KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Genç Kafkars Evinde Galip…
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genç Kafkars Evinde Galip…
2017-02-24 - 11:33
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

Genç Kafkars Evinde Galip…

KAFKAS HABER AJANSI

Twetter sayfasýmýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfasýmýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars’ý TVF 1. Lig B Grubunda temsil eden Genç Kafkars Spor voleybol takýmý, Kafkas Üniversitesi Spor Salonunda oynanan ve büyük çekiþmeye sahne olan karþýlaþmada geriye üþmesine raðmen rakibini 32 ile geçmeyi baþardý.

Kars temsilcisi karþýlaþmanýn ilk setini basit hatalar sonucu 20-25’lik skorla rakibine verdi. Daha sonra toparlanan Genç Kafkars Spor, ikinci sette çok rahat bir oyun ortaya koyarak 25-14 alarak durumu 1-1’e getirdi. Üçüncü sete kötü baþlayan temsilcimiz yine basit hatalar sonucu 22-25 kaybedince konuk ekip 2-1 öne geçti. Dördüncü sete fýrtýna gibi giren Genç Kafkars rakibini bozguna uðratarak setten 25-9 galip ayrýldý ve durumu 2-2’ye getirdi. Çekiþmeli geçen tie break setinden de uzatmada 16-14 galip ayrýlan Genç Kafkars Spor karþýlaþmayý da 3-2 kazanarak rakibini eli boþ gönderdi.

Karþýlaþma sonrasýnda Genç Kafkars Spor Baþkaný Emre Okan Bayramoðlu bir açýklama yaparak; “Takýmýmýz adýna büyük önem taþýyan karþýlaþmadan galibiyetle ayrýldýk. Basit hatalarla iki set vermemize raðmen güzel bir mücadele sonucu galibiyet alan taraf olduk. Her ne kadar maçtan galibiyetle ayrýlsak ta mücadele ve ortaya konulan oyundan memnun deðilim. Takýmýmýzýn kapasitesinin altýnda mücadele ortaya koyduðunu söyleyebilirim. Tabi ki bu durum teknik ekip ve sporcularla deðerlendirilecek ve gereken yapýlacaktýr. Bizim için önemli olan sonuçtan ziyade iyi oyun ve iyi mücadeledir. Takým maçý kaybetse de izleyiciye iyi bir maç izlettirmek zorundadýr. Netice itibariyle bugün kazandýk ancak benim açýmdan mücadele yetersiz olduðu için bu maç kaybedilmiþ bir maçtýr. Umarým bundan sonraki karþýlaþmalarda daha güzel bir oyun ortaya koyarak istediðimiz sonuçlara ulaþýrýz. Bu maçta alkýþý hakeden tek unsur taraftarlarýmýzdý. Taraftarlarýmýz salonu doldurarak muhteþem bir atmosfer oluþturdular. Onlarýn desteði bizim için çok önemli ve bizleri bundan sonraki maçlarda da yalnýz býrakmamalarýný istiyoruz. Maçtan galip ayrýlsak ta salonu dolduran ve bizleri destekleyen taraftarlarýmýza kötü bir mücadele izlettiðimiz için takým adýna onlardan özür diliyorum. Ayrýca bizleri yalnýz býrakmayan Fen Lisesi ve Özel Çelik Baþarý Koleji yöneticileri, hocalarý ve öðrencilerine de ayrýca teþekkür etmek istiyorum. Sadece akademik alanda deðil sportif ve kültürel alanlarda da baþarýlý olan bu okullarýmýzý yanýmýzda görmek bizim için son derece önemli.” dedi.

(UA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 9165 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır