KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars36 Spor Emniyette
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars36 Spor Emniyette
2017-04-08 - 00:14
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars36 Spor Emniyette

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Kars36 Spor Kulübü; Başkan Muharrem Yıldız öncülüğünde Emniyet Müdürü Faruk Duman’ı makamında ziyaret ederek Türk polis Teşkilatı’nın 172. Yıldönümün kutladı.

Kars36 Spor Kulüp Başkan Muharrem Yıldız, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Burhan Taş, antrenör, teknik heyet ve futbolcularla birlikte Emniyet Müdürü Faruk Duman’ı makamında ziyaret ettiler.

Kars36 Spor Kulüp Başkanı Muharrem Yıldız, “Polis Haftası nedeniyle Sayın emniyet Müdürümüzü ve polislerimizi yerlerinde ziyaret ederek bu önemli günlerini kutlamak istedik. Çünkü polislerimiz bu vatanın hiç beklentisiz bekçiliğini yapıyorlar. Şehrimizde ve Türkiye’nin her tarafında huzurlu, mutlu ve güven içinde yaşıyorsak bunu polislerimize borçluyuz. Biz hiçbir şey yapmamışız sadece gelip bu özel günlerini kutlayabildik. Polislerimize çok minnet borcumuz var bu minnet borcumuzun bir tanesini ödemek için buradayız. Tekrar sayın müdürümüzün nezdinde tüm polis teşkilatının bu gurur gününü kutluyoruz.” dedi.

Emniyet Müdürü Faruk Karaduman da, “Kars’ımızı layık olduğu yere taşımak için hep beraber çalışacağız. Bu anlamda Kars36 Spor’un başarılı olacağına inanıyorum. Başkanın, teknik heyetin hem de futbolcuların bu inanç ve kararlılıkta olduğunu biliyorum. İnşallah istedikleri başarıyı elde ederler ve Karsspor’da olması gereken yerde olur. Size ve ekibinize bu anlamlı ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Müdür Karaduman daha sonra şunları söyledi:

“Bizim teşkilatımız gerçekten geçmişi olan büyük bir teşkilat. Bu teşkilatın bir mensubu olmaktan da oldukça memnunum ve gurur duyuyorum. Kars halkına hizmet edebiliyorsak ne mutlu bize. Burada önemli olan Kars halkının Kars şehrinin huzur ve güvenini sağlamaktır. Bunun için de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Gece-gündüz çalışıyoruz. Arkadaşlarımız özveriyle çalışıyorlar. İnşallah bu çalışmanın neticesini de Kars halkı görüyordur ki gördüklerini de ben inanıyorum. Çalışmalarımız dün olduğu gibi bugün ve  yarın da özveriyle devam edecek.”

Kars36 Spor Kulübü daha sonra polisleri ziyaret ederek kırmızı karanfil verdiler ve tüm polislerin bu gurur gününü kutladılar.

Kars36 Spor heyeti Emniyet Müdürlüğü  binası önünde hatıra fotoğrafları çektirdikten sonra ayrıldılar.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 4120 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Spor Haberleri Genç Kafkars, Kars’ta Malatya ile karşılaşıyor Kars’ta Spora Bir Darbe Daha Sporculara ödülleri Orka oteller adına Ertan Torunogullari verdi U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası sona erdi Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır