KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

BAŞI EZİLMEYEN TERÖR YILANI ANARŞİ EJDERHASI OLDU

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         BAŞI EZİLMEYEN TERÖR YILANI ANARŞİ EJDERHASI OLDU

 Başı Ezilmeyen Terör Yılanı Anarşi Ejderhası Oldu

Kafkas Haber Ajansı (KHA) Yazarı Muhammed Şamil Kafkasyalı’nın “Başı Ezilmeyen Terör Yılanı Anarşi Ejderhası Oldu” yazısı:

Küçük zulümler önüne geçilmezse zamanla büyür baş edilemez hale gelir. Nice zalimler asiler zorbalar, haksızlar ve fasıklar başıboş serbest bırakıldığı zaman üzerinden sopa, asayiş ve korku eli çekildiği zaman baş edilemez cebbarlara nemrutlara ve firavunlara döner.

Bu hakikate tarih şahittir. Küçük isyan fırkaları, eşkıya grupları, terör grupları ve yıl kesiciler ilişilmediği için büyüyüp devlet, fırka, grup ve kavimler halini almıştır. Nice zalimler zorbalar ses çıkarılmadığı için toplumların başına bela olup başlarına bela ve ateş olmuştur.

Müslümanlar kâfirlerin zalimlerin küçük kuvvetleri karşısında zilletle boyun eğdikleri için 200 milyonluk Endonezya on milyonluk Hollanda ya iki yüz sene boyun eğmiştir. Beş milyonluk terör devleti İsrail 500 milyonluk Ortadoğu ve Afrika Müslümanlarına boyun eğdirip sindirmiştir. İki milyar Müslüman tükürükleri ile boğacakları küçücük ülkelere ses çıkarmaz olmuşlardır.

İki milyar Müslüman kendilerine zulüm eden ve hür türlü katliamı yapan ve yılan hükmünde olan kâfirlerin ürünlerini mallarını alarak onları maddi olarak destekleyerek o yılanları ejderha yaptılar. Zalimler kafirler yılan olmaktan çıkıp ejderha olup başlarına ateşler yağdırmaya başladılar.

Şimdi 80 milyonluk Türkiye yılan hükmünde olan PKK terörünün başını zamanında ezmeyip terör başını imralıda güvenli bir ortama alarak adeta (sen dağlarda güvende değildin gel buradan terörü yönet) politikası güdüldüğü için terör yılanları kendisine bulduğu meşru zeminde zamanla büyüyüp ejderha oldu. Eskiden bir terörist cenazesine sahip çıkılmayan ülkede terörist cenazeleri PKK lı belediyeler eliyle törenlerle gömülmeye başlandı. Bir anda bütün güneydoğu PKK lı belediyelere geçti. Terör dağlardan şehre inerek şehirleri kuşatma altına aldı. Yılanlar ejderhaya döndü. Baş edilmeyecek hale geldi.

Bir ülkenin idarecileri yöneticileri büyükleri atalarının sözlerini dininin emirlerini ve şeriatin hükümlerini kendilerine rehber edinmezseler böyle ülkeyi bölünme tehlikesi içerisine ve terörün kucağına atarlar. Teröriste, zulme, zalime, haine, hırsıza, ajana, eli kanlı canilere ve eşkıyaya ses çıkarmayan, hoşgörü gösteren, boyun eğen, merhamet eden koca bir milleti, toplumu, kesimi, devleti ve halkını ateşe, tehlikeye, huzursuzluğa, güvensizliğe ve zulme maruz bırakır.

Milyonların hakkı huzuru ve rahatı ve saadeti ve emniyeti için ferdlerin kişilerin hakları feda edilmelidir. Hayrı kesir için şerri kalil kabul edilmelidir. Kangrenli kol kesilmezse eğer bütün vücuda sirayet eder. Zamanında kangren olmuş terör kolunu kesip atmak feda etmek yerine onu tamir etmeye çalıştılar. Aksine bütün uzuvlara bulaştırdılar. Hastalıklı bir unsur meydana getirdiler. Bütün şartlar maalesef yılanların lehine döndü. Bütün güneydoğu ve doğu Anadolu ve büyük ele geçirip milletin başına ateşler yağdırarak tehditler ile halkı sindirdiler.

Ruhunda tahrip zulüm eşkıyalık kahpelik ve merhametsizlik olduğu için yalancı çözüm süreci tövbelerini çabuk bozup yol kesip tırları arabaları iş makinelerini yakıp yıkmaya insanları öldürmeye başladılar. Bölgesel mahkemeler kurarak infazlara ve katliamlara başladılar.

Ey bu terörist yılanlarını başımıza bela edenler başı zamanında ezilmediği için yılanlar ejderha oldu ve artık baş edemiyorsunuz. Eserinizle gurur duyabilirsiniz. Bu ejderhalar her geçen gün çoğalıp şuurlanıp akıllanıp uyanıp gözünü açıyor. Bölgesel tehditler ve saldırılar ve zulümler bütün bölgelere yayılıp her yerde zorbalık terör ve anarşi olarak karşımıza çıkarsa şaşırmayın. Çünkü bu süreç dış iblislerin yardımıyla devlet kuruncaya kadar devam edecektir. Vesselam.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 797 Defa Okundu
2015-07-24

SON YAZILARI

Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak Ya Millet Başa Ya Kuzgun Leşe

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır