KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Sağlık-Sen’den İl Sağlık Müdürü’ne Hayırlı Olsun Ziyareti
Anasayfaya Dön Tüm Sağlık Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sağlık-Sen’den, İl, Sağlık, Müdürü’ne, Hayırlı, Olsun, Ziyareti
2017-02-15 - 20:42
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Sağlık-Sen’den İl Sağlık Müdürü’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

KAFKAS HABER AJANSI

Twetter sayfasımızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfasımızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Abdil Yılmaz’a Memur-Sen ve Sağlık-Sen il yönetimi “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Memur-Sen ve Sağlık-Sen il yönetimini sıcak karşılamasından dolayı İl Müdürü Dr. Abdil Yılmaz’a teşekkür ettiler.

Sağlık-Sen İl Başkanı Hasan Yazıcı; “İl Sağlık Müdürümüz Dr. Abdil Yılmaz beyi ilimizde il sağlık müdür yardımcısı olarak görev yaparken tanıdığını, duruşlarının belli olduğunu, oradaki yapmış olduğu çalışmalarını, sağlık hizmeti sunumundaki göstermiş olduğu katkılarını ve başarılarını yakinen bilmekteyiz.” dedi. Yazıcı ayrıca, “Gerekli özverili çalışmaların, gayretlerinin İl sağlık müdürü olarak sürdüreceğini ve Kars ilimize kaliteli ve verimli bir hizmet sunulacağından kuşkumuzun olmadığını tüm mesai arkadaşlarıma da belirtmek isterim.” diye konuştu.

Kars Memur-Sen İl Başkanı Ebubekir Keleş’ inde katılım sağladığı ziyarette İl sağlık müdürü Dr. Abdil Yılmaz’a “hayırlı olsun” dileklerini sunup sağlık hizmetleri üzerine istişarelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Abdil Yılmaz, sözlerine başlarken Memur-Sen başkanına ve Sağlık-Sen heyetine bu güzel ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sundu.

İl Sağlık Müdürü Yılmaz, “Bu makamların bir hizmet makamı olduğu bilincindeyiz. Bir Karslı olarak Kars ili ve ilçeleri için gerek sağlık hizmeti sunumunda sıkıntıları gidermek için hep birlikte çalışmalıyız. Kars ilimizin 30. Sağlık bölgesi olarak tanımlandığını, bu anlamda bölgeye hitap edecek bir sağlık üssünün İlimiz için bunun büyük bir avantaj olduğunun altını çizerek çalışmalarımızı bu yönde yapmayı planladıklarını” söyleyerek sözlerini noktaladı.

İl sağlık müdürlüğü ziyaretinde; Kars memur-sen İl Başkanı Ebubekir Keleş, Sağlık-Sen İl Başkanı Hasan Yazıcı, Başkan yardımcıları Nihat Özer, Bülent Öztürk, Fazıl Nazım Kaymak ve Mehmet Yalur hazır bulundu.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1294 Defa Okundu

YORUMLAR

Sağlık Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ta Dünya Yürüyüş Günü Dünya Emzirme Haftası Sağlık Sen: Sağlık Çalışanına Şiddet Uygulamak, Hastalıklı Bir Ruh Halidir Saglık Sen’den kan bağışı İftar sonrası kan bağışı kampanyası Türkiye Sağlık Araştırması Kars’ta 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü Etkilikleri Türkiye Hane Halkı Sağlık Araştırması Hemşirelerimizin Günü Kutlu Olsun Sağlık İçin Hareket Et Günü Dünya Aşı Haftası Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır