KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans

YA MİLLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE

  Muhammed Şamil Kakça

          tahkikk@gmail.com
         YA MİLLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE

 Ya Millet Başa Ya Kuzgun Leşe

16 Nisan sabahını sabırsızlıkla bekleyen sadece milletimiz değil, emperyalist güçler, batılı siyasetçi ve gazeteciler, besleme terör örgütleri, vesayetçiler de bekliyor.

Türkiye üzerine kurdukları yüz yıllık planları bozulan karanlık odaklar da, Türkiye’nin kontrolünü kaybetmenin verdiği endişeyle 16 Nisanda HAYIR çıkmasını bekliyor..

Kendi kararlarını artık verebilen, batının değerlerine ve hayatına prestij etmeyen, batılı emperyalistlerin oyuncağı olmaktan kurtulup oyun kurucu konumuna gelen bir Türkiye istemeyenler 16 Nisanda hayır çıkmasını bekliyor.

Anadolu insanın her fırsatta cahil, avam, gerici, mürteci, köylü görüp aşağılayan ve hakir gören kendilerini ise medeni, zeki, çağdaş ve akıllı gören sanat camiası, aydın kesim, İstanbul sermayesi ve mutlu azgın azınlık saltanat ve güçlerinin devamı için 16 Nisanda hayır çıkmasını bekliyor.

Halkın hâkimiyeti yerine mutlu azınlığın ve belli kesimlerin saltanatı için kurulan sistemin yıkılmasını istemeyenler,

Kendilerini ülkenin gerçek sahibi görenler ve evet verenleri denize dökmekle tehdit edenler,

İktidarları istedikleri zaman yıkmayı adet edinen karanlık vesayet örgütleri,

Erklerinin bitmesini istemeyen derin örgütler 16 Nisanda hayır çıkmasını bekliyor.

Hâkimiyet milletin sözünü kâğıt üzerinde uygulayan,

Milli geliri söğüşleyen,

Bürokrasi ve oligarşi ile devlete gayri meşru bir şekilde yerleşip milletin hâkimiyetini gasp eden kuzgun leşler 16 Nisanda hayır çıkmasını bekliyor.

15 Temmuzda ülkeyi iç savaşa, kaosa, parçalamaya teşebbüs eden Amerika ve NATO İşbirlikçisi FETO ve kankisi PKK 15 Nisanda hayır çıkmasını bekliyor.

16 Nisan sabahı bazı kesim ve ülkeler sevinirken bazılarının da üzüldüğü bir tarih olacaktır. Bu kader anını Avrupa Amerika ve İslam âlemi merakla beklediği gibi din ve vatan düşmanları da sabırsızlıkla bekliyor.

Hem ülkemizin hem âlem’i İslam’ın mukadderatıyla alakadar olan 15 Nisan referandumu geleceğimizi belirleyecek bir milat, miheng ve dönüm noktası olacak.

Yani bir nevi her kesim zaferini kendi inanç, itikat ve hayat tarzına uygun bir şekilde kutlayacak.

16 Nisan sabahı halkın çoğunluğu yüzde altmış üstü tercihini yeni bir Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sisteminden yana kullandığında bu durum Büyük Türkiye hayali kuran yenilikçiler tarafından büyük bir sevinç, coşku ve mutluluk ile kutlanacak.

16 Nisan Evetciler lehinde çıkması durumunda kendi inancına yaşantısına ve itikadına göre zaferlerini şükür secdeleri, Allah-u Ekber nidaları ve şükür namazları ve kurbanlar keserek kutlayacak.

16 Nisanda sonuçlar hayırcılar lehinde çıkması durumunda ise Başta Avrupa da ve içimizdeki bazı malum kesimler zaferini çılgınca, şampanyalar patlatarak parti ve balolar ile kutlayacak.

Her ne kadar Atatürk Türk milleti zekidir ve çalışkandır dese de Atatürk’ çü geçinen kesimler tercihini kendi lehinde yapmayan Evet’ci Türk kesimleri makarnacı ve aptal yaftası ile aşağılamaya devam edecek.

Bazı medya grupları 16 Nisanda evet çıkması halinde simsiyah bir ön sayfa ile okurlarının karşısına çıkarak sonumuz karanlık olacak algısı ve propagandası yapacak.

Bazı mandacılar ve güdümlü şahsiyetler diktatör ve tek adama karşı Amerika’yı veya NATO yu göreve çağırma cüretine girişecek.

Sosyal medyada kirli kara propagandalar başlayacak. Hayırcı aydınlar, sanatçılar ve kesimler halkı aşağılayan twitler atmaya ve nefretlerini kusmaya başlayacak.

16 Nisanda evet çıkması özellikle terör destekçisi Avrupa yı, Amerika yı ve İslam düşmanlarını derin bir yasa boğacak. Milletimize karşı nefretleri öfkeleri ve kinleri daha da çoğalacak.

16 Nisanda evet çıkması FETO-PKK ve öteki terör örgütleri için ise tam bir kâbusu olacak. Bütün ümitleri kırılacak ve hain planları suya düşecek.

Yeni Türkiye güçlü Türkiye söylemlerinden rahatsız olan batılılar 16 Nisanda evet çıkması durumunda çılgına dönecekler. Anadolu ve Osmanlının uyanışı kâbusunu yaşayacaklar.

Bölgesel, küresel ve oyun kurucu bir güç olma yolunda ilerleyen Yeni Türkiye de evet çıkması ister istemez düşmanların sayısını artıracak.

16 Nisan da evet çıkması halinde beklentileri gerçekleşmeyen ve istedikleri sonuçları alamayan karanlık kesimler ve güçler ve maşaları boş durmayacak yeni hain planlar kuracak.

15 Temmuz da halkın gösterdiği kararlılık ve dik duruştan rahatsız olan mutlu azınlık, faiz lobileri ve vesayetçiler 16 Nisanda evet çıkması durumunda bütün umutlarını yitirecekler.

On yıldır ayaklarına vurulan prangalardan kurutulan STK, cemaat, tarikat ve sivil toplum kuruluş örgütleri evet çıkması durumunda sevinçleri görülmeye değer olacağı gibi kökü dışarıda olan bazı vakıf, dernek, örgüt ve odaklar ise karalara bürünecek.

15 Nisanda hayır çıkması durumunda ise özellikle Avrupa da bu durum İslamcıların hezimeti, Osmanlı hayalinin sonu ve diktatörün devrilmesi olarak görülüp sarhoşçasına kutlanacak.

Avrupa basını diktatör durduruldu, bin yılın Selahaddin Eyyubi’si durduruldu, İslamcı kesimler ağır yenilgi aldı ve Osmanlı hayali bitti manşetleri ile kin ve nefretlerini kusacaklar.

15 Nisanda hayır çıkması durumunda içimizdeki terör seviciler ve maskeli hainler ve demokrasi havarileri tarafından bu durum demokrasinin zaferi, laikliğin kurtuluşu ve diktatörün yıkılışı nidaları ile kutlanacak.

16 Nisanda hayır çıkması ülkede hayır diyenlerden başka PKK, FETO, Örgütler, Avrupa’ İsrail, İran, Amerika gibi ülkeleri sevindirecek.

16 Nisanda Evet çıkması da Milleti, Ümmeti ve mazlum coğrafyayı sevindirecek.

Cihan Devleti Kurmuş bir milletin torunları, ülkesini, vatanını, milletini, devletini, bayrağını bölmek ve parçalamak isteyenlere karşı,

Milleti zillete suskunluğa ve sömürge devletlerine müstemleke yapmaya teşebbüs edenlere karşı,

Yeniden cihan devleti ve süper güç olmasını engelleyenlere karşı,

15 Temmuz cesareti, kararlılığı, şahlanışı ile

16 Nisanda Ya millet başa gelecek yâda kuzgun leşe!

Yeniden diriliş muştusu ile

Ya hürriyet ya esaret!

66 Yıl sürecek dünya hâkimiyetine kavuşmak niyetiyle

Ya istiklal ve Zillet!

16 Nisandan sonra bu kadar düşmana karşı ya var olacağız ya da yok olup gideceğiz. Vesselam.

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Yazı 230 Defa Okundu
2017-04-11

SON YAZILARI

Bu Milletin İyiliğini İstemeyenler! Moritanya İzlenimlerim Kurban tatilimi neden Moritanya da geçireceğim Kuyucuk Gölü kuş cenneti ilgi bekliyor 15 Temmuz’u Çocuklarınıza Vasiyet, Sala’yı Miras Bırakın! Gerçek Hak ve Adalet Sahipleri! ‘İlk Emir Oku’ Kitap Cafe Hayırda yarışanlar ile hayırdan sıvışanlar Oruç tutmakla Aç Durmak Arasındaki Fark! 16 Nisan Sonrası Yarınlarımız Bugünlerimizden Güzel Olacak

YORUMLAR

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır