KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Orhan Deligöz tarih yazdı!
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Orhan Deligöz tarih yazdı!
2015-11-01 - 21:49
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Orhan Deligöz tarih yazdı!

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı görevinden kısa bir süre önce ayrılarak EPİAŞ’ta (Enerji Borsası) yönetici olarak görev yapan Orhan Deligöz, 1 Kasım 2015 Erken Genel seçimlerinde AK Parti 5. sıradan Erzurum Milletvekili Adayı oldu.

7 Haziran seçimlerinde Erzurum’dan 4 milletvekili çıkaran AK Parti, bölgesinde ve ilçesinde sevilen sayılan Orhan Deligöz ile girdiği 1 Kasım seçimlerinde 5 milletvekiliyle temsil hakkı kazandı.

Başta Narman olmak üzere Erzurum’un kuzey ilçeleri Orhan Deligöz’e tam destek verdi ve AK Parti Narman İlçe Başkanı Zafer Rüşen, parti yönetimi, Deligöz ailesi ve sevenlerinin de gayretli çalışmalarıyla Orhan Deligöz seçimi zaferle tamamladı.

İyi bir aile dostumuz olan Orhan Deligöz’ü tebrik ediyor Kafkas Haber Ajansı olarak siyasi hayatında başarılar diliyoruz.

ORHAN DELİGÖZ KİMDİR?

1965 doğumlu olan Orhan Deligöz, Erzurum Atatürk Üniversitesi iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü mezunu olup, Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans yaptı. 2003-2015 yılları arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nde Daire Başkanı olarak görev yaptı. 2015 Ağustos ayında buradaki görevinden ayrılarak Enerji Piyasaları İşletme A.Ş.’de yönetici olarak göreve başladı.

Narman Milli Gençlik Vakfı’nın kurucu başkanı olan Deligöz, Milli Gençlik Vakfı Doğu Anadolu Başkanlığı, Memur Sen / Eğitim Bir Sen Oltu Şubesi Kurucu Başkanlığı, Erzurumspor Yönetim Kurulu Üyeliği, ESAV (Erzurum İktisadi Sosyal Araştırma ve Yardımlaşma Vakfı-Ankara) Yönetim Kurulu Üyeliği ve AB Genç İstihdamın Desteklenmesi Hibe Programı Kapsamında İstihdam Garantili Organizasyon Elemanı Yetiştirme Projesi’ başvuru yöneticiliği yaptı. Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik, Bağımsız Denetçilik, Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ve İSO 9001- 2008 Kalite Denetçiliği Lisanslarına sahip olan DELİGÖZ oldukça donanımlı bir kişiliği ile dikkat çekmektedir.

Erzurum Atatürk Üniversitesi ve Yüzüncü Yıl Üniversitelerinde Öğretim Görevlisi, Müdür Yardımcısı, Yüksekokul Yönetim Kurulu Üyesi, İktisadi ve İdari Programlar Bölüm Başkanlığı yaptı. İktisat, Muhasebe, Kamu Maliyesi ve Bütçe dersleri okuttu. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Kültür Portalı Projesi Çalışma Grubu Üyeliği yaptı.

2007 ve 2011 Genel Seçimlerinde Ak Parti Erzurum Milletvekili Aday Adayı, 2014 Yerel Seçimlerinde ise Ankara Etimesgut Belediye Başkan Aday Adayı olan Orhan Deligöz, evli ve 4 çocuk babasıdır.

(BA-BA-S) ERZURUM (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOKKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 7877 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır