KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Vali Rahmi Doðan sözünü tuttu
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vali, Rahmi, Doðan, sözünü, tuttu, hem, maça, geldi, hem, de, tribün, sözü, verdi
2017-02-22 - 12:42
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Vali Rahmi Doðan sözünü tuttu hem maça geldi hem de tribün sözü verdi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK / ÖZEL HABER

Twetter sayfasýmýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfasýmýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars Valisi Rahmi Doðan, 3 hafta önce taraftarlarýn yoðun isteði ve daveti üzerine Sarýkamýþ Belediyespor’un maçýna gitti. Taraftarlara bir de tribün sözü veren Vali Doðan, mevcut görüntünün hoþ olmadýðýný ve Sarýkamýþ Belediyespor’un daha iyi þartlarda mücadele etmesi gerektiðini söyledi.

“RAHMÝ DOÐAN, RAHMÝ DOÐAN OLEY. OLEY, OLEY RAHMÝ DOÐAN OLEY”

Taraftarlarýn “Rahmi Doðan, Rahmi Doðan Oley. Oley, Oley Rahmi Doðan Oley” sloganý ortamý renklendirdi. Taraftarlarýn yanýna kadar giden Vali Doðan, stadýn þu anda uygun þartlarda olmadýðýný söyleyerek, “Spor bakanýmýzla görüþtük takip ediyoruz. Ýnþallah iyi bir tribün yapacaðýz” dedi.

Vali Doðan þunlarý söyledi:

“Maça geldik, destekliyoruz takýmýmýzý, inþallah bu sene çýkacaðýz. Güzel bir maç izledik. Tokam da oldukça iyi takýmý beðendim. Biraz da desteklersek inþallah bu sene çýkar. Tribünle ilgili sorun var. Onu da gençlik spor bakanýmýza talep ettik. Yazýn inþallah tribün yapmamýz lazým. Þu andaki çok ilkel bir görüntü. Dolayýsýyla bunu yazýn yaparýz diye düþünüyorum. Takýmýmýza baþarýlar diliyoruz.”

AK Parti Kars Milletvekili Dr. Yusuf Selahattin Beyribey de, “Takýmýzýn durumu gayet güzel. Ama alt yapýsý yeterli deðil. Bununla ilgili sayýn gençlik ve spor bakanýmýzla da görüþtük. Ýnþallah burada revizyon yapacaðýz. Hem sahayý düzenleyeceðiz hem de tribünleri yeniden yaptýracaðýz. Ýnþallah takýmýn durumu daha da iyi olacak.” dedi.

Kars Belediye Baþkaný Murtaza Karaçanta ise, “Takýmýn durumunu çok çok iyi buldum. Ancak saha da tabi ki olumsuzluklar var. Kýþ þartlarý da olumsuz etkilemektedir. Ýnþallah Sarýkamýþ Belediyespor’umuzu daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Futbolcularýmýza baþarýlar diliyorum hocalarýmýzý da kutluyorum.” diye konuþtu.

Sarýkamýþ Belediye Baþkaný Göksal Toksoy da þöyle konuþtu:

“Ligde ikinci sýradayýz. Iðdýrspor ile arayý kapatmamýz lazým. Yarýþtan kopmamamýz lazým. Ýnþallah þampiyon biz olacaðýz. Bugün sayýn valimiz, milletvekilimiz, kaymakamýmýz, rektörümüz, kars belediye baþkanýmýz buradalar. Sarýkamýþ Belediyespora desteklerini veriyorlar. Buradan bir de taraftarlarýmýza tribün sözü verdiler. Milletvekilimiz ve sayýn valimiz bu sözü verdiler. Ýnþallah tribünümüz yapýlacak. 3. lige yeni tribün ve yeni takýmla baþlayacaðýz Allah nasip ederse”

(UA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI – BEDÝR ALTUNOK / ÖZEL HABER


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 9187 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır