KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars Spor Turu
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Spor Turu
2017-03-15 - 00:28
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars Spor Turu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

KARS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK FAALİYET PROGRAMI

-OKUL SPORLARI  GENÇLER A KICK BOKS  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler  (Kız-Erkek) Kıck-Boks  İl Birinciliği Müsabakaları 27-28 Şubat 2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda tamamlanmış olup;

Genç Erkeklerde:

1.Duhan USTA-57 Kg

2.Berat KILIÇ-57 Kg

Genç Kızlarda:

1.İnci Nur ADIGÜZEL-55 Kg'da

1.İdal ÇELİK-50 Kg'da

1.Edanur BUDAK- +70 Kg'da  derece yapmışlardır.

- OKUL SPORLARI  YILDIZLAR-KÜÇÜKLER-MİNİKLER SATRANÇ    İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Yıldızlar  (Kız-Erkek) Satranç  İl Birinciliği Müsabakaları 24-27-28 Şubat  2017 tarihinde yapılmış olup dereceler;

Yıldız Erkeklerde:

1.Kafkas Ünv.Kalkınma Vakfı  Özel Ortaokulu

2.Kümbetli Ortaokulu

3.Kasım Kurşunoğlu Ortaokulu

4.Mihralibey Ortaokulu

Yıldız  Kızlarda:

1.3 Kasım Yatılı Bölge Ortaokulu

2.Mihralibey Ortaokulu

3.Aydın Tanrıverdi Ortaokulu

4.75.yıl İMKB YBO

Satranç Küçükler Kız-Erkek 01-02-03 Mart 2017 tarihlerinde  İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda yapılmış olup dereceler;

Küçük Kızlarda:

1. Kafkas Ünv.Kalkınma Vakfı  Özel Ortaokulu

2. Mihralibey Ortaokulu

3.Kars İmam-Hatip Ortaokulu

4.Başgedikler 60.Yıl YBO

Küçük Erkeklerde:

1. Kafkas Ünv.Kalkınma Vakfı  Özel Ortaokulu

2.Mihralibey Ortaokulu

3.Ziya Gökalp Ortaokulu

4.Özel Çelik Başarı Ortaokulu

Minik Kızlarda:

1. Kafkas Ünv.Kalkınma Vakfı  Özel İlkokulu

2.Aydın Tanrıverdi İlkokulu

3.Kars İlkokulu

4.Halitpaşa İlkokulu

Minik Erkeklerde:

1. Kafkas Ünv.Kalkınma Vakfı  Özel İlkokulu

2.Aydın Tanrıverdi  Ortaokulu

3.Kars İlkokulu

4.Halitpaşa İlkokulu

- OKUL SPORLARI  YILDIZLAR FUTBOL     İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Yıldızlar   (Kız-Erkek) Futbol  İl Birinciliği Müsabakaları 20 Şubat -03 Mart 2017 tarihleri arasında  Sentetik Saha'da tamamlanmış olup dereceler;

Yıldız Erkeklerde:

1.Kağızman YBO

2.Kağızman Kazım Karabekir O.O

3.Şehit Albay İbrahim Karaoğlan YBO

4.Başgedikler 60.Yıl O.O

Yıldız Kızlarda:

1.Başgedikler 60.Yıl O.O

2.Susuz İmam Hatip  O.O

3.Arpaçay YBO

4. Şehit Albay İbrahim Karaoğlan YBO

OKUL SPORLARI  GENÇLER-YILDIZLAR  HOKEY  İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler-yıldızlar   (Kız-Erkek) Hokey   İl Birinciliği Müsabakaları 28 Şubat-01 Mart 2017 tarihinde Kafkas Ünv.Aba Müslüm Güven Stadyumunda  yapılmış olup yıldız kız ve erkeklerde Arpaçay Yatılı Bölge Ortaokulu 1. olmuştur.

OKUL SPORLARI  GENÇLER BOKS   İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Genç Erkekler Boks İl Birinciliği Müsabakaları 02 Mart  2017 tarihlerinde İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda yapılmış olup;

Gençler B'de :

50 Kg'da Ozan Yavuz DURAK

54 Kg'da Fatih ARİÇ

57 Kg'da H.Okan GÜNGÖR

60 Kg'da Fırat YETKİL

63 Kg'da Mahir AVİNÇLİ

70Kg'da A.Tufan UÇUM

75 Kg'da Mustafa ASALI

Gençler A'da:

56 Kg'da Baki DEMRİ

64 Kg'da Mahsun MÜCÜK

69 Kg'da Sinan KURTAAL

Kilolarında 1. olmuşlardır.

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI GRUP MÜSABAKALARI :

Okul Sporları Halk Oyunları Grup Müsabakaları 03-05 Mart 2017 tarihlerinde Erzurum'da yapılmış olup;

Gençler Geleneksel Düzenlemesiz Dal'da Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi grubunda 4.,Gençler Geleneksel Düzenlemeli dal'da Kars Alpaslan Anadolu Lisesi grubunda 2,Yıldızlar Geleneksel Düzenlemeli Dal'da Ziya Gökalp Ortaokulu grubunda 3.,Yıldızlar Geleneksel Düzenlemesiz Dal'da Digor Kocaköy Ortaokulu ise grubuna 5. olmuştur.

OKUL SPORLARI BADMİNTON  GRUP MÜSABAKALARI :

Okul Sporları Badminton Grup Müsabakaları 03-05 Mart 2017 tarihlerinde Muş İlin'de yapılmış olup

Genç Erkeklerde Haydar Aliyev End.Meslek Lisesi Türkiye'de İlk 18 takımları  arasına girerek 01-05 Nisan 2017 tarihleri arasında Bursa'da yapılacak Türkiye Birinciliği müsabakalarına katılacaklardır.

OKUL SPORLARI FUTBOL  GRUP MÜSABAKALARI :

Okul Sporları Futbol  Grup Müsabakaları 03-05 Mart 2017 tarihlerinde Artvin Hopa'da yapılmış olup Genç Erkeklerde Alpaslan Anadolu Lisesi grubunda 1.olarak Yarı Final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır.

-ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ SEÇMELERİ :

Türkiye  Atletizm Federasyonu Başkanlığımızın 2017 yılı  faaliyet  programında  yer alan Atletizm Geliştirme Projesi Kros Yarışmaları aşağıda belirtilen yer ve tarihlerde yapılacaktır.

Müsabaka Yeri                                   Saat                                                  Tarih             :

Arpaçay                                             10:00                                      27 Şubat 2017

Akyaka                                              14:00                                      27 Şubat 2017

Digor                                                  10:00                                      02 Mart  2017

Selim                                                  10:00                                      06 Mart 2017

Sarıkamış                                           10:00                                      01 Mart 2017

Kağızman                                           10:00                                      28 Şubat 2017

Susuz                                                 10:00                                      07 Mart 2017

Kars Merkez                                      14:00                                      07 Mart 2017

Final                                                   10:00                                      09 Mart 2017

- VOLEYBOL ALT YAPI KULÜP MÜSABAKALARI :

Voleybol İl Temsilciliğimizin 2017  faaliyet programında yer alan 2016-2017 sezonu Alt Yapı Genç Kız ve Genç Erkek kulüp müsabakaları 04-05-18-19-25-26 Mart tarihlerinde İlimizde yapılacaktır.

-KULÜPLERARASI HALK OYUNLARI  YARIŞMASI

Halk Oyunları Federasyonu İl Temsilciliği'nin  2017 yılı faaliyet programında yer alan Kulüplerarası Halk Oyunları Geleneksel(Düzenlemeli ve Düzenlemesiz) dal 01 Mart 2017 tarihleri arasında saat 13:00’da başlamak üzere   İlimiz  İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılmıştır.  

Geleneksel Düzenlemeli Dal:

Büyükler Kategorisinde :

1.Yücelen Spor Kulübü

Gençler Kategorisinde:

1.Gençlik Merkezi Spor Kulübü

Yıldızlar Kategorisinde:

1.Gençlik Merkezi Spor Kulübü

Minikler Kategorisinde:

1.Gençlik Merkezi Spor Kulübü

Geleneksel Düzenlemesiz Dal:

Büyükler Kategorisinde:

1.Kafkas Gençlik Spor Kulübü

Gençler Kategorisinde:

1.Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü

Yıldızlar Kategorisinde:

1.Final Engelsiz Yaşam Spor Kulübü 

Minikler Kategorisinde:

1.36 Kars Spor Kulübü

-OKUL SPORLARI GENÇLER B KIZ-ERKEK GRUP MÜSABAKALARI

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Voleybol Gençler B Kız-Erkek Grup Müsabakaları  09-12 Mart 2017 tarihleri arasında İlimiz Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Necati Kaya Spor Salonu ve İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda ,yarışmanın teknik toplantısının ise 08 Mart 2017 Çarşamba günü  saat 17.00’da İlimiz İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda Ağrı,Ardahan,Artvin,Bitlis,Erzurum,Iğdır,Muş,Şırnak, Van,Rize   İllerinin katılımıyla  yapılması planlanmaktadır.

OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK  TENİS MÜSABAKALARI :

06-07-08-09 Mart 2017  tarihinde İlimiz Haydar Aliyev Endüstri Meslek Lisesi  Spor Salonu'nda Okul Sporları  Küçükler Kız-Erkek  Tenis Müsabakaları yapılacaktır.

OKUL SPORLARI  GENÇLER A-B KIZ-ERKEK  ATLETİZM  MÜSABAKALARI :

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Gençler A-B (Kız-Erkek) Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları 14-15 Mart 2017 tarihinde İlimiz Kafkas Üniversitesi Aba Müslüm Güven Stadyumu'nda saat 09:30'da başlamak üzere yapılacaktır.

OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK  ATLETİZM  MÜSABAKALARI :

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Küçükler (Kız-Erkek) Atletizm İl Birinciliği Müsabakaları 16-17 Mart 2017 tarihinde İlimiz Kafkas Üniversitesi Aba Müslüm Güven Stadyumu'nda saat 09:30'da başlamak üzere yapılacaktır.

OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK  MASA TENİSİ MÜSABAKALARI :

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Küçükler (Kız-Erkek) Masa Tenisi İl Birinciliği Müsabakaları 13-14-15-16-17-20-21-22-23-24 Mart 2017 tarihinde İlimiz İsmail Aytemiz spor ve Sergi Salonu'nda  saat 09:30'da başlamak üzere yapılacaktır.

OKUL SPORLARI  KÜÇÜKLER KIZ-ERKEK  FUTBOL MÜSABAKALARI :

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Küçükler (Kız-Erkek) Futbol İl Birinciliği Müsabakaları 13-14-15-16-17-20-21-22-23-24 Mart 2017 tarihinde İlimiz Sentetik Saha'da saat 09:30'da başlamak üzere yapılacaktır.

OKUL SPORLARI  YILDIZLAR KIZ-ERKEK  FUTSAL GRUP MÜSABAKALARI

2016-2017 eğitim ve öğretim yılı  Okullar arası Yıldızlar (Kız-Erkek) Futsal  Grup Müsabakaları 09-12 Mart 2017 tarihleri arasında Trabzon'da yapılacak olup Yıldız Erkeklerde Sarıkamış Gazipaşa Ortaokulu,Yıldız Kızlarda Susuz İmam-Hatip Ortaokulu ilimizi temsil edecektir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI



KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 499 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ta Spora Moral Gecesi Kars’ta Spor Zamanı Özel Sporcular Kayak Yarışması için Fransa’ya gidiyor Kafkas Kartalı Erkan Varol Kars’ta ringe çıkacak Dünya Kemer Şampiyonundan Erdinç Dolu’ya Ziyaret Kafkas Kartalı Erkan Varol Özel Çelik Başarı’da Kars Spor Haberleri Kars Spor Turu Okul Sporları Futbol Grup Müsabakaları Başköy’de nefes kesen cirit gösterisi Özel Sporcular Fransa Yolunda Vali Doğan Kars’ın rüzgarları ve demir yumruklarıyla buluştu

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VİDEO HABERLER
Kafkas Üniversitesinden Çanakkale Şehitlerimize Z
Kafkas Üniversitesinden Çanakkale Şehitlerimize Ziyaret
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Kars için bakanımız için!
Kars için bakanımız için!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır