KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Narmanlı meclise vekil gönderdi
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Narmanlı meclise vekil gönderdi
2015-11-01 - 21:50
ERZURUM
Facebook'ta Paylaş

 Narmanlı meclise vekil gönderdi

-ERZURUM’UN KUZEY İLÇELERİNİN MECLİSTEKİ ÖKSÜZLÜĞÜNE SON!

-BU COŞKUYA KUTUMAR DAĞI BİLE DAYANAMAZ!

-DELİGÖZ KUTUMAR’I DA DELECEK!

Erzurum’un şirin mi şirin, yeşil mi yeşil bir ilçesi olan Narman, 1 Kasım seçimlerinde bağırlarından çıkan Orhan Deligöz’e tam destek verdi ve diğer kuzey ilçelerinin de duyarlı oy kullanımıyla Orhan Deligöz’ü meclise gönderdi.

MİLLETVEKİLLİĞİ KAZANAN ORHAN DELİGÖZ İÇİN NARMAN’DA KUTLAMALAR YAPILDI

1 Kasım Milletvekilliği erken genel seçiminde Narman bir vekil gönderdi ve AK Parti’nin 7 Haziran’daki 4 koltuk sayısı 5’e çıktı.

Cumhuriyet tarihi boyunca her seçim döneminde farklı partilerden aday adayı çıkaran Narman ilk defa AK Parti’den aday çıkardığı ve bununla da kalmayıp ilk defa Narman’ı da temsilen bir vekil TBMM’ye gitmiş oldu. Resmi olmayan sonuçlara göre adaylığı kesinleşen Orhan Deligöz’ün KUTUMAR DAĞI’nı bile aşan bu çıkışı ilçe halkı tarafından da memnuniyetle karşıladı.

KUTUMAR’DAN MECLİSE SELAM!

Narman’ın yıllardır aşamadığı Kutumar Dağı’ndan meclise yükselen ses Narman’da bütünleşti. Niye Kutumar dağı? Çünkü Kutamar dağı Narman’ın Erzurum’a olan bağlantısında tam bir rakım engeliydi. Ne dağlar delindi, ne tüneller açıldı ama Kutumar dağı bir türlü yönünü Ankara’ya çeviremedi. Şimdi artık bu bile hayal olmaktan çıktı. Çünkü Narmanlı, Meclise gönderdiği Deligöz’den Kutumar’ı da delmesini isteyecek.

İŞTE SEVGİ SELİ

Orhan Deligöz’ün sevenleri, yakınları ve ilçe halkı seçimin zafer sevincini davul-zurna eşliğinde ilçe meydanında halay çekerek kutladı. Bu sevinci tadanlardan Ayhan Karaoğlu sadece birisi. “Çok sevinçliyiz” diyen Karaoğlu, “Bu seçimde oylarıyla destek olan tüm Narmanlı ve Erzurumlu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” sözleriyle de ilçe halkının adeta sesi oldu. Karaoğlu ayrıca, “İnşallah vatanımız, ilimiz ve ilçemiz için hayırlı olur” dilekleriyle de Dilegöz’e başarılar diledi.

Davullu-zurnalı kutlamanın ardından ilçe halkının katılımı ile oluşturulan araç konvoyu saatlerce tur atıp sevinç gösterilerinde bulundu.

Yolun açık Olsun DELİGÖZ.

Fotoğraflar için değerli meslektaşım Fatih Düzavcı’ya teşekkür ediyorum.

(BA-BA-S) ERZURUM (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 8244 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır