KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Altay Spor’dan dolar bozdurana bir ay ücretsiz Kick Boks kursu
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Altay Spor’dan dolar bozdurana bir ay ücretsiz Kick Boks kursu
2016-12-10 - 09:59
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Altay Spor’dan dolar bozdurana bir ay ücretsiz Kick Boks kursu

KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOK – ÖZEL HABER

Kars’ta spor alanında önemli başarılara imza atan Altay Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, 100 dolar bozdurduğuna dair makbuz getirene 1 ay boyunca ücretsiz Kick Boks kursu verecek.

Şehitler mahallesi İnönü Caddesi’nde hizmet veren kulüp, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısına destek olmak ve vatandaşların döviz bozdurarak ülke ekonomisine katkıda bulunmasını sağlamak amacıyla anlamlı bir kampanya başlattı.

 Altay Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Alper Tunca Kılıç.Kafkas Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, 15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine karşı vatandaşların ülkesine ve devletine sahip çıkması gibi şimdi de ekonomiye sahip çıkacağına inandığını belirtti.

Ekonomi alanında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanlara güvendiğini dile getiren Kılıç, dolar konusunda kamuoyunun bilinçlenmesine bir katlı olarak derneklerinin çalışma başlattığını ifade etti. Kılıç, “Doları bozarak, Türk lirası veya altına çevirmeleri konusunda hassasiyet göstermeleri lazım. İnşallah bunun da üstesinden geleceğiz. 15 Temmuz’da darbeyi başaramadılarsa, ekonomik krizle de ülkeyi devirmeyi başaramayacaklar.” diye konuştu.

Kılıç ayrıca, 100 dolar bozdurup bunu makbuzuyla ispat edene bir ay boyunca Altay Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nde ücretsiz Kick Boks kursu verileceğini bunu da gururla yerine getireceklerini kaydederek, dolar bozdurma kampanyasını desteklediklerini vurguladı. Kılıç, “Biz de dolar bozdurma kampanyasına destek olmak için bunu düşündük. Cumhurbaşkanımıza destek olalım istedik. Cumhurbaşkanımız da ülkemizde yalnız değildir.” dedi.

Kick Boks Antrenörü Bülent Gönen de, amacı gençleri spora kazandırmak ve milli şuur içinde bir nesil yetişmesine katkıda bulunmak olan spor derneklerinin ülke ekonomisine katkı için de var olduğunu söyledi.

Sporcularda, vatandaşları dolar bozdurmaları halinde ücretsiz kurs alacakları derneklerine beklediklerini ifade ettiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOK – ÖZEL HABERKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 2026 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Genç Kafkars, Kars’ta Malatya ile karşılaşıyor Kars’ta Spora Bir Darbe Daha Sporculara ödülleri Orka oteller adına Ertan Torunogullari verdi U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası sona erdi Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed Kars 36 Spor Sahada Esti Esti Gürledi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır