paralel din anlayışını Anadolu çocuklarının dimağına, benliğine ve kalbine.

Masonik yapıya benzeyen gizli ve perdeli çalışan cemaati vasıtasıyla stratejik planlar ölçeğinde devletin temel kurumlarını ele geçirmeye başladı.

Din islam iman hizmet perdesi altında kurduğu cemaati ütopik söylemler, sahte peygamber rüyaları, hurafeler ve Risale-i nurları tahrif ve tevil ederek nurculuğu kendisine mal etmekle beraber, kendisini adeta talebeleri nezdinde hatadan Müberra ve kusurdan münezzeh göstererek ilahlaştırdı.

Devlet içinde paralel bir devlet, din içinde paralel bir din kuran rabin oğlu fetullah gülen, vaktin geldiğini düşündüğü bir zaman diliminde Amerikan’ın yardımıyla 17-25 Aralık Polis darbe girişiminde bulundu. Başarılı olamayınca bu sefer ordu içindeki kırk senede gizlice yetiştirdiği bu günler için sakladığı askerleri büyük bir cihat aldatmacası ve zalim hükümdarı yıkmak yalanı ile uyandırdı.

Pensilvanyadan gelen ve ilahi emir telakki edilen talimatlar doğrultusunda 15 Temmuz da büyük bir hınç, nefret, düşmanlık ve intikamla, mehdi ilan ettikleri gülen adına darbe teşebbüsünde bulunarak kendilerine zekât, sadaka veren gazetelerini alan ve okullarında çocuklarını okutan halkın üzerine tankları sürüp ülkenin kurumlarını bombalayarak sivil asker polis katliamı yaptılar.

Hizmet efsanesinden eli kanlı katiller, caniler, hainler sürüsüne dönüşen örgüt militanları gözünü kırpmadan polisi askeri mazlum halkı öldürdüler.Amerikan vatandaşı olan sahte mehdileri adına 250 den fazla insanımızı şehit ettiler

Bu menhus ve alçakça kalkışma ve teşebbüs halkın kahramanlığı, ordunun kararlılığı ve polisin cesareti ile bastırıldı.

Paralel şeytanların darbeleri başarısız oldu. Birçoğu deşifre oldu. Bütün ülkede olağanüstü hal ilan edilerek suça karışanlar ve suç işleyenler yakalanmaya başladı. Okulları kapatılmaya başlandı. Bu eli kanlı örgüt ile ilişiği olanlar devletten el çektirilmeye başlandı. Devletin içine sızan ve ihanet edenler ayıklanmaya başladı.

Paralel şeytanlar ve işbirlikçileri için yıllar öncesinden yapılması gereken tasfiye ve temizlik hareketi geçte olsa başlatıldı. Bu tasfiyelerin kararlılık ve hakkaniyet içerisinde yürütülmesi elzemdir.

Paralel terör örgütü virüslü ve hastalıklı bir uzuv haline geldiği için kesip atılması gerekir. Çünkü niyet ve amaçlarını nifak tohumu gibi kalplerinde saklayıp gerçek kimlik ve niyetlerini her zaman gizleyen bu insanlar çok tehlikelidir. Terörist ve haşhaşi başı liderleri tarafından proglamlanan ve iradelerini yitiren bu topluluğun ne kadar tehlikeli olduklarını bu süreç gösterdi.

Devletin istiklaline, milli birliğine ve bütünlüğüne ve yönetimine göz koyup ülkeyi parçalamaya çalışan ve büyük şeytan ABD nin emrine giren ve ülkesine ihanet eden bu paralelci şeytanlar için gereken her türlü müeyyideyi yapılmalı şehitlerin ve alçak teşebbüslerinin hesabı sorulmalıdır. Ama bu paralelci

örgüte odaklanırken meridyen terör örgütleri, cemaatleri ve gizli münafık cereyanlarını da unutmamalıdır.

Paralelciler için kanunu yasal bütün işlemler yaptırımlar yapılmalı ve tedbirler alınmalıdır. Ama ülkeyi bölmeye çalışan ve bayrak din İslam vatan millet düşmanı meridyenci eli kanlı terör örgütü ve meclisteki uzantıları da unutmamalıdır.

Darbe sonrası sessizliğe bürünen PKK ve onun uzantıları gizlice güneydoğu ve doğunun belirli yerlerine sığınak yapıyor olabilir.

Devlet bütün yönünü darbecilere dönerken ve bütün kuvvetini bunlara çevirirken ve askeri tedbir için kışlada tutarken bu otoriter boşluğundan istifade eden PKK, boş durmayıp belirli yerlere sığınaklar yapıyor olabilir.

Bu yapılan silah yığınaklar ile PKK ve FETÖ işbirliği içerisinde Nato Destekli ikinci bir darbe girişimi için hazırlıklar yapıldığı Amerika da ki intikam çığırtkanlığı yapan haşhaşilerin ağızlarında salyalar akıtarak dillendirmektedirler.

Devlet doğal tepkime ve tedbir olarak paralelcilere yüklenirken bu meridyenci örgütleri göz ardı etmeden hareket edilmelidir.

Kurumlara sızmış on binlerce terör yandaşı ve sempatizmanlar, gezici kafalar, medya içerisindeki PKK sevicileri, yerli işbirlikçiler ve sanat ve iş dünyasındaki darbe sevicileri göz ardı edilmemelidir.

Bu darbe sadece üç beş feto üyesi askerin polisin yapacağı bir darbe değildir. Üst aklın ABD, İsrail Almanya, CİA ve belli dış örgütler olduğu gerçeği unutulmamalıdır.

Bu son paralelci darbeye destek olan ordu içindeki içindeki cuntacı kafa, kripto yapılar ve bazı cemaatlere karşı da tedbirler alınmalıdır.

Türkiye yi kan gölüne, iç savaşa ve parçalanmaya götürebilecek bir plan ölçeğinde yapılan bu darbede gerçek söz sahibi ve belirleyici paralelci kuklalar değil ABD ve müttefikleridir.

Resmin bir bütününe bakarak, büyük şeytan ABD nin alternatif yüzlerce planları olduğunu unutmadan hareket ederek, devletin en önemli kesimlerine vatansever, imanlı, ahlaklı ve ülkesini hiçbir şey karşılığı satmayacak insanları getirerek hattı müdafaa sağlamlaştırılmalıdır.

Bütün ümmetin umudu olan, jeopolitik konumu ile merkez olan, her geçen gün dünyada söz sahibi ve lider konumunda olan bu ülkeyi çapulcudan geziciden, kukla örgütlerden, paralelciden ve meridyencilerden ve yerli hain işbirlikçilerden temizlemek birinci ve en önemli önceliğimiz ve amacımız olmalıdır.

Devletimiz bu temizliği yaparken ve dâhili ve harici unsurlardan hainleri arındırırken hakkaniyet adalet ölçüsü içerisinde, yaş yanında kuruyu yakmadan hukuku işletmelidir.

Paranoyadan uzak hareket ederek paralel veya meridyenci konumunda olan hangi kurum örgüt cemaat ve toplum varsa bir gün bir şekilde ve ortamda ve zeminde ihanete ve hainliğe teşebbüs edebilme ihtimali unutulmadan ona göre zamanında tedbir alınmalıdır.

Devleti yönetenler basiret feraset izan ile hareket ettiği sürece hüsnü niyet ademi itimat düsturu ile işleri gördüğü müddetçe de şahıslar ve kurumlar hakkında asla yanılgıya ve hataya düşmezler. Çünkü feraset sahibi mümin Allah’ın nuru ile baktığı için aldanmaz. İstediği kadar kitap yazsın,keramet

göstersin,ağlasın,sakal sarık cübbe giysin. Ferasetle ve Kuran ve Sünnet mihengi ile sahtekar düzenbaz münafık ve yalancı adamların gerçek yüzlerini görür. Vesselam.”

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 3592 Defa Okundu
2016-07-24

SON YAZILARI

Bu Milletin İyiliğini İstemeyenler! Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır