KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

“TERÖRE RAĞMEN KORKMAYACAĞIZ VE YILMAYACAĞIZ”

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         “TERÖRE RAĞMEN KORKMAYACAĞIZ VE YILMAYACAĞIZ”

“Teröre Rağmen Korkmayacağız ve Yılmayacağız”

 
“Teröre Rağmen Korkmayacağız ve Yılmayacağız”


Kafkas Haber Ajansı Yazarı Muhammed Şamil Kafkasyalı’nın ‘Teröre Rağmen Korkmayacağız ve Yılmayacağız’ başlıklı yazısı:

 

Bugün ülkemizde ve dünyada hak dava eden örgütlerin çoğunluğu davalarında galip gelmek veya ispat etmek adına kan döküp masum insanları katledip geride gözü yaşlı yetimler ve kadınlar bırakmaktadır.

Topluma korku yaymak, paranoya oluşturmak, birbirine düşürmek, iç savaşa sürüklemek, güvensizlik oluşturmak, toplumu yıldırmak ve mukavemet gücünü kırmak adına yapılan terör saldırılarına karşı dik duruş, onurlu mücadele ve sebat ile karşı koymak zorundayız.

Sosyal medya hesaplarından fosseptik edebiyatı yaparak halkı tehdit ederek sindirmeye çalışan bu lağım farelerine karşı yekvücut olacağız.

İmandan İslam’dan ahlaktan merhametten ve vicdandan hisseleri olmayan bu alçak ve aşağılık örgüt ve gruplara ülkemizi ve vatanımızı asla teslim etmeyeceğiz.

Eli kanlı, dili kanlı, yüreği kanlı, kalbi fesat, yüzü kapkara ve işbirlikçilere karşı iman sebat ve teslimiyet ile dimdik duracağız. Bediüzzaman Hazretlerinin hakiki imanı elde eden kâinata meydana okur. Dediği gibi bizlerde imanımızla, duruşumuzla ve tavrımızla kâfirler zalimler alçaklar topluluğundan korkmadığımızı bütün dünyaya ilan edeceğiz.

Unutmayacağız Allah Amerika’dan büyüktür. Hep beraber Allah’ın ipine sıkı sıkı sarılıp ayrılığa ve tefrikaya düşmedikçe kimse sırtımızı yere getiremez. Tarih buna şahittir.

Ve Cumhurbaşkanı’nın dediği gibi bizlerde halk ve millet olarak bu eli kanlı terör ordularına ve hain işbirlikçilere meydan okuyarak topunuz gelin bizi yıldıramazsınız diyeceğiz.

Allaha itimat edeceğiz ve koşulsuz inanacağız ki Allah nurunu kâfirler, zalimler, alçaklar, kâfirler, hainler, cuntacılar, işbirlikçiler, geziciler, kriptolar, münafıklar ve zalimler istemese de tamamlayacak.

Kuran ,O hâlde gevşemeyin ve üzülmeyin! Eğer (gerçekten) mü’min kimseler iseniz, en üstün olanlar sizsiniz! Ayeti kerimesinin tevilini bizlere 17-25 Aralık gezi kalkışması ve 15 Temmuz Darbe teşebbüsü ve terör belasına rağmen ülkenin bölünmemesiyle gösterdi. Allah bizleri bu hainlere ve zalimlere galip getirdi. Onları zelil mağlup etti.

Bundan sonra ne yapsalar ne kadar fitne fesat terör anarşi ve alçak teşebbüslerde bulunsalar da nafile çünkü Artık hattı müdafaa yok sathı müdafaa var.

Bu süreçlerde çektiğimiz sancı ve acılar millet ve ülke olarak yeni bir doğuşun habercisidir. Bu terör fırtınaları, anarşi doluları, fitne yağmurları baharın muştusudur.


(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


 

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 6235 Defa Okundu
2016-08-20

SON YAZILARI

Bu Milletin İyiliğini İstemeyenler! Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır