KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars’ın Spor Bülteni
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ın, Spor, Bülteni
2017-02-15 - 15:40
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars’ın Spor Bülteni

KAFKAS HABER AJANSI

Twetter sayfasımızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfasımızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

KARS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

ULUSLARARASI ATLETİZM SALON YARIŞMASI

25 Şubat 2017 tarihinde Belarus’ta yapılacak olan Uluslararası Atletizm Salon Yarışmalarına Kars Sporcusu Tuğba TOPTAŞ katılacak.

-TÜRKİYE YILDIZ ERKEKLER FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI ISPARTA’DA YAPILDI

Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Yıldız-Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Boks Şampiyonası 13-18 Şubat 2017 tarihleri arasında Muğla/Fethiye’de yapılmakta olup 15 sporcu ve 2 antrenör katıldı.

-ANADOLU YILDIZLAR VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI ELAZIĞ’DA YAPILDI

ANALİG Voleybol Çeyrek Final Müsabakaları 10-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Elazığ’da yapıldı. Kars’tan 12 sporcu 1 antrenör ve 1 idareci katıldı.

-OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER HALK OYUNLARI İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Küçükler-Yıldızlar-Gençler (Kız-Erkek) Halk Oyunları  İl Birinciliği Müsabakaları 07 Şubat 2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda yapıldı.

DERECELER:

Düzenlemeli Dal Gençler Karma’da:

1.Alpaslan Anadolu Lisesi

2.Faik-Fikriye Torunoğulları Sağlık Meslek Lisesi

3.Gazi Kars Anadolu Lisesi

Düzenlemeli Dal Yıldızlar Karma’da:

1.Ziya Gökalp Ortaokulu

Düzenlemesiz Dal Gençler Karma ‘da:

1.Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi

2.Cumhuriyet Anadolu Lisesi

3.Haydar Aliyev End.Meslek Lisesi

Düzenlemesiz Dal Yıldızlar Karma’da :

1.Kocaköy Ortaokulu,Digor şeklindedir.

-OKUL SPORLARI YILDIZLAR KICK BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Yıldızlar (Kız-Erkek) Kıck-Boks  İl Birinciliği Müsabakaları 07 Şubat 2017 tarihlerinde Halitpaşa  Spor Salonu’nda yapıldı.

-OKUL SPORLARI GENÇLER B GÜREŞ  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Gençler B Güreş İl Birinciliği Müsabakaları 10 Şubat 2017 tarihlerinde Halitpaşa Spor Salonu’nda yapıldı.

-OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER HENTBOL  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Küçükler (Kız-Erkek) Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları 13-14-15-16-17 Şubat 2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz  Spor Salonu’nda başladı.

-OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Küçükler (Kız-Erkek) Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları 09-10-13-14-15-16-17 Şubat 2017 tarihlerinde Halitpaşa  Spor Salonu’nda devam etmekte.

-OKUL SPORLARI GENÇLER FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Gençler (Kız-Erkek) Futsal İl Birinciliği Müsabakaları 06-07-08-09-10-13-14-15-16-17 Şubat 2017 tarihlerinde Kafkas Ünv. Spor Salonu’nda devam etmekte.

-OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER KAYAK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı Okullar arası Küçükler-Yıldızlar-Gençler  (Kız-Erkek) Kayak  İl Birinciliği Müsabakaları 10 Şubat 2017 tarihlerinde Sarıkamış’ta yapıldı.

DERECELER:

Gençler Kız-Erkek :

ÖZKAN ÇELİK - KARS SARIKAMIŞ SPOR LİSESİ - Alp Disiplini/Büyük Slalom - 1

YUNUS EMRE LÖK - KARS SARIKAMIŞ SPOR LİSESİ -Alp Disiplini/Büyük Slalom - 2

EMRAH PARİM- SARIKAMIŞ ANADOLU LİSESİ - Alp Disiplini/Büyük Slalom - 3

MEHMET YILDIZ- SARIKAMIŞ ANADOLU LİSESİ - Alp Disiplini/Büyük Slalom - 4

MİRAÇ NİSA CENGİZ- KARS FEN LİSESİ- Alp Disiplini/Büyük Slalom- 1

İLAYDA BUĞDAY- ŞEHİT BİNBAŞI BEDİR KARABIYIK ANADOLU LİSESİ- Alp Disiplini/Büyük Slalom - 2

ÖZLEM İNİK           - KARS SARIKAMIŞ SPOR LİSESİ - Alp Disiplini/Büyük Slalom- 3

ONUR GÜLER - ŞEHİT BİNBAŞI BEDRİ KARABIYIK - ANADOLU LİSESİ Snowboard/Alpin- 1

MUSA MERTCAN GÜNER - ŞEHİT BİNBAŞI BEDRİ KARABIYIK ANADOLU LİSESİ- Snowboard/Alpin- 2

ÖMER FARUK ÖZDEMİR- ŞEHİT BİNBAŞI BEDRİ KARABIYIK ANADOLU LİSESİ- Snowboard/Alpin- 3

RAMAZAN MAÇİ - KARS SARIKAMIŞ SPOR LİSESİ- Kuzey Disiplini Klasik Stil-  1

KİBAR ÇAYIR- KARS SARIKAMIŞ SPOR LİSESİ- Kuzey Disiplini Klasik Stil- 1

MERVE TIMARLI-KARS SARIKAMIŞ SPOR LİSESİ-Kuzey Disiplini Klasik Stil-2

Yıldız Kız-Erkek:

Emir Ali BAKIŞÇI-Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu,Sarıkamış-Alp Disiplini/Büyük Slalom-1

Muhammet Hüseyin ÇETİN -Kazım Karabekir Ortaokulu, Sarıkamış- Alp Disiplini/Büyük- Slalom 2

Emre YILDIZ -Gazipaşa Ortaokulu,Sarıkamış- Alp Disiplini/Büyük Slalom- 3

Emircan ÖZDAŞ- Gazipaşa Ortaokulu,Sarıkamış- Alp Disiplini/Büyük Slalom- 4

Yade Selin EZELHAN- Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu,Sarıkamış- Alp Disiplini/Büyük Slalom- 1

Selin Gülce GÜLER- Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu,Sarıkamış- Snowboard/Alpin- 1

Muhammet Emin KARABAĞ- Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu,Sarıkamış- Kuzey Disiplini Kayaklı Koşu 3 Km Klasik Stil- 1

Mahmut KOCABEY- Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu,Sarıkamış- Kuzey Disiplini Kayaklı Koşu 3 Km Klasik Stil- 2

Küçük Kız-Erkek:

MİRAÇ EREN ÜSTÜNDAĞ- GAZİ PAŞA ORTAOKULU,SARIKAMIŞ- Alp Disiplini/Büyük Slalom- 1

SAMET BOYDAK- KAZIM KARABEKİR ORTAOKULU,SARIKAMIŞ- Alp Disiplini/Büyük Slalom- 2

EREN BERKAY ÜSTA- GAZİPAŞA ORTAOKULU,SARIKAMIŞ- Alp Disiplini/Büyük Slalom-3

NUR MUHAMMET ONUR ZENGİN- GAZİPAŞA ORTAOKULU, SARIKAMIŞ- Alp Disiplini/Büyük Slalo- 4

DİLRUBA YİĞİT- GAZİPAŞA ORTAOKULU, SARIKAMIŞ- Alp Disiplini/Büyük Slalom-1

-OKUL SPORLARI KROS GRUP MÜSABAKALARI:

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler Kros Grup Müsabakaları  18 Şubat 2017 tarihinde Artvin’de yapılacak olup İlimizden Genç Kızlarda Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi,Genç Erkeklerde Gazi Ahmet Muhtar Paşa End.Meslek Lisesi katılacaktır.Gençler B ‘de ise Digor Anadolu Lisesi sporcuları ferdi olarak katılacaktır.

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar  Kros Grup Müsabakaları  18 Şubat 2017 tarihinde Sinop İli’nde yapılacak olup Yıldız Kız ve Erkeklerde Aydın Tanrıverdi Ortaokulu İlimizi temsil edeceklerdir.

-OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ KIZ-ERKEK GRUP MÜSABAKALARI:

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar  Voleybol Grup Müsabakaları  15-19 Şubat 2017 tarihinde Ardahan İli’nde yapılacak olup Yıldız Kızlarda Kağızman Kazım Karabekir Ortaokulu,Yıldız Erkeklerde Mihralibey Ortaokulu İlimizi temsil edeceklerdir.

-OKUL SPORLARI  GENÇLER A KICK BOKS  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler  (Kız-Erkek) Kıck-Boks  İl Birinciliği Müsabakaları 27-28 Şubat 2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda başlayacaktır.

-OKUL SPORLARI  GENÇLER A GÜREŞ   İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler A Güreş   İl Birinciliği Müsabakaları 22-23 Şubat 2017 tarihlerinde Halitpaşa  Spor Salonu’nda başlayacaktır.

-OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR  TAEKWONDO  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler-yıldızlar   (Kız-Erkek) Taekwondo  İl Birinciliği Müsabakaları 24 Şubat 2017 tarihinde İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda başlayacaktır.

- OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER SATRANÇ    İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler (Kız-Erkek) Satranç  İl Birinciliği Müsabakaları 20-21-22-23 Şubat 2017 tarihinde,Yıldızlar 24-27-28 Şubat 2017,Küçükler 01-02-03 Mart 2017 tarihlerinde  İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda başlayacaktır.

- OKUL SPORLARI  YILDIZLAR FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Yıldızlar   (Kız-Erkek) Futbol  İl Birinciliği Müsabakaları 20 Şubat -03 Mart 2017 tarihleri arasında  Sentetik Saha’da başlayacaktır.

OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR  HOKEY  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler-yıldızlar   (Kız-Erkek) Hokey   İl Birinciliği Müsabakaları 24 Şubat-01 Mart 2017 tarihinde Kafkas Ünv.Aba Müslüm Güven Stadyumunda  başlayacaktır.

13.AVRUPA  OLİMPİK KIŞ SPOR FESTİVALİ (EYOF) 07-19 ŞUBAT 2017 TARİHLERİ ARASINDA ERZURUM’DA YAPILMAKTADIR.

Yaklaşık 40 ülke 600 sporcunun katılımı beklenmektedir. Alp Disiplini,Kayaklı Koşu,Snowboard,Biathlon,Buz Hokeyi ve yüksek atlama branşlarında yapılacaktır.

Kayaklı Koşu’da;

-Yusuf Emre FIRAT

-Aykut MAÇİ

Snowboard’da;

-Zeynep Büşra KURTULUŞ

-Emre BOYDAK

Kars’tan Milli Takım adına yarışmakta.

(BA-BA-S) GAZİ KARS  (KHA) KAFKAS HABER AJANSI



KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 589 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Spor Haberleri Harbiler 36 Karsspor’a iftar verdi Amatör Spor Kulüpleri iftarda buluştu Miniklerde Şampiyon Belli Oldu Kars36 Spor Hükmen Galip Kars Spor Haberleri Kars’ta Beşiktaş’ın Şampiyonluk Kutlaması Kars’tan Türkiye Şampiyonluğuna Kars’ta spor Kars’ta Fenerbahçe’nin Zafer Kutlaması Fenerbahçe Maçı Dev Ekranda Kars Altay Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin yeni sponsoru Orka Hotels

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VİDEO HABERLER
Metin Durmuş’dan Hükümete Acil Çağrı
Metin Durmuş’dan Hükümete Acil Çağrı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Metin Durmuş’dan Hükümete Acil Çağrı
Metin Durmuş’dan Hükümete Acil Çağrı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır