KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans

CUMHURBAŞKANIMIZA -LİDERİMİZE SAHİP ÇIKALIM

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         CUMHURBAŞKANIMIZA -LİDERİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Cumhurbaşkanımıza -Liderimize Sahip Çıkalım


Not:Bir buçuk sene önce yazılan bu yazıyı bir kenara not edin. Bir gün öngörülen gerçekler inşallah bir gün vuku edecektir. Sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.

ABD ve Yahudi Lobisi yüz yıla yakındır ülkemizde yaptığı veya yapmak istediği bütün toplumsal dizayn, kitle yönetimi, psikolojik savaş, algı yönetimi ve ülke idare ve kontrol faaliyetlerini maşalar eliyle yürütmüştür.

Bu maşaların başında masonlar, fasonlar, bazı siyasi hareketler, kiralık kalemler, Din kisvesi giydirilmiş cemaatler ve aydın kesimden bazılarının geldiği bilinmektedir.

Ülkenin ahlakını mı mahvedecekler bunu ahlaksız medya, basın, film ve dizi ve moda üzerinden yaparlar.

Ülkenin eğitimini, ekonomisini, felç edip veya batı güdümlü hale mi getirecekler bunu kendilerine hizmet eden iktidarlar eliyle yaparlar.

Dünyanın birçok yerinde dünyaya nizam vermeye çalışan bu küresel şer güçleri yüz yıla yakındır bu entrika, şeytani planlarını ve oyunlarını ülkemizde de başarı ile uyguluyorlar.

Türkiye de bu güçlerin izni olmadan hiçbir lider başa gelemez. Gelse de ya indirilir ya da indirilmeye çalışılır.

Onlar izin vermediği sürece silah, araba, uçak, gemi yapamazsın.

İktidara gelen İsrail ile iyi geçinmek ve onların güvenliğini tehlikeye düşürecek hareketlerden kaçınmak zorundadır.

İktidara gelen boyundan büyük işlere karışamaz ve bağımsız ve büyük bir devletmiş gibi hareket edemez.

Bu küresel güçler hangi ülkeler ile ilişkiler içerisinde olmanızı isterse onlarla ticari ilişkiler gerçekleştirmek zorundasınız..

İktidar iseniz şer güçlerinin iktidarıyla güdümlü çalışmanız gerekir. Bakanları atarken onların izni olması gerekir. MİT müşteşarı onların razı olduğu birisi olmalıdır.

Büyük Ortadoğu Projesinde biçilen figüranlık rolünüzü itirazsız yerine getirmeniz gerekir. Silah üretmek yerine silah almanız gerekir.

Yönünüzü asla batıdan doğuya dönemezsiniz. Çin, Rusya, Japonya ile dirsek teması yapamazsınız. Afrika ve Arap ülkelerinde söz sahibi olmaya kalkışamazsınız çünkü oralar zaten şer güçlerin sömürüsündedir.

İktidarda olan hükümetler ABD karşısında sesini asla yükseltmemelidir. Haddini ve yerini bilmelidir. Haddini bilmeyenlerin , itaat etmeyenlerin ve bağlılık yeminine sadık kalmayanların başlarına nelerin geldiğini 60 lı yılların başından itibaren görmeye başladık..60 İhtilali ve Başbakan Menderesin idamı,67 Muhtırası, 80 darbesi,28 Şubat darbesi, 21 Nisan muhtırası 17-25 Aralık darbe girişimi, gezi olayları ve en son 15 temmuz darbe girişimi hep dış güdümlü şer güçlerin iç figüranların eliyle ülkeyi dizayn etme ve kontrol altında tutma teşebbüsleri ve tehditleriydi.

Evet, bu şer güçlerin ülkemiz için çizdiği kırmızıçizgiler ilk defa Menderes tarafından çiğnendi. İkinci defa ERBAKAN tarafından çiğnendi. Dışa bağımlılığın azaltılması ve ekonomik bağımsızlık, kendi silahını tankını topunu ve savunma sanayini kurma teşebbüsleri özüne ve aslına dönme, İstanbul sermayesi yerine Anadolu sermeyesini geliştirme, üretim ve yatırımları canlandırma, batı yerine doğu ile birleşme, İslam birliğini kurma, ekonomiyi İMF ye bağımlı olmaktan kurtarma gayretlerine girişen Rahmetli Erbakan bu dış güdümlü iç figüranlar eliyle 28 Şubat darbesiyle ile durduruldu.

Yıllar sonra Erbakan’ın yarım kalan İslam’a, topluma, millete ve geleceğe dair hedef, amaç ve gayeleri daha yüksek bir perdeden gerçekleştirme gayreti içerisine giren Erdoğan ve ekibinin de önü çeşitli bahaneler ile kesilmeye çalışıldı. İnternet andıcı, Nisan muhtırası, sonun Adnan menderes gibi olur tehditleri, gezi kalkışması, 17-25 Aralık darbe girişimleri, artan terör olayları ve en son 15 Temmuz darbe girişimi Erdoğan’ı alaşağı etme teşebbüsleriydi.

Kendi uçağını, füze, helikopter, silah ve nükleer gücünü kurma, çabaları içine giren, Davos’ta İsrail cumhurbaşkanına posta koyan, BM ‘de Dünya Beş tan büyüktür diyen, Suriye Afrika ve Müslüman zulümlerine karşı haykıran ve SİS’LEŞMEYEN Erdoğan ‘ı Mursi’ leştirme teşebbüsleriydi bütün teşebbüsler

Büyük Türkiye, süper güç, Büyüyen Türkiye ekonomisi, Osmanlı özlemi, devlet başkanlığı sitemi, dışa bağımlılıktan kurtulma çabaları, milli gelirin artması, Lozan’ın bitmesi, bütün Türkiye nin şantiyeye dönmesi, üçüncü köprü, dünya beşten büyüktür söylemleri, üçüncü havaalanı, nükleer santral, 2023 hedefi, Hakan Fidan rahatsızlığı, İsrail’e özür diletme başarısı, TİKA’nın Türk İslam ülkelerindeki yaptığı faaliyetler, ABD nin plan ve eylemlerine ters düşme rahatsızlığı, BM VE NATO ya kafa tutma cesareti, Suriye politikası Türk yardım kuruluşlarının İslam imajını düzeltmeye çalışması, Afrika’ya sahip çıkılması, hilafet çalışmaları, İslam ülkelerinde üs kurma gayretleri şer güçler ve lobiler için hem bir korkulu rüya hem de bardağı taşıran son damlaydı.

Cihan impatorluğundan küçük bir devlet moduna dönüşen ve YURTTA SUS CİHADA SUS politikası ile yıllardır dünya ülkeleri nezdinde üçüncü dünya ülkesi konumuna düşen Türkiye, stratejik konumu, eski şanlı tarihi, taşıdığı potansiyel ve güç unsurları sebebiyle küresel güçlerin daima hedef tahtasında ve gözü önünde olan bir ülke olmuştu ve bu ülke asla eski günlerine dönmemeliydi.

Bugün ülkemizde cemaat, marjinal sol örgütleri, terör ve basın eliyle yürütülen bütün kirli pis oyunlar, algı operasyonlar, saldırılar, beş tepe rahatsızlıkları, iftiralar, seçimdeki kirli ittifak faaliyetleri, FETO/PDY örgütü ve onun hainlikleri Türkiye yi eski parlak günlerine götürüp ve tam bağımsız bir devlet kurma çabası içinde giren, küresel bir güç olma gayreti taşıyan ve Müslümanları halifelik etrafında birleştirme gayreti içinde olan Erdoğan’ı durdurma ve yıkma savaşıdır.

Aslında bütün bu operasyonlar ve Erdoğan mabeyninde yükselen İslam’ı ve uyanan Müslümanları engelleme çabalarıdır. Sisi’leştiremedikleri İslami liderleri Mursi‘leştirme çalışmalarından başka bir şey değildi.

Tam bağımsızlığını kazanıp iplerini şer güçlerin elinden kurtarmaya başlayan ülkemizin ellerinden çıkmaması için yürütülen alçak ve pis operasyonlardır.

Bugün yapılmaya çalışılanlar ,şeytanın ve batının figüranlığı yapan içimizdeki FETO/PDY, kriptolar ve hainler eliyle iktidar ve İslam’ı yıkmak için oyun içinde oyun, hile içinde hile, plan içinde plan yürütülerek ülkeyi kaosa, teröre, anarşiye, ayrılığa, fitneye ve savaşa sürükleyerek halkı meşru hükümete ve karşı kışkırtmak ve isyana ve ihtilale zemin hazırlayacak kıvama getirme gayretidir.

Birçok badireler darbeler, ihtilaller ve acılar yaşayan ve yüz yıldır birçok alanda geri kalan ve ABD ve İsrail’in uzaktan kumanda ile yönetip, uydu devleti gibi muamele ettiği Türkiye, artık eski Türkiye olmadığını göstermesi belli kesimleri rahatsız ettiği için ülkemize karşı büyük bir gizli savaş veriliyor.

Bu savaşa vatansever, hamiyetperver, dindar, milliyetçi ve cumhuriyetçi ve ülkesini ve bayrağını sevene her kesin müdahil olması gerekir. Sağ sol demeden birleşmesi gerekir. Her ülkenin liderine ve başkanına sahip çıktığı sahip çıkması gerekir.

Düşmanlıkta kâfirlere hainlere zalimlere münafıklara hoca kılıklı keşişlere omuzdaş olup ülkenin kaderini değiştiren bir lidere haddi aşarak büyük bir ihanetin içerisinde olmamak gerekir.

Ekonomisi artık dünya ile yarışan, 60 dan fazla ülkeye vizesiz girme imkânı kazanan, dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden olan, tankını füzesini yerli silahını yapan, dini inanç ve özgürlükleri genişleten ve Türk Kürt kavgasını bitirmeye çalışan, dünyaya korku salmaya başlayan bir ülkenin evlatlarının artık birlik olması gerekir.

Büyüme, gelişme, küresel güç olma, şahlanma, uyanma ve eski günlerine dönme fitilini yakan Erdoğan’a hatasıyla sevabıyla yanlışıyla doğrusuyla sahip çıkılmalıdır. Hata ve kusurları ile dua edip hayırlı icraatları için ise destek olunmalıdır.

Başta ABD, İsrail ve Avrupa olmak üzere İran ,İrak ve Esatın düşmanlık ettiği, Batılıların bin yılın Selahaddin EYYÜBİ’si dediği, Haziran seçimleri kaybedilince Avrupa ‘nın bayram ettiği ,15 Temmuz darbesinde ölümünü bekleyen batılı devletlerin liderleri gibi hareket ederek ölümünü ve başımızdan gitmesini istemek, onu yıkmaya çalışmak, diktatörlük ile suçlayanlara katılmak, çıkar ve menfaat odaklarına ve münafıklara ve hainlere ve kâfirlere hizmet olacağı gibi vatana millete geleceğimize istikbalimize ihanet olur.

Kaçınılmaz sonunu bilen İsrail ve uşağı ABD bu sonu geciktirmek için var güçleriyle Türkiye yi bölmeye ve parçalamaya çalışıyor.

Satılmış medya, hainler ve paralel eliyle hedefe koyulan Cumhurbaşkanını hırsız yaftası ve diktatör lider iftirası ile itibarsızlaştırarak yükselişi engellemeye çalışıyor.

Ne yapsalar nafile çünkü kader ölçeğinde takdir edilen bir kader var. Allah bu millete ilahi bir vazife yüklemiştir. Eskisi gibi mazlumların sesi yardımcısı ve hamisi biz olacağız.

Allah’ın izniyle yurtta sus cihanda sus zilletini yıkmaya başlayan ülkemiz büyük Türkiye yoluna girmiştir. Âlemi İslam bize bakıyor. Bizi hala halifeliğin başı ümmetin lideri görüyor.

Birçok komşumuz olan küçük İslam ülkeleri kâfirlerin zulmü ve işgalleri karşısında vilayetimiz olmak için bize müracaat edecek. Başkanlık sistemi ile beraber büyük bir devlet ülküsü gelecek.

2023 de Lozan antlaşması bitiyor. Boğazlardan izinsiz ücretsiz geçilmeyecek. Bütün yer altı kaynaklarımızı çıkarabileceğiz. Lozan ile ayağımıza vurulan prangalar kopuyor. Biz yükselirken ve hızla büyürken ve güçlenirken;

Avrupa batıyor.2023-2026 da İsrail denilen çıbanbaşı kahraman Türk ordusu tarafından haritadan silinecek. Amerika çatırdıyor.

İhanet şebekeleri ve hainlerin entrikaları, oyunları ve alçaklıkları batılıların bazı tecrit ve yaptırımları sonucu içimize dönerek dünyaya süper güç olarak çıkacağız.

İslam’ın ümmetin başı olacağız.

Unutmayalım bütün kuvvetleriyle üzerimize saldıranlar Erdoğan mabeyninde hepimize düşmanlar. Değerlerimize ismimize inancımıza ve gizli potansiyel gücümüze düşmanlar. Hedefte Erdoğan görünse de asıl hedef bu millettir.

Ey bu milletin asil kahraman evlatları;

Lozan antlaşması, sevr olayı, Osmanlının mağlubiyeti sonrası ülkemizi dört bir yandan işgal edenlerin bugün bizim dostumuz kılığında gezmesi bizi aldatmasın.

Çanakkale’yi unutma. Ellerine fırsat geçmesini bekleyen bu düşmanlar, zalimler ve içimizdeki işbirlikçileri küçük bir fırsatta ülkemizi parça parça edip ırzımıza namusumuza bayrağımıza ve dinimize saldırıp Irak lı, Afganistan lı Müslümanlara yaptığının on mislini yapmaktan çekinmeyecektir. Eğer 15 Temmuz darbesi başarılı olsaydı bizlerin Suriye’den Irak’tan Mısır’dan daha kötü yapacaklardı.

Artık aklımızı başımıza alalım. Liderimize sahip çıkalım. Onu hainlerin, münafıkların, kâfirlerin zalimlerin eline teslim etmeyelim. İçimizdeki hainlerin iftiraları ile yalanları ile ona muamele etmeyelim. Hata ve yanlışları için ıslah için dua, ülke için yaptığı hayırlı icraatları için minnet duyalım.

15 Temmuz darbesi gerçek olsaydı Türkiye diye bir devlet kalmayacaktı. On binlerce İŞİD, on binlerce Şii milisleri, Teröristler güneyi işgal edecek ülkeyi parça parça edeceklerdi.

Kâfirler zalimler münafıklar hainler dış ülkeler İslam din millet adına Türkiye yi bu günlere taşıyan ve daha gelecek parlak günlere ulaştırmak isteyen Erdoğan’a doğal olarak düşmanlık edecekler. Bari bizler kâfir ağzı ile kalbi ile dili ile nefreti ve kini ile hareket ederek Liderimize düşmanlık etmeyelim. Dua edelim. Yıllardır ayna nakarat halinde önyargı, parti hizipçiliği ile ve taassup gözlüğü ile ve hakkaniyetsizlik mizanı ile ettiğimiz içi boş manasız anlamsız ve mesnetsiz Erdoğan Amerikan adamı, ülkesini satıyor, vatan haini ve hırsız tekerlemelerini ve saplantılarını bir kenara bırakalım. Kendisini vatansever, milliyetçi ve masum görenler bayrakçılık ve şehit edebiyatından başka bu ümmet millet için ne yaptı.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI
 

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 4546 Defa Okundu
2016-08-15

SON YAZILARI

Kars’ın Bitmeyen Boğaz Köprüsü! Bu Milletin İyiliğini İstemeyenler! Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark!

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Ciritte heyecanlı anlar
Ciritte heyecanlı anlar
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
‘Sanayiciyim’ dedi, azılı dolandırıcı çıktı...
‘Sanayiciyim’ dedi, azılı dolandırıcı çıktı...

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır