KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

12 MİLYON ÖLÜ MÜSLÜMAN 12 ÖLÜ HRİSTİYAN ETMİYOR

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         12 MİLYON ÖLÜ MÜSLÜMAN 12 ÖLÜ HRİSTİYAN ETMİYOR

 12 Milyon Ölü Müslüman 12 Ölü Hristiyan Etmiyor

Kafkas Haber Ajansı (KHA) Yazarı Muhammed Şamil Kafkasyalı’nın, “12 Milyon Ölü Müslüman 12 Ölü Hristiyan Etmiyor” yazısı;

12 MİLYON CÜCE MÜSLÜMAN ON İKİ DEV HİRİSTİYAN

12 MİLYON ÖLÜ MÜSLÜMAN 12 ÖLÜ HRİSTİYAN ETMİYOR

Her fırsatta insanları hakları, demokrasi ve özgürlüklerden dem vuran Avrupa birliği ve Amerika, çıkar ve menfaatleri söz konusu olduğu zaman demokrasi, özgürlük, terör ve güvenlik kılıfı altında Müslümanların başlarına bombalar yağdırıp, insan haklarını ve demokrasiyi kendi çıkarlarına ters düştüğü zaman çok kolay bir şekilde rafa kaldırabiliyor.

Kendisini insan haklarının savunucusu ve hamisi, demokrasinin koruyucu ,hak ve özgürlüklerin teminatı gören batılı milletler ne gariptir ki, çeşitli kılıflar adı altında milyonlarca Müslüman’ı katletti, ülkelerini işgal etti, kadınları dul, çocukları yetim, ülkeleri başsız bıraktı. Ekonomilerini çökertti, huzurlarını bozdu ve hayatlarını kararttı.

Müslüman ülkelerini sömürgeleştirip, kendilerine hizmet etmeleri için başlarına diktatörler dikip, boyun eğmeyen İslam ülkelerini karıştırıp anarşi ve terör çıkartan, ekonomilerini batırıp, bağımlı hale getiren, gençliğini ve toplumların ahlaklarını gizlice ifsat ettiren bu millet ve devletlerin bugün başımıza insan hakları savunucu kesilmesi ibretliktir.

İslam coğrafyasında Müslüman kanı akması için gece gündüz çalışan bu topluluklar ve devletler nezdinde Müslüman’ın maalesef beş kuruşluk değeri yoktur. Onların nezdinde Hıristiyan bir hayvan müslümandan daha değerlidir. İslam coğrafyalarını demokrasi, insan hakları bahanesi ile işgal edip kan gölüne çeviren bu milletlerin ve devletlerin insan hakları ve demokrasi söylemleri ve davaları sadece kendi gibi inananlar ve düşünenler içindir.

Bu gerçeği Fransa da yapılan saldırıda bir kez daha gördük.12 insanın öldürülmesi karşısında yek vücut olup ayağa kalkanlar, on iki kişinin katledilmesi karşısında bir araya gelip terörü lanetleyenlerin nezdinde öldürülen Hıristiyan ve Yahudilere 12 dev Hıristiyan ve Yahudi muamelesi yapanlar. Bir Hıristiyan veya Yahudi’nin kılına zarar gelse yada kanı aksa dünyayı ateşe verenler ,kaygı endişe bildirip ülkeleri tehdit edenler aynı durum Müslüman için söz konusu olduğu zaman kör ,sağır, dilsiz ve akılsız hale gelip üç maymunları oynayabiliyorlar.

Onların nezdinde ve katında 12 Hıristiyan veya Yahudi paha biçilmez değerde varlıklar ve insanlar iken,farklı coğrafyalarda katledilen  12 milyon Müslüman ise kıymeti olmayan, değersiz, basit, yaşama hakkı bile olmayan, köle statüsünde varlıklardır.Onlar nezdinde Müslümanlık terör dinidir.Her ne kadar terörü kendileri besleyip, büyütüp, azdırıp toplumların başına bela etseler de onların kamuoyunda ve filmlerinde terörist zaten  bellidir.

Irakta,Suriye de, mynnmarda ,doğu Türkistan da, sudanda, öteki zulüm gören İslami ülkelerde ölen öldürülen ,zulme maruz kalan ,ülkeleri işgal edilen, çocukları yetim, kadınları öksüz kalan hep Müslümanlar iken,buna rağmen maalesef bütün bu  terörlerin  adı Hıristiyan veya Yahudi terörü değil İslam terörüdür..

Biz Onların Peygamberlerine İman Ederken Onlar Bizim Peygamberimize Hakaret Ediyor.

Ne acıdır ki, Hıristiyan ve Yahudilere gönderilen bütün peygamberlere iman etmenin imanın şartı sayıldığı Müslümanlar terörist gösterilip, peygamberlerine hakaret edilirken, Müslümanlara gönderilen ve milyarca tabisi ve inananı olan İslam dininin peygamberine hakaret etmek ise Hıristiyan ve Yahudilerin yanında basın özgürlüğü ve inanç özgürlüğü sayılmaktadır.

Evet onların nazarında öldürülen 12 Hıristiyan dev ve büyük görülüp yüceltilebir,çeşitli bahanelerle öldürülen 12 milyon mazlum Müslüman cüce görünüp aşağılansa da Allah katında bu böyle değildir..Allah iman edenleri ve peygamberine iman edenleri yüceltip değerli kılar.Maddi güç,kudret ve iktidarlarının büyüklüğü onların Allah katında değerli olduğu manasına gelmez.

Onların Müslümanlara bakış açısı ve verdiği değer batıl dinlerinin ve inançlarının gereği hiç hükmünde olsa da şefkat ve merhamet ve adalet dini olan İslamiyet’te bir masum insanı öldürmek bütün insanları öldürmek gibi görülmüştür. İslamiyet kafir olsun, ateist olsun, Hıristiyan veya Yahudi olsun mala, cana, ırza, namusa, hayvana, ağaçlara bile zarar vermeyi yasak etmiştir.

Bunun zıddına hareket eden Müslümanlar ya bu milletlerin zulmüne ve aşağılanmasına  maruz kalmıştır,ya aldatılmıştır,ya öfkesine kurban olmuştur,ya ruh hastasıdır yada dine ve islama hizmet adı altında yine o toplumların içindeki münafıklar İslam düşmanları tarafından İslamı terör dini göstermek için aldatılmış cahil Müslümanlardır.Vesselam.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 1840 Defa Okundu
2015-01-19

SON YAZILARI

Bu Milletin İyiliğini İstemeyenler! Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır