KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
CHP heyeti Kars’tan destek istedi
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP heyeti Kars’tan destek istedi
2016-12-06 - 22:58
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 CHP heyeti Kars’tan destek istedi

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İzmir Milletvekili Özcan Paruç ve CHP Parti Meclis Üyeleri Emre Çam ile Hakkı Akalın bugün Kars'a geldi.

CHP heyetini Cumhuriyet Halk Partisi Kars İl Başkanı Mustafa Aras, Merkez İlçe Başkanı Onur Uludaşdemir ve partililer karşıladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Halkla Buluşuyor sloganıyla yola çıkan CHP parti meclisi ve milletvekillerinin de içinde bulunduğu gurupla illerde birebir alan çalışmaları yürütüyor. Bu kapsamda Kars ili için görevlendirilen CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Taran ve İzmir Milletvekili Özcan Paruç ve Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Hakkı Akalın ve Emre Çam bugün Kars’ta birtakım ziyaretler gerçekleştirdi.

CHP Kars İl Başkanlığı’nda halk ve partililerle bir araya gelen heyet, gündem konularını Kars heyetiyle masaya yatırdı. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mustafa Aras ise milletvekillerinin Karsı ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen CHP heyeti, gündeme ve sorunlara ilişkin birer konuşma gerçekleştirdi. CHP heyeti Kars halkından CHP’ye sahip çıkmalarını istedi.

CHP İzmir Milletvekili Özcan Paruç ise Kars’a gelirken biraz araştırma yaptığını ve intihar olayları ile işsizlik oranlarında Kars’ın 1. Sırada olduğunu belirtti. Paruç, “Kars’a gelmeden biraz yaptım ve baktım ki işsizlikte Kars birinci sırada. Bu nedenledir ki Kars, intihar oranında birinci sırada, işsiz kalan intihar etmiş. Yatırım gelmemiş bir şehir burası. Sizler CHP destek olun, Kars CHP ile daha güzel günlere gelecektir. Bizim halkımızın hakkını yiyenin anlını karışlarız. Kimseye halkımızın hakkını yedirmeyiz. Biz bunlar gibi Kur’an Kitap deyip de kendi yandaşlarının zengin olacağı ortamı yaratmayız.” dedi.

CHP Parti Meclis Üyesi Emre Çam ise yaptığı konuşmasında ‘Adana ilinde yaşanan yangın sonucu 12 kız öğrencinin feci şekilde yanarak can verdiler’ diyerek CHP’nin geçtiğimiz günlerde Soma’da hayatını kaybeden maden işçileri gibi bir çok kazaların yaşanmasından önce soru önergeleri verdiklerini ancak AK Parti kurmayları ve milletvekilleri tarafından hep red karar verildiğini iddia etti.

Heyet, konuşmaların ardından vatandaşlarla sohbet ederek, gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı.

 (UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1824 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır