KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

TÜRKİYE KİMLER İLE MÜCADELE EDİYOR…

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         TÜRKİYE KİMLER İLE MÜCADELE EDİYOR…

 Türkiye Kimler İle Mücadele Ediyor…

Kafkas Haber Ajansı ( KHA ) Yazarı Muhammed Şamil Kafkasyalı’nın “Türkiye Kimler İle Mücadele Ediyor…” yazısı:

Türkiye coğrafi konumu, şanlı mazisi ve yetiştirdiği büyükleri ile her zaman batının korkulu rüyası olmuştur. Altı yüz sene Avrupa’nın sırtında at koşturan atalarımız kurdukları cihanşümul devletler ile dünyayı titretmiş. Türküyle Laz’ıyla, Kürdiyle, Arap’ıyla ve Çerkez’iyle batının korkulu rüyası olmuştur.

Bu korkularının gerçekleşmemesi için harici ve dâhili güçler ülkemiz üzerinde çok çeşitli oyunlar entrikalar dalavereler çeviriyor. Bu oyunlar karşımıza terör, anarşi, ihtilal, darbe, iç karışıklık, ahlaksızlık ve kültür emperyalizmi olarak çıkıyor.

Yurtta sus dünyada sus sloganıyla yüz senedir kabuğuna çekilen Türkiye’nin yeniden şahlanışı eski günlerine dönme özlemi ve yeniden stratejik güç ve konum sahibi olma gayreti batıyı tedirgin ediyor.

Cennet vatanımız batının hedefinde olduğu gibi yanı başımızda bulunan komşuların ve içimizdeki hainlerdin de hedefinde olan bir ülke konumundadır.

Harici ve dâhili olmak üzere her iki taraftan da sinsice kuşatılmış durumdadır.

Bu harici düşmanların başında dost ve müttefik görünen ABD  ve Avrupa geliyor.. İçimizdeki terör örgütlerini daima destekleyen bu ülkeler öteki taraftan da ülkemizdeki ihtilal, darbe ve iç karışıklarda rol oynamıştır.

Harici düşmanlarımız sadece kâfirler değil. Yanı başımızda Müslüman İran, Suudi Arabistan, Suriye, yıllarca teröre destek vermiştir.

Komşumuz olan Ermenistan, Yunanistan ve Rusya da yıllarca teröre destek vermenin yanında topraklarımız üzerinde planları olan ülkelerin başında geliyor.

Terör devleti İsrail, büyük İsrail planı ölçeğinde maşa olarak kullandığı PKK ile emellerine varmaya çalışarak ülkemiz üzerinde planları olan bir ülkedir.

Büyük Ermenistan büyük İsrail, büyük İran, büyük Rusya, büyük Pontus devleti HAYALİ KURANLAR Türkiye yi parçalayarak büyüme hayali taşıyan diğer ülkelerdir.

Ülkemizi parçalamak, zengin yer altı kaynaklarını ele geçirmek, stratejik konumunu kendi lehlerine kullanmak, cennet ülkemizi parsellemek, arzusundan vazgeçmeyen komşu ülkelerde de başımıza bela olan devletlerdir.

Türkiye bir taraftan Kürt devleti kurma hayali kuran PKK, PYD ve Barzani taifesi ile uğraşırken, öteki taraftan sözde bir İslam devleti kurma gayreti içinde olan DAEŞ terör örgütü ile uğraşmaktadır.

Sadece bu kadar mı düşmanımız zannediyorsunuz. Dâhili düşmanlarımız harici düşmanlarımızdan az değildir. Maalesef dâhili düşmanlarımız harici düşmanlarız kadar tehlikelidir.

Ülke iktidarlarını yüzlerce senedir ellerinde tutan, ülke zenginliği, siyaseti, Anadolu insanın eline geçmesin diye mücadele eden ve bu uğurda her türlü hile ve fitneyi kullanan yeri geldi mi HDP ye bile oy veren gizli kripto Yahudi ve Ermeniler da mücadele edilen başka bir cephedir.

Türkiye ve iktidarın düşmanları daha bitmedi. Amerikan veya İsrail patentli içimizdeki dini mehdiler, Mesihler, âlimler, sapık mürşitler de ülke üzerinde planları olan ve iktidarı ele geçirmek için mücadele eden öteki kesimlerdir.

Yahudi İstanbul sermayesi, Kürt kılığına giren alevi kesimi, marjinal sol örgütleri, ahlaksızlık terörü estiren medya, siyasi oluşumlar, PKK partisi, toplumun kanını emen faiz lobisi, milli servetin yüzde yetmişini elinde tutan mutlu azınlık, derin devlet, derin cemaat, sapık tarikat ve cemaatler ülkemizin mücadele ettiği öteki kesimlerdir.

Bu kadar düşmanı olan yedi düvel ile savaşan ülkemiz de işin acı tarafı bu kesimlerin yalanlarına, oyunlarına, hilelerine, aldatmalarına medyasına aldanan ve düşman safında duran birçok insanımız da var.

Milyonlarca insanımız bilmeden farkına varmadan bu düşmanların safında yer alıyor. Kendi ülkesinin istikbali ve istiklali ve geleceğini onlar hesabına mahvetmeye çalışıyor.

Dikkat et ey Kürt, Türk, Çerkez, Laz ve Arap kardeşim! Yanı başında savaştığınız, mücadele ettiğiniz, fikrine katıldığınız, canınızı verdiğiniz, ilah gördüğünüz, sevdiğiniz, davasına yol koyduğunuz kesimler insanlar, liderler, başlar ve mürşitler sizin genetiğinizi taşıyor mu? Ahiretinizi ve yarınınızı düşünüyor mu? İktidar tutkusu, arzusu taşıyor mu? Dini, ahlakı, imanı, inancı, eylem ve söylemleri bir bütünlük arz ediyor mu? Hakkında şaibe, şüphe, hile var mı? Riyakâr, ikiyüzlü ve yalanı var mı?

Bu sıfatları taşıyan senin üstadın, mürşidin, liderin, âlimin, hocan, kardeşin veya arkadaşın olamaz.!

Bu ülkenin gerçek sahibi ve evladı olan; Bakanı, valisi hâkimi, savcısı polisi, askeri, bürokratı, yöneticisi, vatandaşı, köylüsü, öğrencisi, esnafı, amiri, memuru ve âlimi bir vücut olmalı.

Bu saydığımız kesimlerin fikri görüşleri ayrı bile olsa millet, bayrak vatan, din, İslam, toplum ve gelecek nesiller için tek vücut olmalıdır. Bölücü, yıkıcı, parçalayıcı, fikri, ideolojik ve sapık akım ve yollardan ayrılmalı Yoksa bu kadar düşmanı olan bir ülkenin tek parça olarak ayakta kalması zor olacaktır. Vesselam.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 1396 Defa Okundu
2015-10-08

SON YAZILARI

Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak Ya Millet Başa Ya Kuzgun Leşe

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır