KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

BATININ LABORATUVARLARINDA ÜRETİLEN İSLAMİ TERÖR ÖRGÜTLERİ

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         BATININ LABORATUVARLARINDA ÜRETİLEN İSLAMİ TERÖR ÖRGÜTLERİ

 Batının Laboratuvarlarında Üretilen İslami Terör Örgütleri

Kafkas Haber Ajansı (KHA) Yazarı Muhammed Şamil Kafkasyalı’nın, “Batının Laboratuvarlarında Üretilen İslami Terör Örgütleri” yazısı:

Irak ve Suriye de Müslümanlarla savaşan işid, Afrika ülkesi Nijerya da Müslümanları öldüren boko haram terör örgütü, Afganistan ve farklı yerlerde terör faaliyetleri yürüten el kaide gibi oluşum ve örgütler batının laboratuarlarında fitne, terör, anarşi, ayrılık için oluşturulmuş. Oradan da Müslüman coğrafyasının rahmine atılarak doğurtulmuş gayri meşru İslami terör örgütleridir.

Haçlı ordularının lejyoner grupları olan bu gurupların İslam, Kur’an, iman ve din ile alakaları yoktur. Çünkü bunların savaştı, öldürdüğü, perişan ettiği, yakıp ve yıktığı, katlettiği insanların neredeyse çoğunluğunu mazlum Müslümanlar oluşturuyor.

Batılı Şer ittifakı devletlerin plan, proje ve senaryoları ile oluşturulup içimize atılan bu gayri meşru İslami terör örgütleri, şuuruz, cahil, safdil, kandırılmış insanlardan oluşturulduğu gibi, islama düşman olan, batılı milletlerinden içerisinden de gönüllü seçilmiş bir lejyoner topluluğudur.

Bunların davası ne İman, ne Müslümanlar, ne hilafet, ne şeriat nede İslam devletidir. Çünkü yaptıkları uygulamalar, savundukları fikirler, yaşadıkları hayat tarzı ve inanç sistemleri İslam ile alakası yok. Kuran ve İslam ve şeriat adına yaptıkları katliam ve cinayetlerin islamın adalet ve rahmetiyle ilgisi olmadığı gibi Kuranın hükümleri ile de hiçbir alakası yoktur.

İslamı, terör dini, kaos dini, şiddet dini, cahillerin ve bedevilerin dini olarak göstererek islama karşı batı toplumlarında bir nefret, öfke ve düşmanlık tohumları atan bu örgütlerin ipleri, hakkın ve doğruluğun ve iman ehlinin elinde olsaydı bu terör, anarşi, katliam ve mağduriyetler yaşanmazdı.

Kendini İŞİD DEVLETİ, İslam mücahiti, İslam kahramanı, şeriat ordusu askeri olarak lanse edeceksin ama terör devleti İsrail’e gelince ‘bizim onlarla işimiz yok’ diyeceksin. Onları bırakıp ehli kıble, ehli mezhep, ehlisünnet olan Müslümanları kıtır kıtır keseceksin. Müslümanı münafıklıkla, kâfirlikle, zındıklıkla, dalalet içerisinde olmak ile suçlayacaksın ve öldüreceksin. Ama Müslüman’a zulüm eden kâfir, zalimlere gelince bizim onlarla işimiz olmaz diyeceksin.

Demek bunlar batının fitne laboratuarında oluşturulan gayri meşru eli kanlı terör örgütleridir.Zahiren Müslüman görünen ama hakikat cihetinde islama ve Müslümanlara düşman, İslami terör örgütü göstermek, İslami fobi ya yı körüklemek için programlanmış güdümlü lejyoner askerlerdir.

Şeriat devleti, hilafet devleti, Müslüman savaşçı kılıfı altında Müslüman coğrafyasını kana bulayan, Müslüman ülkelerde karışıklık çıkaran ve bölmeye çalışan, saf dil Müslümanları kandırıp saflarına katan bu merhamet, şefkat, insaf, akıl ve idrakleri ellerinden alınan fitne toplulukları kuzu postuna bürünmüş kurtlar ve vahşilerdir.

İslamı terör ile yan yana koyup, o vahşet karesinin içerisinde göstermeye çalışan bu oluşumlara karşı islamın ahlaki, içtimai, idari hükümlerinin güzelliklerini izhar etmek için mücadele vermek her Müslüman’ın üzerinde bir vazifedir. Gerçek ve doğru İslam’ı kitaplardan ve parlak maziden alıp hayatımıza uygulamadığımız sürece, geçmişin adalet, hakkaniyet, hukuk özlemi bir kuru bir söylemden öteye geçmediği sürece terör cahiliyetten daima beslenecektir. İslam ülkelerinde kan ve gözyaşı kendisine Müslüman diyenlerin eliyle devam ettirilecektir.

Aslında Müslümanların hariçte düşman aramalarına gerek yoktur. Çünkü Müslümanların en büyük düşmanları öncelikle kendi nefis ve şeytanlarıdır. Sonra kötü ahlakları, cahiliyetleri, zaruret ve itilaflarıdır. Bu iç düşmanlara karşı ise silahları, ilim, doğruluk, marifet, sanat, ittifak ve hürmet, merhamet ve kuran ahlak ile ahlaklanmaktır. Bu hasletler olmadığı sürece Müslüman olarak terör adımız vahşet göbek adımız cahiliyet baş tacımız olacaktır. Cehalet bataklıkları kurutulmadıkça anarşi, terör ve vahşet sinekleri daima olacaktır. Vesselam.

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 1880 Defa Okundu
2015-03-02

SON YAZILARI

Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak Ya Millet Başa Ya Kuzgun Leşe

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır