KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Mehmet Uçum’un 7 Haziran öncesi ve sonrası çalışmaları
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Uçum’un 7 Haziran öncesi ve sonrası çalışmaları
2015-10-31 - 15:22
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Mehmet Uçum’un 7 Haziran öncesi ve sonrası çalışmaları

AK Parti Kars Milletvekili Adayları ve İl Teşkilatı, Köy Muhtarları ve Köy Temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

AK Parti Kars Milletvekili adayları Mehmet Uçum, Yusuf Selahattin Beyribey ve Ensar Erdoğdu Ak Parti il binasında Köy Muhtarları ve Köy Temsilcileri ile bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı, Ak Parti İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş ve Kadın Kolları Başkanı Nurgül Güner’de katıldı. Milletvekili Adayları, Köy Muhtarları ve Köy Temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

AK Parti Kars Milletvekili Adayları Mehmet Uçum, Selahattin Beyribey ve Ensar Erdoğdu Köy Muhtarları ve Temsilcilerinden Şehrimizin İlçelerimizin ve köylerimizin daha çok gelişmesi kalkınması için seçimlerden çok güçlü bir şekilde çıkılması gerektiğini belirterek destek istediler.

30.04.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum bu akşam canlı yayına katılıyor.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum bu akşam Habertürk TV’nin saat 19:00’daki yayımlanacak olan Akşam Raporu programına katılacak. Akşam Raporu programının Canlı Yayın konuğu olan Mehmet Uçum, “Türkiye ve Kars” konusunu ele alacak.

01.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, Bu Akşam TGRT Haber Ekranlarında

AK Parti Kars 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Uçum Bugün (01 Mayıs 2015 günü) Saat 18:00’de TGRT Haber Ekranlarında Gülden Kaleciğin Canlı Yayın Konuğu olacak.

04.05.2015

Kafkas Üniversitesi tarafından “Türkiye’nin Yeni Anayasa İhtiyacı ve Başkanlık Sistemi” konulu konferans düzenlenecek.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Av. Mehmet Uçum’un konuşmacı olarak katılacağı “Türkiye’nin Yeni Anayasa İhtiyacı ve Başkanlık Sistemi” konulu konferans Çarşamba günü saat 14:00’de yapılacak.

12.05.2015

Ayrım Yapılmadan Teslim Edilecek

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, Kars Belediye Başkanlığınca TOKİ’ye yaptırılmakta olan 698 adet konutun hak sahiplerine teslimi konusunda ayrımcılığa sebebiyet verecek hiçbir uygulamaya izin vermeyeceklerini söyledi.

12.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum yarın 2 farklı kanalda canlı yayına katılacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, yarın (13 Mayıs Çarşamba günü) saat 15.00’de Kanal 24’de, saat 19.00’da AHaber TV’de, canlı yayın programlarına katılarak, Kars’ı ve Türkiye’yi konuşacak.

14.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum bugün Habertürk’de canlı yayına katılacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, bugün (14 Mayıs Perşembe günü) saat 13.00’de Habertürk’de canlı yayın programlarına katılarak, Kars’ı ve Türkiye’yi konuşacak.

15.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum’dan Müjde: Şeker Fabrikası Kapatılmayacak

Kars’ta yıllardan beridir özelleştirilme kapsamında kapatılması gündemde olan ve bacası tüten tek devlet işletmesi Şeker Fabrikasının faaliyetine devam edeceği müjdesi, fabrika çalışanlarına, çiftçilere ve Karslılara bayram havası yaşatmaya başladı.

19.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, “Anadolu Soruyor” adlı ortak canlı yayınına katılacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, Kon Tv, Çay Tv, Kanal Urfa ve Kanal Fırat’ın 19 Mayıs 2015 günü saat 14:00’de “Anadolu Soruyor” adlı  ortak canlı yayınına katılacak.

21.05.2015

“Bu Millete Hizmet Yolunda”

AK Parti Kars Milletvekili adayı Mehmet Uçum, “50 yaşındayım bunun 37 yılını bu millete hizmet yolunda adalet ve eşitlik için çalıştım.” dedi.

Uçum: 7 Nisan saat 17.00’ye kadar aday olduğumu bilmiyordum AK Parti Kars Milletvekili adayı Mehmet Uçum seçim çalışmaları kapsamında Susuz Halk Eğitimi Merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sahneye Belediye Başkanı Murat Uray, İlçe başkanı Ayhan Bulut ve İl genel meclisi üyesi Mehmet Çakas ile birlikte çıkan Uçum, vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı.

26.05.2015

UÇUM, 360 Meclisinde

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum’un katıldığı program bugün TV 360’da yayımlanıyor.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum’un, katıldığı “360 Meclisi” adlı program bugün (26 Mayıs Salı günü) saat 23.30’da TV 360’da yayımlanıyor.

27.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, bugün TGRT Haber ve Kanal 24’de canlı yayına katılacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, bugün (27 Mayıs Çarşamba günü) saat 16.00’de TGRT Haber’de Nafiz Özcan’la “Haber Noktası” ve saat 20:00’de Kanal 24’de Fadime Özkan’la “Yüz Yüze” canlı programına katılıyor.

29.05.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum bugün (29 Mayıs 2015) saat: 17.00’de Kanal 5’te canlı yayına katılacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum bugün (29 Mayıs 2015) saat: 17.00’de Kanal 5’te canlı yayına katılacak.

05.06.2015

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum bugün (05 Haziran 2015) Habertürk’de saat 13:00’de canlı yayına katılacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, Habertürk’de canlı yayınlanan Duygu Canbaş’ın sunduğu “Türkiye’nin Seçimi” adlı programın konuğu oluyor.

05.06.2015

Muhtarlar Meclisi, Başkanlık Sisteminin temel taşı olacak.

AK Parti Kars Milletvekili Adayı Mehmet Uçum, partisinin Kars İl Başkanlığının Türkiye’de ilk kez Kars’ta kurduğu Muhtarlar Meclisinin, Başkanlık Sisteminin temel taşı olacağını söyledi.

22.06.2015

Köy Yollarında Şantiye İncelemesi

İl Özel İdaresince yaptırılan asfalt çalışmaları, AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum’un da takibi ile İl Genel Meclis Başkanı Necati Dallı tarafından yerinde incelendi.

25.06.2015

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Kars’ta spora destek vererek projeler hakkında bilgilendirme yaptı.

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, AK Parti Hükümeti tarafından başlatılan, biten ve hala devam eden spor tesisleri ile bu dönem yapılması planlanan spor tesisleri ile ilgili bir bilgilendirme yaptı.

03.07.2015

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, Atatürk ve Bayrampaşa Mahallesinde yapılan TOKİ konutlarının hak sahiplerine mağdur edilmeden verileceğini belirtti.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergun Turan’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Mehmet Uçum ve AK Parti İl Başkanı Ali Şakir Yurdakoş, Turan ile 641 hak sahibinin sorunlarını görüştü.

04.07.2015

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Kafkas Üniversitesinde “Kars-Üniversite Buluşması” çalışma gruplarının oluşturulduğunu açıkladı.

Yapılan ilk toplantıya Serhat Kalkınma Ajansı, AK Parti İl Teşkilatı, Üniversitenin çalışma konularıyla ilgili fakülte ve bölümlerinden öğretim üyeleri de katıldı.

08.07.2015

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Bu Akşam (08 Temmuz 2015), Kanal5’in “Siyaset Analizi” Programında Canlı Yayın Konuğu olacak.

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Bu Akşam (08 Temmuz 2015), Kanal5’in “Siyaset Analizi” Programında Canlı Yayın Konuğu olacak.

09.07.2015

Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı İsısu köyünde çıkan yangından zarar gören köylülerin yaraları sarılıyor.

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum’un girişimleriyle İsısu köyüne Kızılay’dan gıda ve mutfak malzemesi yardımı yapılırken, AFAD köye çadır ile yatak, yine Afet İşleri Genel Müdürlüğü’nden de yine Uçum’un girişimleriyle acil yardım ödeneği çıkarıldı. Acil yardım ödeneği Kars Valiliği’nin hesabına aktırılarak buradan yangından zarar gören vatandaşlara dağıtılacak.

16.07.2015

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, ‘‘Ucuz ve eski tarz parti siyasetleri yapmak Kars’a çok zarar verdi, bundan sonra da verir. O nedenle sorumluluk sahibi kişilerin bundan kaçınması gerekir. Esas olan Kars’ın bütünü için siyaset yapmaktır’’ dedi.

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu (BTK), Lojistik Merkezi demiryolu bağlantısı uygulama projeleri hazırlama işinin çalışmalarına başlandığını söyledi.

21.07.2015

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, “Urfa Suruç saldırısı zalim bir eylemdir.” dedi.

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, Yüz yıl sonra yeniden Anadolu’nun merkez olduğu bu eşsiz coğrafyada parçalama yöntemiyle yeni sınırlar çizmeye çalışan post sömürgeci güçlerin, Türkiye Toplumunu kendi içinde karmaşaya sürüklemenin hesapları içinde olduğunu ve Urfa Suruç saldırısının da bu hesabın içindeki zalim bir eylem olduğunu belirtti.

01.08.2015

Uzun yıllar Karslılara hizmet veren Şehir Stadyumuyla ilgili AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum’dan açıklama geldi.

Uçum, yıkılan Şehir Stadyumunun yerine standart stat olarak değil, içinde herkesin kullanımına açık şeffaf tribünlü küçük bir saha-stat da bulunan bir sosyal  yaşam alanı olarak projelendirildiğinin müjdesini verdi.

05.08.2015

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, kentin ihtiyaçlarını tek tek çözüyor.

AK Parti Milletvekili Uçum, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı, Halk Sağlığı Merkezi ve Sağlık İl Müdürlüğü tarafından talep edilen personel ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalara başladığını belirtti.

08.08.2015

AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ MEHMET UÇUM, “15 EYLÜL’DE HAK SAHİPLERİ EVLERİNE KAVUŞACAK.”

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, TOKİ tarafından Bayrampaşa ve Atatürk Mahallesi’nde yapılan konutların hak sahiplerinin 15 Eylül 2015 tarihinde evlerini teslim alacaklarını belirtti.

17.08.2015

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, “Terör ve Şiddet Asla Bir Sorun Çözme Aracı Değil, Kaos ve Bölünme Yaratma Pratiğidir” dedi.

AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, son günlerde Türkiye’yi siyasi olarak zayıf düşürmek, devlet pratiklerinde zaaf yaratmak için operasyonlar yapıldığını belirtti.

24.08.2015

Kars’ın sağlık alanındaki gelişmelerine 30 doktor ve 37 sağlık personeli desteği eklendi.

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum yaptığı açıklamayla, Kars merkez ve ilçe hastanelerine birinci atama döneminde doktor ve sağlık personeli atamalarının tamamlandığını çeşitli branşlarda yapılan atamalarla her şeyin en güzeline layık Kars’lı hemşerilerimize sunulan sağlık hizmetlerinin daha da arttırılacağını ikinci atama döneminde ise eksik kalan branşlardaki doktor atamaları gerçekleşecektir.

01.09.2015

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, önceki gün PKK’lı teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açılan Kümbetli Jandarma Karakolu’nu ziyaret etti.

Milletvekili Uçum’a eşi Hatice Uçum ve partililer de eşlik etti. Karakol komutanıyla bir süre görüşen AK Parti Milletvekili Mehmet Uçum, karakol komutanına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Milletvekili Uçum, Türkiye’nin çok büyük bir devlet olduğunu belirterek, Türkiye halklarının birlik ve beraberliklerini kimsenin bozamayacağını söyledi.

05.09.2015

Kars kamuoyunun bir süredir gündeminde olan Kars’ta Serbest Bölge kurulması fikri Kars Milletvekili Mehmet Uçum’un katılımıyla Serhat Kalkınma Ajansı’nda (SERKA)’da düzenlenen toplantıda değerlendirildi.

Önümüzdeki yıl tamamlanması beklenen Bakü -Tiflis-Kars Demiryolu hattı ve proje çalışmaları son aşamaya gelen Kars Lojistik Merkeziyle birlikte yatırımcılar için Kars’ın cazibesi artığı belirtildi. Söz konusu yatırımların tamamlayıcısı olması ve Kars’a özellikle uluslararası yeni yatırımcıların çekilmesi amacıyla kurulması düşünülen Serbest Bölgeye ilişkin SERKA ve Kafkas Üniversitesi işbirliği ile araştırma çalışmaları yürütüldüğü kaydedildi.

09.09.2015

UÇUM’dan Çağrı

AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ MEHMET UÇUM: “KARS; YERLİSİ, TEREKEMESİ, AZERİSİ, KÜRDÜYLE VE DİĞER TÜM KİMLİKLERİYLE TERÖR VE ŞİDDET EYLEMLERİNE KARŞI BİRLİK VE BARIŞ SİYASETİNİN KALESİ OLDUĞUNU GÖSTERSİN”

AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum, Türkiye’ye yönelik post modern terör ve şiddet eyleminin yeni hedeflerinden biri olarak Kars’ın seçildiğini belirtti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 2688 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır