KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars’ta Kafkas Kartalý Erkan Varol Fýrtýnasý Esti
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta Kafkas Kartalý Erkan Varol Fýrtýnasý Esti
2017-04-30 - 17:15
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars’ta Kafkas Kartalý Erkan Varol Fýrtýnasý Esti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: 

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Uluslararasý K1 Kick Boks Dünya Þampiyonasý Kars’ta Ýsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayý’nda yapýldý. Basýn sözcülüðünü Kafkas Haber Ajansý kurucusu Gazeteci Bedir Altunok’un yaptýðý Altay Gençlik ve Spor Kulübü Baþkaný Bülent Gönen organizasyonunda yapýlan geceye Kafkas Kartalý Erkan Varol damgasýný vurdu. Hollandalý rakibi Demir Yumruk Nana Owusu ile ringe çýkan Varol, rakibini yenerek kemerini korudu. 

Karslý Ýþadamý Ýsmail Aytemiz’in ana sponsorluðunda, Ulaþtýrma, denizcilik ve Haberleþme Bakaný Ahmet Arslan’ýn destekleriyle Altay Gençlik ve Spor Kulübünün organizesinde gerçekleþtirilen dev organizasyonda 8 Türk’ün 8 Dünya karmasýyla yaptýðý karþýlaþmalar nefes kesti. Salonu dolduran binlerce izleyicinin karþýsýna çýkan Kick Boksçular nefes kesen mücadeleleriyle Karslýlara doyumsuz bir heyecan yaþattýlar.

RÝNGTE KAFKAS KARTALI ERKAN VAROL FIRTINASI ESTÝ

Dünya Thai Boks Þampiyonu Kafkas Kartalý Erkan Varol, kemerini korumak için Hollandalý rakibi Demir Yumruk Nana Owusu ile ringe çýktý. Rakibine nefes aldýrmayan Iðdýrlý Erkan Varol’un sert yumruk ve tekmeleri rakibini defalarca yere yýktý. Karslýlarýn “Erkan Varol, Türkiye” sloganlarý, ýslýk ve alkýþ destekleriyle ringde adeta esen Kafkas Kartalý 3’er dakikalýk 3 raundda da üstünlüðünü koruyarak karþýlaþmayý rahatlýkla kazandý. Varol, organizatör Bülent Gönen’in bu güzel ve büyük bir etkinliði hazýrlamasýndaki azmine hayran kaldýðýný söyleyerek, “Bu baþarýmý Bülent Hocama, Bakanýmýz Sayýn Ahmet Arslan’a, Karslýlara, Iðdýrlýlara armaðan ediyorum” dedi. Varol ayrýca, “Son sözüm zafer inananlarýndýr” diyerek salondakileri selamladý.

TÜRK TAKIMI 5/3’LÜK SKORLA GECEYE DAMGASINI VURDU.

Hollanda, Yunanistan, Türkmenistan, Angola, Ýran, Gürcistan, Ýsviçre, Fas’dan oluþan 8 dünya karmasýna karþý Azerbaycan’ýn da Türkiye adýna ringe çýktýðý müsabakalarda 8 Türk’ten 5’i (Erkan Varol, Sinan Ulutürk, Gökhan Boran, Kenan Günaydýn ve Cesur Turgay) galip geldi.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 5761 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır