KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars’ý Onlar Temsil Edecek!
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor Ýl Müdürlüðü bünyesinde okullarýný ve ilinin temsil etmek üzere ter döken sporcular, her geçen gün yeni baþarýlar elde etmeye devam ediyor.
2017-04-24 - 17:14
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

Kars’ý Onlar Temsil Edecek!

Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor Ýl Müdürlüðü bünyesinde okullarýný ve ilinin temsil etmek üzere ter döken sporcular, her geçen gün yeni baþarýlar elde etmeye devam ediyor.

-OKUL SPORLARI ATLETÝZM GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI:

19-20 Nisan 2017 tarihleri arasýnda Sivas'ta yapýlan Atletizm Grup Müsabakalarýnda Genç Kýzlarda Atatürk Kýz Teknik ve Meslek Lisesi, Genç Erkeklerde Selim Þehit Teðmen Gökhan Yaþar Türk ÇPL,Genç Erkekler Ferdi Müsabakalarda Gazi Ahmet Muhtar Paþa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kars’ý temsilen katýldýklarý müsabakalarda derece etmeyi baþardýlar.

1.Tuðba Toptaþ Puanlý atletizm 800-1500m de 1. Oldu.
2.Ezgi Aras, Hilal Ýnce, Ela Nur Taþ, Tuðba Toptaþ Genç Bayanlar Ýsveç bayrak Yarýþý 3. Oldular.
3.Hacý Veysel Karadað Genç Erkekler 100m de 4. Oldu.
Sporcular bu dereceler sonrasýnda Mersin’de yapýlacak olan Türkiye þampiyonasýna katýlmaya hak kazandý.

ATLETÝZM GELÝÞTÝRME PROJESÝ TÜRKÝYE ÞAMPÝYONASI:

Öte yandan Atletizm Federasyonu Faaliyet Programýnda yer alan Atletizm Geliþtirme Projesi Türkiye Þampiyonasý 22 Nisan 2017 tarihinde Aydýn Ýl’inde yapýldý ve bu müsabakalarda da Kars’tan 12 sporcu ve 3 antrenör yer aldý.

Ayrýca Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor Ýl Müdürlüðü’nün faaliyet raporunda yer alan 23 Nisan Etkinlikleri kapsamýnda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramý Masa Tenisi Ýl Birinciliði, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramý Badminton Ýl Birinciliði ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramý Basketbol Ýl Birinciliði müsabakalarý gerçekleþtirildi.

-23 NÝSAN ULUSAL EGEMENLÝK VE ÇOÇUK BAYRAMI MASA TENÝSÝ ÝL BÝRÝNCÝLÝÐÝ:

Masa Tenisi Ýl Temsilciliði'nin faaliyet programýnda yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramý Ýl Birinciliði Müsabakalarý 21 Nisan 2017 tarihinde 30 sporcunun katýlýmýyla Ýsmail Aytemiz Spor ve Sergi Salonu’nda yapýldý.
-23 NÝSAN ULUSAL EGEMENLÝK VE ÇOÇUK BAYRAMI BADMÝNTON ÝL BÝRÝNCÝLÝÐÝ:

Badminton Ýl Temsilciliði'nin faaliyet programýnda yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramý Ýl Birinciliði Müsabakalarý 22-23 Nisan 2017 tarihinde 35 sporcunun katýlýmýyla Ýsmail Aytemiz Spor ve Sergi Salonu'nda yapýldý.
23 NÝSAN ULUSAL EGEMENLÝK VE ÇOÇUK BAYRAMI BASKETBOL ÝL BÝRÝNCÝLÝÐÝ:

Basketbol Ýl Temsilciliði'nin faaliyet programýnda yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramý Ýl Birinciliði Müsabakalarý 22 Nisan 2017 tarihinde 25 sporcunun katýlýmýyla Halit Paþa Ýlköðretim Okulu Spor Salonunda yapýldý.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 974 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır