KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars36 Spor Sarýkamýþ Belediyespor
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars36 Spor Sarýkamýþ Belediyespor
2017-05-07 - 19:19
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars36 Spor 2 Sarýkamýþ Belediyespor 1

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: 

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/   

Kars36 Spor ile Sarýkamýþ Belediyespor arasýnda oynanan Bölgesel Amatör Ligi’ne (BAL) yükselme maçýnda, Sarýkamýþ Belediyespor’un sahadan çekilesi ve çýkan olaylar nedeniyle müsabaka tatil edildi. 90+3’de Kars36 Spor’un 2-1 üstünlüðü ile sonuçlanan maçýn kararý Federasyon Hakem Kuruluna kaldý.

Kafkas Üniversitesi Abamüslüm Güven Stadyumu’nda BAL Ligine yükselme maçýnda Kars36 Spor ile Sarýkamýþ Belediyespor karþý karþýya geldi. Oyuna hýzlý baþlayan Karsspor, 12. Dakikada Ercan Kuruçay’ýn gölüyle 1-0 öne geçti. Soðuk, rüzgar ve yaðmurlu havada süren karþýlaþmanýn ikinci yarýsýnda da Sarýkamýþ Belediyespor 86. dakikada Hasan Karaçengel’in gölüyle 1-1 beraberliði yakaladý. Tansiyonun da yüksek olduðu maçýn 90. Dakikasý 1-1 tamamlandý. 11 dakikalýk uzatmalarda ise Kars36. Spor, Bulut Akbaþ’ýn penaltý gölüyle 2-1 öne geçti. Penaltý akýþýndan sonra itirazlar oldu ve ortam bir anda gerildi. Hakemler, Çevik Kuvvet ekiplerinin korumasý altýnda sahada beklemeye baþladýlar. Bu sýrada gerginliðin artmasý üzerine Sarýkamýþ Belediyespor maçtan çekildi. Hakemin bitiþ düdüðünün çalýnamadýðý maçýn ardýndan hakemler güvenli þekilde odalarýna geçerek rapor hatýrladýlar. Maçýn ne ekilde sonuçlanacaðýna Federasyon Hakem Kurulunu karar verecek. Bu sýrada Kars36 Spor galibiyetini ilan etti ve taraftarlar sahaya inerek gönüllerince eðlendiler.

Maçý Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Sarýkamýþ Kaymakamý Yusuf Ýzzet Karaman, Sarýkamýþ Belediye Baþkaný Göksal Toksoy, AK Parti Kars Ýl Baþkaný Adem Çalkýn ve bazý daire amirleri de izledi.

Kars36 Spor taraftarlarýna ayrýlan bölüm tamamen dolarken, Sarýkamýþ Belediyespor taraftarlarýna ayrýlan bölümde büyük oranda dolduðu maçta Kars36 Spor Teknik Direktörü Hüsnü Kaçmaz ve Sarýkamýþ Belediyespor Teknik Direktör Yahya Ünal da maç boyunca futbolcularýna taktik verdiler.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2159 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır