KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kafkas Kartalý Erkan Varol Kars’ta ringe çýkacak
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kafkas Kartalý Erkan Varol Kars’ta ringe çýkacak
2017-03-19 - 18:00
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kafkas Kartalý Erkan Varol Kars’ta ringe çýkacak

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

KAFKAS KARTALI ERKAN VAROL 29 NÝSAN’DA KEMERÝNÝ KORUMAK ÝÇÝN KARS’TA RÝNGE ÇIKACAK.

Altay Spor Kulübü Derneði Baþkaný Bülent Gönen ile birlikte Serhat TV’yi ziyaret eden Dünya Thai Boks Þampiyonu Erkan Varol, “Bir Karslý olarak burada kendi memleketimde ringe çýkmanýn heyecanýný yaþarken tüm Kars halkýnýn bana destek olacaðýný biliyorum” dedi.

Kars Ýsmail Aytemiz Spor Salonu 29 Nisan’da dünyanýn birçok ülkesinden gelecek olan Kickboks- Thai Boks sporcularýný aðýrlayacak. Altay Spor Kulübü Derneði Baþkaný Bülent Gönen organizatörlüðünde gerçekleþecek olan turnuva Eurospor kanalýndan canlý olarak yayýnlanacak. Ulaþtýrma Denizcilik ve Haberleþme Bakaný Ahmet Arslan’ýn da katýlacaðý turnuva için Kars Valisi Rahmi Doðan’ýn kendilerine desteðini esirgemediðini belirten Organizatör Bülent Gönen þunlarý söyledi:

“ Ben yýllardýr Kars’ta Kickboks faaliyetlerine baþladýðýmdan beri hedefimde uluslararasý bir K-1 þampiyonasý düzenlemek vardý. Allah’ým nasip etti ve 29 Nisan’da Erkan Varol ve Türk Milli Takýmý sporcularýnýn da katýlacaðý geceye ayrýca dokuz tane de yabancý ülke katýlacak. Erkan Varol orta sýklet de Hollandalý demir yumruk lakaplý rakibiyle kemerini korumak için ringe çýkacak. Kars tarihinde ilk defa gerçekleþecek olan bu K-1 þampiyonasýna gerek sayýn bakanýmýz olsun gerek sayýn valimiz olsun desteklerini esirgemediklerini gördük. Ancak Kars’ýn spor alanýnda geliþimini sürdürmesi adýna Kars halkýnýn da desteðini bekliyoruz.”

Dünya Thai Boks Þampiyonu Erkan Varol ise “Rakibim çok güçlü, daha önce bir defa karþýlaþmýþtýk ve puanla kazanmýþtým ama adamlar itiraz ettiler. Bu yüzden rövanþ hakký doðdu ve rövanþý da Bülent Hocam saðolsun beþ yýlda bir yapýlan büyük bir organizasyonu Kars’a alalým dedi. Biz de gerekli görüþmelerimizi yaptýk ve olumlu sonuçlar aldýk. Sayýn Bakanýmýz Sayýn Valimiz Sayýn Belediye Baþkanýmýz bizden desteklerini esirgemediler. Ýnþallah bu bütün dünyanýn izleyeceði bir organizasyon olacak. Bu vesile ile kendi memleketimizi Kars’ý tarihi ve kültürüyle dünyaya tanýtmýþ olacaðýz. Dünyaya adýný duyurmuþ Allah rahmet eylesin Sinan Þamil Sam, Gökhan Saki, Alparslan Aküzüm gibi sporcular çýkarmýþ dövüþ sporunda saðlam bir kökeni olan Kars’ýn bu geceye ve bize sahip çýkacaðýna inanýyorum” ifadelerini kullandý. 

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 4826 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır