KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
“Hiçbir ihanet karşılıksız kalmayacaktır”
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Hiçbir ihanet karşılıksız kalmayacaktır”
2015-11-05 - 17:18
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 “Hiçbir ihanet karşılıksız kalmayacaktır”

1 Kasım erken Genel Seçimleri sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi adına Türkiye genelinde alınan başarısız sonucu ve bu sonucun Kars’ı nasıl etkilediğini düzenledikleri basın toplantısında dile getiren Kars Adayı Tuncay Aydın, sorumluları sert bir dille eleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kars İl Başkanlığı’nda İl Başkanı Yaver Özcan, ve diğer Aday Erkan Koçali ile birlikte düzenledikleri basın toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Kars Milletvekili Adayı Tuncay Aydın, şer cephelerinin MHP’nin başarısızlığında büyük rol oynadığını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kars Milletvekili Adayı Tuncay Aydın “1 Kasım seçimlerinin öncelikle ilimize sonra da yüce devletimiz Türkiye Cumhuriyeti’ne hayırlar ve başarılar getirmesini temenni ediyorum.” diyerek Kars halkına, Milliyetçi Hareket Partisi’ne göstermiş oldukları katkı ve destekten dolayı teşekkür etti. Aydın, “Halkımızla iç içe, halkımızın bizi sahiplendiği çok güzel bir seçim kampanyası sürdürdük. Çok güzel kareler yakaladık, bu doğrultuda kendimize de, halkımıza da inancımız tamdı ama seçimlere bir hafta kala İstanbul, Ankara, Kars şer cepheleri hep birlikte faaliyete geçtiler. Her biri kendi menfaatleri adına Kars halkının kaderiyle oynadılar. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir yerlere getirdiği şahıslar, geçmişte, il başkanlığı, belediye başkanlığı, adaylık gibi görevler verilmiş arkadaşlar kendini ülkücü ve milliyetçi olarak tanıtarak Kars’a ve partiye verdiği zarar haddini aşmıştır. Kendi nefislerini yenme adına, ‘Biz böyle diyorduk, çıktı’ söylemlerini doğrulama mantığıyla Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Kars’a büyük kötülük yapmışlardır.” şeklinde konuştu.

“Yarın bir gün gelip de Kars’ta Milliyetçi Hareket Partisi adına konuşmaya cesaret edeceklerini zannedenler yanılıyorlar.” İfadelerini kullanan Tuncay Aydın, “Ben Şahsım Tuncay Aydın adına bunun karşısında olacağımızı belirtmek istiyorum. Kampanya sürecinde bazıları çirkin ayak oyunlarıyla zafere ulaşma adına ellerinden geleni yaptılar ve başarılı oldular. Seçime son 1 hafta kala yapılan anket sonucunda Milliyetçi Hareket Partisi’nin çıkması diğer AK Parti’yi ve CHP’yi çok rahatsız etti ve bizim seçmenimiz üzerine oynandı. Milliyetçi Hareket Partisi Kars Milletvekili Adayları olarak bunu Karslı hemşerilerimizin takdirine bırakıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi’nin adı altında bir yerlere gelen ve şuanda da dışarıdan bu partiye zarar veren arkadaşlarıma sesleniyorum; ‘Bu parti hepinizden gerekli kulvarlarda yaptıklarınız hesabını soracaktır, hiçbir ihanet karşılıksız kalmayacaktır.’ dedi.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI / UĞUR AYDIN


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 13778 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır