KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı
Anasayfaya Dön Tüm Politika Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TOLGAHAN REİS, AK PARTİ, KARS, GENÇLİK KOLLARI
2016-12-08 - 14:17
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı

AK Parti Gençlik Kolları Kars İl Başkanı Tolgahan Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı

2011 yılından bugüne Ak Parti Gençlik Kolları Kars İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten, Ak Parti Gençlik Kolları Kars İl Başkanı Tolgahan Reis, yaş haddi dolayısıyla gençlik kolları il başkanlığını görevini bırakarak, Ak Parti Kars İl Teşkilatı bünyesinde siyasi faaliyetlerini yürütecek.

Ak Parti Gençlik Kolları Kars İl Başkanı Tolgahan Reis, makamında düzenlediği basın toplantısında, partimizin tüzük gereği gençlik kolları başkanlığını yaş haddi dolayısıyla bıraktığını; fakat Ak Parti Teşkilatında ülkemiz ve aziz milletimiz için çalışmalara devam edeceğini açıkladı.

Bugün çok farklı bir heyecan içerisindeyim, diyen Tolgahan Reis, 2002 yılından bugüne gençliğim Ak Parti ile geçti. Çizgimizde hiçbir zaman kırıklık olmadı. Altı yıldır onurla yürüttüğüm başkanlık görevini bugün partimizin tüzük gereği “yaş haddinden” dolayı bırakıyorum. Bu ayrılık, şahsım için de son derece onur vericidir; çünkü alnımızın akıyla mensubu olmaktan onur, şeref ve gurur duyduğum Ak Parti’nin artık ana kadrolarında görev yaparak aziz milletimizin hizmetinde ve partimizin emrinde olacağım, dedi.

Altı yıllık görev süresini de değerlendiren Ak Parti Gençlik Kolları Kars İl Başkanı Tolgahan Reis, 2011 yılında Ak Parti Kars Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde bu göreve layık görüldüm. Ak Gençlik ile altı yıl beraber geçirdik. Ak Parti’nin kurumsal kimliği altında gençlik kolları faaliyetlerinin örgütlü, etkin, verimli bir sonuca ulaşmasını ve gelişmesini sağlayarak, teşkilatlarımızla ve gençlerimizle başarılı bir etkileşim oluşturduk. Kars’ta Ak Gençliğin büyümesine katkı sağladık. Yönetimimizle birlikte başta genel merkezimiz olmak üzere, il başkanımız ve teşkilatlarımızın emrinde, hem partimiz, hem ülkemiz ve hem de Karsımız için çalışmaktan yılmadık. Bu çalışmaların Allah’a çok şükür meyvelerini de aldık. Aldığımız bayrağı, yukarıya, daha yukarılara taşımak için gece gündüz demeden çalıştık. Bireysellikten uzak, tam anlamıyla kurumsallaşmış, ekip ruhu ile çalışmalarımızı sürdürdük. Bizim en büyük Reisimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bizlere her zaman “hedeflerinizi ve ideallerinizi yüksek tutun”  diyordu: Bizler de Ak Parti Kars Gençlik Kolları Teşkilatı olarak hedeflerimizi yüksek tutarak partimize, ülkemize ve gençliğimize layık olmaya çalıştık. Huzur, barış ve güven ortamını her zaman tesis ettik. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik duygularımızla perçinledik. Bundan dolayı mutluyuz, onurluyuz ve gururluyuz. Hamdolsun ki, gönül rahatlığıyla, büyük bir sevinç ve heyecanla bugün Ak Parti Gençlik Kolları Kars İl Başkanlığı görevinden ayrılıyorum. Bu süreçte şahsıma bu onuru yaşatan, yeni Türkiye’nin mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Başbakanımıza, Genel Merkezimize, Karsımızın gururu Bakanımız Ahmet Arslan’a, milletvekilimiz Yusuf Selahattin Beyribey‘e, İl Başkanımız Adem Çalkın’a, Kadın Kolları başkanımıza, İl, İlçe ve Gençlik Kolları Teşkilatlarımıza, bütün büyüklerimize ve hepsi birbirinden değerli yol arkadaşlarıma en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tabiri ile siyaset uzun maraton koşusudur. Bizde Bugünden sonra Ak Parti Kars İl Teşkilatı’nda yine çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Genel merkezimiz tarafından atanacak olan yeni gençlik kolları başkanımıza da rehber olacağız, deneyim ve tecrübelerimizi paylaşarak, aziz milletimize ve Ak Gençliğe hizmet etmesini sağlayacağız. Bu değişimin partimize, ülkemize, gençliğimize ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI - BEDİR ALTUNOK - ÖZEL


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1690 Defa Okundu

YORUMLAR

Politika Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özgen Beşli Bayramınızı kutlar Kars’ta AK Parti Selim İlçe Kongresi Yapıldı Yaver Özcan güven tazeledi 1915 Çanakkale Köprüsü`nün temeli atıldı Reis, Yaş Haddinden Görevi Bıraktı Tuncer Başkan İlk Toplantısını yaptı CHP heyeti Kars’tan destek istedi AK Parti Digor İlçe Başkanı teşkilatıyla birlikte istifa etti MHP’den Cumhuriyet ve Kurtuluş Şöleni Arslan’ın Bakan yolculuğu Ümit Özdağ Kars’a Geliyor Sertel: Kars tarım, hayvancılık ve turizmde çekim merkezi olmalı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır