KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars’ta Badminton müsabakaları
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta Badminton müsabakaları
2017-01-06 - 19:35
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars’ta Badminton müsabakaları

KAFKAS HABER AJANSI / ÖZEL HABER

@kafkasajans

https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars’ta yapılan Badminton Müsabakaları 10 ilin katılımıyla İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı’nda start aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Doğu Anadolu Bölgesi Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakaları bu yıl Kars’ta başladı. Tunceli, Muş, Bingöl, Malatya, Van, Elazığ, Bitlis, Ağrı, Kars ve Iğdır illerinden gelen 100 Badminton sporcusu Elazığ ilinde yapılacak olan çeyrek finale katılma hakkı kazanmak için mücadele ediyorlar.

Badminton Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakaları saygı duruşu istiklal marşının okunmasıyla başladı. Sporculara başarılar dileyen Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürsel Polat, “Geleceğimizin teminatı sevgili gençler; havası sert, insanı mert serhat şehrimiz Kars’a hoş geldiniz” diyerek etkinlik kapsamında bütüm sporculara başarılar diledi. Polat daa sonra şunları söyledi:

“Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığımızın uygulamakta olduğu programın 15 branşta bütün illerde yapılmakta. Badminton müsabakaları yapılacağı onur müsabakaların biri de bizim ilimizde yapılmaktadır. Bu sene Sarıkamış şehitlerini anma programımız var. Sarıkamış etkinliğinin 102. yıldönümü anma programları başladı. Arada boşluk olursa Sarıkamış’a da gelmenizi tavsiye ederim. Bu arada sporcu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Kim iyi çalışmışsa, kim ter dökmüşse onun başarılı olması dileğiyle kazasız belasız müsabakalar diliyorum. İdareci, antrenör ve sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum.”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Badminton Antrenörü ve Badminton İl Temsilcisi Pınar Toprak da “Spor Bakanlığımızın düzenlediği Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakaları Doğu Anadolu Bölgesi bu yıl Kars’ta yapılmakta. Şuan 10 il Badminton müsabakasına katıldı. 100 sporcu 20 idareci ile birlikte 120 kişiyi ağırlamaktayız. Müsabakalarımız 6-8 Ocak 2017 tarihlerinde devam edecek. 3 gün boyunca sürecek ve bundan sonra gruplardan ilk iki takım Elazığ’da çeyrek finale katılacaklar” dedi.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1558 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Spor Haberleri Genç Kafkars, Kars’ta Malatya ile karşılaşıyor Kars’ta Spora Bir Darbe Daha Sporculara ödülleri Orka oteller adına Ertan Torunogullari verdi U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası sona erdi Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır