KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret
Anasayfaya Dön Tüm Sağlık Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret
2017-04-06 - 13:15
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl yapılan “Yılın Hekimi” uygulamasında bu yıl Kars merkez aile hekimlerimizden Dr. Aytaç Erman Kesgin layık görüldü.

Kars Sağlık Sen şubesi, Yılın Hekimi olarak ödüllendirilen Dr. Aytaç Erman Kesgin’e tebrik ziyareti gerçekleştirdiler. Şube Başkanı Yazıcı; Hekimimizin böyle bir ödüle layık görülmesinden dolayı Kars sağlık camiası adına memnuniyet verici olduğunu belirtip Kars Sağlık Sen Şubesi olarak mutlu olduklarını dile getirdi.

Şube Başkanı Yazıcı ayrıca, “Dr. Aytaç Erman Kesgin’in ödülünü 14 Mart Tıp Bayramı programında Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın elinden alması ayrı bir onur olmuştur. Bizde kendisine göstermiş olduğu başarısından dolayı Kars Sağlık Sen Şubesi olarak plaket takdimi yapıp başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulunduk.” dedi.

Yazıcı, Dr. Aytaç Erman Kesgin’in ziyaretine gelen yönetimine de göstermiş olduğu ilgi alakaya da ayrıca teşekkür ettiğini dile getirdi.

Dr. Aytaç Erman Kesgin ise Kars Sağlık Sen şubesinin göstermiş olduğu nazik ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu, Sağlık- Sen ailesinin üyesi olmaktan da memnun olduğumu ifade etti. Kesgin, “Sağlık camiasına hizmet etmek, hastalarımızın sıkıntılarını gidermek için elimizden geldiğince yardımcı olmayı kendimize görev bilmişiz. Beni bu ödüle layık gören, destek olan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Dr. Aytaç Erman Kesgın’e plaketini Şube Başkanı Hasan Yazıcı, başkan yardımcıları Şener Çohantımur, Bülent Öztürk, Fazıl Nazım Kaymak ve Halk Sağlığı Şube Müdürü Coşkun Yusumut verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 5657 Defa Okundu

YORUMLAR

Sağlık Kategorisine Ait Diğer Haberler

Sağlık -Sen’den yılın hekimine ziyaret 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü - Otizm nedir? Otizm tedavisi Akılcı İlaç Kullanım Toplantıları Devam Ediyor Kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için diş implantı artık en etkin çözüm Sağlık-Sen’den İl Sağlık Müdürü’ne Hayırlı Olsun Ziyareti Altın yumurta sayesinde anne oluyor 4 Şubat Dünya Kanser Günü - İdrardan rahim ağzı kanseri tanısı Soğuklar Cildinizi Yıpratmasın Çocuğunuz Öksürüyor ve Burnu Akıyorsa Telaşlanmayın Diyabetle Baş Etmenin Yolları Stresten kilo alıyoruz Geç Evlilik Yumurtalık Rezervini Riske Sokuyor

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı
Kars Lojistik Merkezi’nin temeli atıldı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır