KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars’ta Spor Bülteni
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta, Spor, Bülteni
2017-02-22 - 12:42
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars’ta Spor Bülteni

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK / ÖZEL HABER

Twetter sayfasımızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfasımızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

KARS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER HENTBOL  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Küçükler  (Kız-Erkek) Hentbol  İl Birinciliği Müsabakaları 13-14-15-16-17 Şubat 2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz  Spor Salonu’nda yapılmış olup dereceler:

Küçük Erkeklerde:

1.Kağızman Şair Hafzı Ortaokulu

2.30 Ekim Toplu Konutlar İdaresi Ortaokulu

Küçük Kızlarda:

1. 30 Ekim Toplu Konutlar İdaresi Ortaokulu

2.Fevzi Paşa Ortaokulu

3.Özel Çözüm Ortaokulu

-OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER VOLEYBOL  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Küçükler  (Kız-Erkek) Voleybol  İl Birinciliği Müsabakaları 09-10-13-14-15-16-17 Şubat 2017 tarihlerinde Halitpaşa  Spor Salonu’nda yapılmış olup dereceler;

Küçük Erkekler:

1.Mihralibey Ortaokulu

2.ŞAİKO

3.Özel Çözüm Ortaokulu

Küçük Kızlarda;

1.Kağızman Kazım Karabekir O.O

2.Kağızman Şair Hıfzı Ortaokulu

3.Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

-OKUL SPORLARI  GENÇLER FUTSAL  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler (Kız-Erkek) Futsal  İl Birinciliği Müsabakaları 06-07-08-09-10-13-14-15-16-17  Şubat 2017 tarihlerinde Kafkas Ünv.  Spor Salonu’nda tamamlanmış olup;

Genç Erkeklerde:

1.Fen Lisesi

2.Digor Anadolu Lisesi

3.15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi

Genç Kızlar:

1.Susuz Çok Programlı Lisesi

2.Susuz Kazım Karabekir And.Lisesi

3.Faik Fikriye Torunoğulları Sağlık Meslek Lisesi

-YILDIZ-GENÇ VE BÜYÜK BAYANLAR TÜRKİYE FERDİ BOKS ŞAMPİYONASI

Boks Federasyonu Başkanlığımızın 2017 yılı faaliyet programında yer alan Yıldız-Genç ve Büyük Bayanlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonaları 13-18 Şubat 2017 tarihleri arasında  Muğla/Fethiye’de yapılmış olup;

1.Cansel OLTU-64 Kg’da Genç Kızlarda Türkiye Şampiyonu

2.Elanur SAĞİT-+80Kg’da Yıldız Kızlarda Türkiye 2.olmuştur.

3.Gizem AYDEMİR-81 Kg’da Büyük Bayanlarda Türkiye 2. olmuştur.

-OKUL SPORLARI KROS GRUP MÜSABAKALARI:

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler Kros Grup Müsabakaları  18 Şubat 2017 tarihinde Artvin’de yapılmış olup İlimizden Genç Kızlarda Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi,Genç Erkeklerde Gazi Ahmet Muhtar Paşa End.Meslek Lisesi katılmıştır.Genç Kızlarda ferdi Tuğba TOPTAŞ Grup 1.olmuştur.Genç Erkeklerde ise sporcularımız grup 3.olmuştur.

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar  Kros Grup Müsabakaları  18 Şubat 2017 tarihinde Sinop İli’nde yapılmış olup Yıldız Kız ve Erkeklerde Aydın Tanrıverdi Ortaokulu İlimizi temsil etmiştir.

-OKUL SPORLARI VOLEYBOL YILDIZ KIZ-ERKEK GRUP MÜSABAKALARI:

2016-2017  Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar  Voleybol Grup Müsabakaları  15-19 Şubat 2017 tarihinde Ardahan İli’nde yapılmış olup Yıldız Kızlarda Kağızman Kazım Karabekir Ortaokulu Grup 2.olmuşlardır,Yıldız Erkeklerde Mihralibey Ortaokulu grup 3.olmuştur.

-OKUL SPORLARI HENTBOL GENÇ KIZLAR BÖLGESEL ELEME GRUP MÜSABAKALARI:

18-21  Şubat 2017  tarihleri arasında Rize  ili Ardeşen İlçesi’nde düzenlenecek olan Okul Sporları  Genç Kızlar Hentbol Bölgesel Eleme Yarışmalarına  İlimizi temsilen Hasan Harakani Anadolu Lisesi Katılacaktır.

-OKUL SPORLARI VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER BÖLGESEL ELEME GRUP MÜSABAKALARI:

23-26  Şubat 2017 tarihleri arasında Iğdır ilinde düzenlenecek olan Okul Sporları  Voleybol Gençler  Erkek  A Bölgesel Eleme Yarışmalarına İlimizi temsilen Haydar Aliyev End.Meslek Lisesi katılacaktır.

-OKUL SPORLARI  KAYAK ALP-KUZEY VE SNOWBOARD TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI :

Okul Sporları Kayak Alp-Kuzey ve Snowboard Türkiye Birinciliği müsabakaları 20-22 Şubat 2017 tarihleri arasında Bursa/Uludağ’da yapılacak olup İlimizi temsilen katılacak sporcular,

Alp Disiplininde;

S.N      Adı Soyadı     D.T.     T.C. Kimlik No          Okulu  KATEGORİ

1          YUNUS EMRE LÖK

            2000

            50878272740

            Kars Sarıkamış Spor Lisesi

Genç Erkek

2          ÖZKAN ÇELİK

            2001

            40786609684

            Kars Sarıkamış Spor Lisesi

            Genç Erkek

 

3          DİLRUBA YİĞİT    

2005    10442622630  Gazipaşa Ortaokulu    Küçük Kız

4          EMİR ALİ BAKIŞÇI           2003    26039101204  Mustafa Kemal Paşa Ortaokulı          Yıldız Erkek

5          MİRAÇ EREN ÜSTÜNDAĞ          2006    10955604932  Gazipaşa Ortaokulu    Küçük Erkek

6          Samet BOYDAK       2005    10376624830  Kazım Karabekir Ortaokulu   Küçük Erkek

KUZEY DİSİPLİNİNDE;

S.N      Adı Soyadı     D.T.     T.C. Kimlik No          Okulu  KATEGORİ

1          RAMAZAN MAÇİ

            1999

            33124865002

            Kars Sarıkamış Spor Lisesi

Genç Erkek

2          KİBAR ÇAYIR        1999    49249326762  Kars Sarıkamış Spor Lisesi    Genç Kız

3          MERVE TIMARLI   2001    45715445364  Kars Sarıkamış Spor Lisesi    Genç Kız

4          MUHAMMET EMİN KARABAĞ  2004    10169630512  Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu         Yıldız Erkek

 

Snowboardda;

S.N      Adı Soyadı     D.T.     T.C. Kimlik No          Okulu  KATEGORİ

1          ONUR GÜLER         2001    32381114632  Şehit Binbaşı Bedir Karabıyık Anadolu Lisesi         Genç Erkek

2          SELİN GÜLCE GÜLER      2004    48460510975  Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu         Yıldız Kız

-ANADOLU YILDIZLAR LİGİ KAYAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Anadolu Yıldızlar Ligi  Kayak Türkiye Şampiyonası Müsabakaları 20-22 Şubat 2017 tarihleri arasında Bursa/Uludağ’da yapılacak olup İlimizi temsilen katılacak sporcular

ALP DİSİPLİNİNDE;

1          DİLARA ÜSTÜNDAĞ        6-3-2004         Sporcu

2          ZERDA TIMARLI    13-7-2004       Sporcu

3          BURAK ÇELİK        6-6-2001         Sporcu

4          ÖZKAN ÇELİK        11-8-2001       Sporcu

5          YUSUF KOÇ            16-3-2003       Sporcu

6          BÜNYAMİN ÇELİK           16-3-2003       Sporcu

KUZEY DİSİPLİNİNDE;              

YUNUS EMRE FIRAT        1-9-2001         Sporcu

MAHİR GÖK            7-2-2000         Sporcu

KORAY ALACALI 1-1-2002         Sporcu

ÖMER ÇELİK          11-10-2002     Sporcu

MERVE TIMARLI   15-2-2001       Sporcu

EDANUR AYAN     11-3-2001       Sporcu

-ALP DİSİPLİNİ A1 LİGİ  2.AYAK YARIŞMASI(U12-U14 VE  U16 )

Kayak alp disiplini A1 Ligi 2.ayak Yarışmaları 222-24 Şubat 2017 tarihleri arasında Bursa/Uludağ’da yapılacak olup İlimizi temsilen 20 sporcu katılacaktır.

-ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ SEÇMESİ

            Anadolu Yıldızlar Ligi  Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları 22 Şubat 2017 tarihinde 10:00’da başlamak üzere Gıyasettin Yılmaz Sporcu Eğitim Merkezi Önü’nde başlama üzere yapılacaktır.

-OKUL SPORLARI  GENÇLER A KICK BOKS  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler  (Kız-Erkek) Kıck-Boks  İl Birinciliği Müsabakaları 27-28 Şubat 2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda başlayacaktır.

-OKUL SPORLARI  GENÇLER A GÜREŞ   İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler A Güreş   İl Birinciliği Müsabakaları 22-23 Şubat 2017 tarihlerinde Halitpaşa  Spor Salonu’nda başlayacaktır.

-OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR  TAEKWONDO  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler-yıldızlar   (Kız-Erkek) Taekwondo  İl Birinciliği Müsabakaları 24 Şubat 2017 tarihinde İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda başlayacaktır.

- OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR-KÜÇÜKLER SATRANÇ    İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler (Kız-Erkek) Satranç  İl Birinciliği Müsabakaları 20-21-22-23 Şubat 2017 tarihinde,Yıldızlar 24-27-28 Şubat 2017,Küçükler 01-02-03 Mart 2017 tarihlerinde  İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda başlayacaktır.

- OKUL SPORLARI  YILDIZLAR FUTBOL     İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Yıldızlar   (Kız-Erkek) Futbol  İl Birinciliği Müsabakaları 20 Şubat -03 Mart 2017 tarihleri arasında  Sentetik Saha’da başlayacaktır.

OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR  HOKEY  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler-yıldızlar   (Kız-Erkek) Hokey   İl Birinciliği Müsabakaları 24 Şubat-01 Mart 2017 tarihinde Kafkas Ünv.Aba Müslüm Güven Stadyumunda  başlayacaktır.

-ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ SEÇMELERİ :

Türkiye  Atletizm Federasyonu Başkanlığımızın 2017 yılı  faaliyet  programında  yer alan Atletizm Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

Müsabaka Yeri                                   Saat                                                  Tarih             :

Arpaçay                                             10:00                                      27 Şubat 2017

Akyaka                                                          14:00                                      27 Şubat 2017

Digor                                                  10:00                                      02 Mart  2017

Selim                                                  10:00                                      06 Mart 2017

Sarıkamış                                           10:00                                      01 Mart 2017

Kağızman                                           10:00                                      28 Şubat 2017

Susuz                                                 10:00                                      07 Mart 2017

Kars Merkez                                      14:00                                      07 Mart 2017

Final                                                   10:00                                      09 Mart 2017

-1.AHIR DAĞI ATLI KIZAK-GELENEKSEL KIZAK ŞAMPİYONASI

18-19 Şubat 2017 tarihlerinde Kahramanmaraş İli’nde düzenlenecek olan 1.Ahır Dağı Atlı Kızak-Geleneksel Kızak Şampiyonası müsabakalarına İlimizden 3 sporcu katılmıştır.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI



KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 860 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ta Spora Moral Gecesi Kars’ta Spor Zamanı Özel Sporcular Kayak Yarışması için Fransa’ya gidiyor Kafkas Kartalı Erkan Varol Kars’ta ringe çıkacak Dünya Kemer Şampiyonundan Erdinç Dolu’ya Ziyaret Kafkas Kartalı Erkan Varol Özel Çelik Başarı’da Kars Spor Haberleri Kars Spor Turu Okul Sporları Futbol Grup Müsabakaları Başköy’de nefes kesen cirit gösterisi Özel Sporcular Fransa Yolunda Vali Doğan Kars’ın rüzgarları ve demir yumruklarıyla buluştu

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VİDEO HABERLER
Kafkas Üniversitesinden Çanakkale Şehitlerimize Z
Kafkas Üniversitesinden Çanakkale Şehitlerimize Ziyaret
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Kars için bakanımız için!
Kars için bakanımız için!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır