KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret
Anasayfaya Dön Tüm Sağlık Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret
2017-04-06 - 13:15
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl yapılan “Yılın Hekimi” uygulamasında bu yıl Kars merkez aile hekimlerimizden Dr. Aytaç Erman Kesgin layık görüldü.

Kars Sağlık Sen şubesi, Yılın Hekimi olarak ödüllendirilen Dr. Aytaç Erman Kesgin’e tebrik ziyareti gerçekleştirdiler. Şube Başkanı Yazıcı; Hekimimizin böyle bir ödüle layık görülmesinden dolayı Kars sağlık camiası adına memnuniyet verici olduğunu belirtip Kars Sağlık Sen Şubesi olarak mutlu olduklarını dile getirdi.

Şube Başkanı Yazıcı ayrıca, “Dr. Aytaç Erman Kesgin’in ödülünü 14 Mart Tıp Bayramı programında Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın elinden alması ayrı bir onur olmuştur. Bizde kendisine göstermiş olduğu başarısından dolayı Kars Sağlık Sen Şubesi olarak plaket takdimi yapıp başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulunduk.” dedi.

Yazıcı, Dr. Aytaç Erman Kesgin’in ziyaretine gelen yönetimine de göstermiş olduğu ilgi alakaya da ayrıca teşekkür ettiğini dile getirdi.

Dr. Aytaç Erman Kesgin ise Kars Sağlık Sen şubesinin göstermiş olduğu nazik ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu, Sağlık- Sen ailesinin üyesi olmaktan da memnun olduğumu ifade etti. Kesgin, “Sağlık camiasına hizmet etmek, hastalarımızın sıkıntılarını gidermek için elimizden geldiğince yardımcı olmayı kendimize görev bilmişiz. Beni bu ödüle layık gören, destek olan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Dr. Aytaç Erman Kesgın’e plaketini Şube Başkanı Hasan Yazıcı, başkan yardımcıları Şener Çohantımur, Bülent Öztürk, Fazıl Nazım Kaymak ve Halk Sağlığı Şube Müdürü Coşkun Yusumut verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 52229 Defa Okundu

YORUMLAR

Sağlık Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ta Dünya Yürüyüş Günü Dünya Emzirme Haftası Sağlık Sen: Sağlık Çalışanına Şiddet Uygulamak, Hastalıklı Bir Ruh Halidir Saglık Sen’den kan bağışı İftar sonrası kan bağışı kampanyası Türkiye Sağlık Araştırması Kars’ta 31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü Etkilikleri Türkiye Hane Halkı Sağlık Araştırması Hemşirelerimizin Günü Kutlu Olsun Sağlık İçin Hareket Et Günü Dünya Aşı Haftası Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır