KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Uluslararası K1 Kick Boks Dünya Şampiyonası 29 Nisan’da Kars’ta
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Uluslararası K1 Kick Boks Dünya Şampiyonası 29 Nisan’da Kars’ta
2017-04-15 - 23:24
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Uluslararası K1 Kick Boks Dünya Şampiyonası 29 Nisan’da Kars’ta

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

-29 NİSAN 2017 CUMARTESİ AKŞAMI İSMAİL AYTEMİZ SPOR SALONUNDA ASPORDA CANLI YAYINDA

-BÜLENT GÖNEN ORGANİZASYONUNDA KAFKAS KARTALI ERKAN VAROL, HOLLANDALI RAKİBİ DEMİR YUMRUK LAKAPLI NANA OWUNSU İLE KEMER MAÇINA ÇIKIYOR.

-KAFKAS KARTALI ERKAN VAROL, HOLLANDALI DEMİR YUMRUK NANA OWUSU İLE KARŞILAŞACAK

-AYRICA ÜNLÜ SANATÇILAR MUSTAFA CECELİ VE GÜRKAN UYGUNNDA SAHNE ALACAĞI ÖĞRENİLDİ.

-GÖKAN SAKİ, AVATAR ATAKAN GİBİ SPORCULARI DA AĞIRLAYACAK.

-7 TÜRK 7 DÜNYA KARMASINA KARŞI

-KARS, KİCKBOKS- THAİ BOKS SPORCULARINI AĞIRLAYACAK

- KARS TARİHİNDE İLK KEZ 29 NİSANDA A SPOR CANLI YAYIN

 

Dünya Thai Boks Şampiyonu Kafkas Kartalı Erkan Varol, kemerini korumak için Hollandalı rakibiyle Kars”ta ringe çıkacak

Uluslararası K1 Kick Boks Dünya Şampiyonası müsabakaları 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Karsta İsmail Aytemiz Spor Salonunda yapılacak

Altay Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Gönen, Erkan Varolla birlikte müsabakanın yapılacağı salonda incelemelerde bulundu. 

Erkan Varol, “Rakibim çok güçlü. Daha öncede de Hollanda Amsterdamda çok çekişmeli maç yaptık. Maç çekişmeli geçti maç da Hollandada olduğu için kemeri bize vermek istemediler tabi ki hakem kararıyla aldık. Buna itiraz ettiler ve tekrar rövanş istediler. Bunu bizde kabul ettik dünya ve Türkiye federasyonu da kabul etti. Bununla ilgili Hollandada olacak maçı Rotterdamda istediler. Biz Bülent Gönen hocamla görüştük istişareler yaptık, böyle büyük bir organizasyonu Kars şehri kaldırabilir mi diye. Bütün esnaflarımızla mülki amirlerimizle görüştüğümüzde buna sonuna kadar destek verdiklerini söylediler. Özellikle sayın bakanımız Ahmet Arslanın da desteği ile Türkün gücünü o gece inşallah dünyaya ve Türkiyeye göstereceğiz, Türk bayrağımızı dalgalandıracağız, İstiklal marşımızı tekrar okutup unvanımızı koruyacağız.” dedi.

Hollandalı rakibin şu anda çok iyi hazırlandığını da ifade eden Varol, “Çünkü çok hırslandı, kemeri çok istedi. Çünkü 6 yıldır kemeri alamadı. Kemer de bende hem dünya hem Avrupa kemeri. O yüzden bizde Karsta Karsın kazını, kaşarını, yağını, balını yiyip de kolay kolay maçı vermeyeceğiz. Antrenmanlarımızda da burada Bülent hocamla çok iyi şekilde hazırlanacağız. Bu Kafkas dağlarında koşu yaparak, Sarıkamışta güzel antrenmanlarla rakibi devireceğiz. Öncekinden daha güzel bir maç onu bekliyor. Geldiği gibi geri gidecek ve tabi ki kemerde yine Karsta, ülkemizde kalacak.” diye konuştu.

Altay Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Organizatör Bülent Gönen de “29 Nisan Cumartesi gecesi Karsta çok büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. Kars tarihinde ilk organizasyon olacak. 7 ülkeden sporcu gelecek(Hollanda, Almanya, Taylan, Cezayir, Azerbaycan, İran ve Türkiye) Ana maç zaten gecenin maçı olacak. Kemer maçı olacak. Erhan kardeşim zaten kars7ın kayarını, gravyerini, yağını, balını en güzel şekilde yiyip seyircisini de arkasına alıp en iyi şekilde maçı alıp kemerini koruyacağına bütün samimiyetimle inanıyorum. Hollandalı da gelip gravyerin en iyi şekilde Karsta yapıldığını görüp gideceğine inanıyorum. Çünkü Karsın gravyeri, Hollandanın gravyerinde daha kaliteli.  Bu şampiyonada bize destek veren öncelikle Sayın Ulaştırma Bakanımız Ahmet Arslana, Sayın Valimiz Rahmi Doğana diğer mülki amirlere, ana sponsorumuz sayın İsmail Aytemize çok teşekkür ediyorum:” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 4846 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Spor Haberleri Genç Kafkars, Kars’ta Malatya ile karşılaşıyor Kars’ta Spora Bir Darbe Daha Sporculara ödülleri Orka oteller adına Ertan Torunogullari verdi U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası sona erdi Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır