KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

SAHTE MEHDİ’NİN ORDUSU GERÇEK HALKIN ORDUSUNA YENİLDİ..

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         SAHTE MEHDİ’NİN ORDUSU GERÇEK HALKIN ORDUSUNA YENİLDİ..

Sahte Mehdi’nin Ordusu Gerçek Halkın Ordusuna Yenildi..


Kendilerini mehdinin askeri olarak görüyorlardı.

Kırk senedir gizlice ve sinsice ülkenin en kritik ve önemli noktalarını ellerine geçirmenin vermiş olduğu güç ve cesaretle iktidarı yıkıp Amerika da ki hocaları fetullah güleni Türkiye ye getirerek İslam âleminin halifesi ve ülkenin sahibi yapacaklardı.

Ankara da Gölbaşında halifeleri için saray bile yapmışlardı.

Mehdi ve kurtarıcı olarak gördükleri hocalarının emirleri ile 17-25 Aralık darbe girişimi ile başlattılar.

17-125 Aralık darbe girişimi ile ülkeyi ve iktidarı ele geçirme teşebbüsleri akim kaldı. Bozguna uğradılar.

Ama yılmadılar.

İkinci bir teşebbüs için harekete geçtiler.

Peygamber üstü ve ilahi kurtarıcı, sözü tartışmasız kabul edilen ruhani lider ve ahir zamanın mehdisi olarak gördükleri hocalarının emriyle ordu içinde sinsice bugünler için yetiştirdikleri askerleri darbe için göreve çağırdılar.

Başta Cumhurbaşkanı olmak üzere içerisinde başta bakanlar ve vekiller olmak üzere birçok siyasi ve bürokratın olduğu on binlerce insan hakkında infaz listesi hazırladılar.

15 Temmuzda 22.00 sularında Amerikano mehdilerinin emri ile darbe teşebbüsünde bulundular.

Ellerinde topları silahları ve uçakları,

Ceplerinde okunmuş birer dolarları,

Boyunlarında kıtmir duaları,

Arkalarında abi ve ablalarının duaları vardı.

Amerikano Mehdileri adına gözlerini kırpmadan, acımadan, kin nefret ve öfke ile MİT, MECLİS, ÖZEL HAREKET DAİRE BAŞKANLIĞI, KÜLLİYE ve diğer stratejik kurumlara bombalar yağdırıp birçok insanı katlettiler

Ülkenin Cumhurbaşkanını öldürmek için kaldığı otele SAT komandoları ile operasyon düzenlediler. Allah bu alçak ve menhus planlarını akim bıraktı.

22.00 de başlattıkları darbe kalkışması ile köprüleri, yolları, tanklar ile kuşatıp, helikopterler ile masum insanların üzerine ateş yağdırmaya başladılar.

Direnen halka ateş etmeyenlerin ahirette peygamberin şefaatinden mahrum kalacağı hezeyanlarını savurarak askeri kandırdılar.

Ceplerindeki okunmuş 1 dolarların kendilerini galip getireceğini sandılar.

Cizvit papazı olarak yetiştirilip, kabala büyücülüğü eğitimden geçirilip, nurculuk kisvesi altında örgütlenip, eğitimde cizvitleri, örgütlenmede masonları, gizemde illimunatiyi, cinayetlerde MOSSSAD’ı, izlemede FSA’yı, iftirada İran’ı, tehdit ve operasyonlarda CIA’yi kendisine model almış

mehdilerinin emriyle ülkeyi felaketlere, işgale, istibdat, iç karışıklığı, savaşa ve anarşiye sürükleme çılgınlığına girdiler.

Allah adına mehdileri adına ABD, CIA ve İsrail işbirliği ile milletin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurarak giriştikleri darbe teşebbüsünde karşılarına hiç hesap edemedikleri halkın orduları dikildi.

Türkiye’nin her tarafından vatanseverler Cumhurbaşkanından aldıkları emir ile sokaklara dökülerek bu gözü dönmüş caniler ,katiller ,hainler ,çıyanlar ve yılanlar ordusuna karşı ülkesini vatanını bayrağını müdafaaya katıldı..

Mehdi dedikleri ve her sözünü ilahi bir emir telakki ettikleri fetullah gülenin dualarına güvenen mağrur, kendini beğenmiş, tankına topuna silahına ve uçağına güvenen vatan haini FETO/PDY üyesi askerler silahsız halk ordularınca durdurdu.

Bu mücadelede halkın ordusundan birçok kahraman tankların altında kalarak, kurşunların hedefi olarak şehit oldu.

Kendisini mehdinin askeri gören katiller, çakallar ve hainler ordusu halkın Arslan orduları karşısında mağlup oldu.

Halkın kararlılığı, cesareti, gözünü kırpmadan vatanı milleti için canını feda etmesi karşısında Amerikano mehdisinin askerleri zelil ve rezil olarak teslim oldular.

Halkın imanlı ordularını hesaba katmayan bu hainler ordusu ve elebaşları darmadağın oldu.

Allah ve mehdi adına başlattıkları bu savaş ve mücadelesinde darbecilerden kimisi vatanına ihanet yolunda ölerek leş oldu.

Kimisi ülkesinden kaçıp başka ülkelere sığındı.

Kimisi korkudan kaçtı ve karı kılığında yakalandı.

Kimisi onur ve gururuna yedirmeyerek intihar etti.

Kimisi alnının çatısından vurularak cehennemin dibini boyladı..

Kimisi Kanalizasyon çukurlarında yakalandı.

Halkın silahsız orduları vatan ve millet ve ülke müdafaasında dua, cesaret ve iman ile adeta devleşirken silahlı hain ordular adeta küçülüp zelil olup yok oldular.

Mehdi adına Allah adına başlattıkları mücadele ve kanlı darbede halkın mazlum orduları karşısında Allah onları zelil ve rüsvay etti.

Mehdi, adına darbe teşebbüsünde bulunup yüzlerce masumu öldüren bu beyinsizler, akılsızlar ve ahmaklar ordusu düşünmediler ki,” Mehdi (ASM) hidayet edici olarak gelecekti.

Mehdi, öldürmek için değil yaşatmak için gelecekti.

Tahrip olan imanı yeniden tesis edecek. Kâfirleri bile hidayete erdirecekti.

Hak adına mazlumların yanında olmak için gelecekti.

Mehdi, peygamber neslinde ehli beytten olacak. Peygamber gibi yaşayacak. Asla aldatmayacak, kan dökmeyecek, fitne çıkarmayacak ve cana kıymayacaktı. Dünyayı adalet ve huzur ile dolduracaktı.

Bu ahmaklar ve aptallar ordusu Mehdinin Amerikan vatandaşı olmayacağını, yalancı, hilekâr, takiyyeci, zalim ve kâfirler ile işbirliği yapmayacağını, hakkında bu kadar şaibe ve suç olmayacağını düşünemediler.

Bu cahiller ve zalimler ordusu Mehdi (asm) nin Müslümanlara, mazlumlara ve masumlara silah doğrultmayacağını, ümmete, millete vatana ihanet etmeyeceğini, insanlığa kötülük etmeyeceğini, fesat ve fitne çıkarmayacağını düşünemediler.

Ümmete, millete, imana hizmet eden, halkın seçtiği yöneticileri, idarecileri ve yönetimi yok sayarak giriştikleri alçak teşebbüste halk ordularının gösterdiği şanlı şerefli ve izzetli bir direniş ile tarihin çöplüğüne isimlerini hain olarak yazdırdılar.

Sahtekâr, yalancı, düzenbaz ve dessas mehdileri fetullah gülen’e aldanmanın ve kanmanın bedelini canları, malları ve kanları ile çok ağır ödediler.

Hayatlarını bile bile bir hiç uğruna Amerikan ve İsrail mehdisi uğrunda heba ettiler. Kıyamete kadar hain olarak anılmaya kendileri mahkûm ettiler. Vesselam.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 3710 Defa Okundu
2016-07-28

SON YAZILARI

Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak Ya Millet Başa Ya Kuzgun Leşe

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır