KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars’ı Onlar Temsil Edecek!
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde okullarını ve ilinin temsil etmek üzere ter döken sporcular, her geçen gün yeni başarılar elde etmeye devam ediyor.
2017-04-24 - 17:14
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

Kars’ı Onlar Temsil Edecek!

Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde okullarını ve ilinin temsil etmek üzere ter döken sporcular, her geçen gün yeni başarılar elde etmeye devam ediyor.

-OKUL SPORLARI ATLETİZM GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI:

19-20 Nisan 2017 tarihleri arasında Sivas'ta yapılan Atletizm Grup Müsabakalarında Genç Kızlarda Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Genç Erkeklerde Selim Şehit Teğmen Gökhan Yaşar Türk ÇPL,Genç Erkekler Ferdi Müsabakalarda Gazi Ahmet Muhtar Paşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Kars’ı temsilen katıldıkları müsabakalarda derece etmeyi başardılar.

1.Tuğba Toptaş Puanlı atletizm 800-1500m de 1. Oldu.
2.Ezgi Aras, Hilal İnce, Ela Nur Taş, Tuğba Toptaş Genç Bayanlar İsveç bayrak Yarışı 3. Oldular.
3.Hacı Veysel Karadağ Genç Erkekler 100m de 4. Oldu.
Sporcular bu dereceler sonrasında Mersin’de yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI:

Öte yandan Atletizm Federasyonu Faaliyet Programında yer alan Atletizm Geliştirme Projesi Türkiye Şampiyonası 22 Nisan 2017 tarihinde Aydın İl’inde yapıldı ve bu müsabakalarda da Kars’tan 12 sporcu ve 3 antrenör yer aldı.

Ayrıca Kars Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün faaliyet raporunda yer alan 23 Nisan Etkinlikleri kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Masa Tenisi İl Birinciliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Badminton İl Birinciliği ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Basketbol İl Birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi.

-23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOÇUK BAYRAMI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ:

Masa Tenisi İl Temsilciliği'nin faaliyet programında yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Birinciliği Müsabakaları 21 Nisan 2017 tarihinde 30 sporcunun katılımıyla İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Salonu’nda yapıldı.
-23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOÇUK BAYRAMI BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ:

Badminton İl Temsilciliği'nin faaliyet programında yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Birinciliği Müsabakaları 22-23 Nisan 2017 tarihinde 35 sporcunun katılımıyla İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Salonu'nda yapıldı.
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOÇUK BAYRAMI BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ:

Basketbol İl Temsilciliği'nin faaliyet programında yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Birinciliği Müsabakaları 22 Nisan 2017 tarihinde 25 sporcunun katılımıyla Halit Paşa İlköğretim Okulu Spor Salonunda yapıldı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 812 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed Kars 36 Spor Sahada Esti Esti Gürledi Sivas’tan Kars’a altın, gümüş ve bronz madalyalarla dönüyorlar Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fırtınası Esecek Kars 36 Spor’un Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Rakibi Belli Oldu Sarıkamış BESYO’da özel yetenek sınavları başladı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır