KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Arslan: Teşekkürler Kağızman
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Arslan: Teşekkürler Kağızman
2015-11-03 - 17:45
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Arslan: Teşekkürler Kağızman

26. Dönem AK Partiden Kars Milletvekilliğine seçilen Ahmet Arslan, Selahattin Beyribey, Aday Suat Ögel ile AK Parti Kars il Başkanı Adem Çalkın, il ve ilçe teşkilatları üyeleri, Kağızman Ak Parti ilçe seçim Bürosu önünde seçimde verilen destekten dolayı vatandaşlara teşekkür ettiler.

Kağızman ilçesine gelen AK Parti Kars Milletvekilleri Ahmet Arslan, Dr.Selahattin Beyribey ve beraberindeki heyeti, AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden ve coşkulu bir kalabalık davul ve zurna ve havai fişek gösterisiyle karşıladılar.

Kağızmanlı hemşerilerinin hem  AK Parti’ye hem de kendi öz evlatları olan Ahmet Arslan'a   verdikleri destekten dolayı, AK Parti Kars il Başkanı Adem Çalkın, AK Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden, bir konuşma yaparak tüm Kağızman Halkına teşekkür ettiler,

BEN NE KADAR SARIKAMIŞLIYSA BİR O KADARDA KAĞIZMANLIYIM

AK Parti Kars 3.sıra milletvekili adayı Suat Ögel, “Ben her ne kadar Sarıkamışlıysam inanınki bir o kadar Kağızmanlıyım” diyerek, “AK Parti’nin tel başına iktidara gelmesi için Kağızmanlı hemşerilerimin elinden geldiğini yaparak Kars’tan iki milletvekili çıkarabildiklerini anımsatarak, Kağızman halkı; gencinden yaşlısına, herkes büyük katkı verdi.” dedi.

AK Parti Kars Milletvekilli Selahattin Beyribey de, “Kağızmanlı hemşerilerime ne kadar teşekkür etsem azdır çünkü Kağızman her dönem partilerine güçlü destek vermiştir. Bundan sonraki dönemlerde uzun elmasıyla, kayısısıyla, yeşillikler diyarı bu güzelim cenneti ilçeye hizmetlerimiz daha da artarak devam edecektir.”

AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan konuşmasında, “Baba ocağı farklı bir şey” diyerek seçimlerde tüm partililerinin gece-gündüz çalışarak verdikleri emeğin karşılığını aldıklarını söyledi. Arslan, “Ben Cumartesi günü burada konuşurken çok kalabalık olduğunu ve iktidar için hepimiz el birliğiyle AK Parti’ye destek vermemiz gerektiğini anlattım ve gördüm ki oradaki kalabalığın ne kadar AK Parti’ye bağlı olduğunu dün seçim sandıklarında ortaya çıkardı. Kağızmanlı dedi ki ben hemşehrime sahip çıktım, ben davama sahip çıktım, ben Kağızman’ın öz evladına sahip çıktım. Ben topraklarıma sahip çıkıyorum. Allah sizden razı olsun, bize Kağızman ve 7 ilçemiz il merkezimiz desteğiyle. Kars’ın her tarafında güçlü çıktık. Biz diyoruz ki Kars’ın bütün bölgesini cazibesi haline getirmek için çalışacağız. 13 yılda yaptıklarımız bunların ispatıdır. İnşallah bunları gelecekte katlayarak devam ettireceğiz. Güçlü bir iktidarla omzumuza yüklediğiniz sorumlulukları en iyi şekilde yerine getireceğiz.” Dedi.

Vekiller, daha sonra çekilen halayların ardından hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ilçedeki ziyaretlerine devam ettiler.

(AÇ-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI / KAĞIZMAN - ALİ ÇELİK


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 10195 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır