KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars Spor Haberleri
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Spor Haberleri
2017-05-15 - 22:12
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars Spor Haberleri

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

KARS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HAFTALIK FAALİYET PROGRAMı

ANNELER GÜNÜ ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ:

            Atletizm İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü programı kapsamında Atletizm İl Birinciliği müsabakaları 10 Mayıs 2017 tarihinde saat 10:00’da İlimiz Halit Paşa Sentetik Futbol Sahasında yapılmıştır.

- ANNELER GÜNÜ GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ

            Güreş İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü programı kapsamında Güreş İl Birinciliği müsabakaları 09 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılmıştır.

- ANNELER GÜNÜ HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ

             Hentbol İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü programı kapsamında Hentbol İl Birinciliği müsabakaları 10 Mayıs 2017 tarihinde saat 14:00'da İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılmıştır.

                              -ANNELER GÜNÜ TENİS İL BİRİNCİLİĞİ

            Tenis İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü Etkinliği programı kapsamında Tenis İl Birinciliği müsabakaları 13 Mayıs 2017 tarihinde saat 09.00’da İlimiz İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda yapılmıştır.

                                            -ANNELER GÜNÜ MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ

            Masa Tenisi İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü programı kapsamında İl Birinciliği müsabakaları 09 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da başlamak İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı’nda yapılmıştır.

                                            -SATRANÇ ANTRENÖRLÜK KURSU

               1. Kademe satranç yardımcı antrenörlük kursu ilimizde 27-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında açılacak olup kurs hakkında detaylar Kars TSF Web sitesinde mevcuttur.

                              -BADMİNTON 1. VE 2. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

               1. ve 2. Kademe badminton antrenörlük kursu 22 Mayıs 06 Haziran 2017 tarihleri arasında Sarıkamış BESYO da açılacaktır.

                              12-13 YAŞ MİNİK ERKEKLER GREKOROMEN GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI:

               Türkiye Güreş Federasyonun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 12-13 Yaş Minik Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye şampiyonası müsabakaları 13-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya’nın Kemer İlçesinde yapılacak olup ilimizi temsilen 6 sporcu katılmıştır.

                             

-ANNELER GÜNÜ CİMNASTİK GÖSTERİLERİ

            Cimnastik İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü Etkinliği programı kapsamında Cimnastik gösterileri 10 Mayıs 2017 tarihinde saat 09.00’da İlimiz İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda yapılmıştır.

- ANNELER GÜNÜ BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ

Badminton İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan Anneler Günü Etkinliği programı kapsamında Badminton müsabakaları 6-7 Mayıs 2017 tarihinde saat 09.00’da İlimiz İsmail Aytemiz Spor Salonu'nda yapılmıştır.

                -YILDIZLAR DÜNYA DAĞ ŞAMPİYONASI ATLETİZM

(Balkan Dağ Koşusu Milli Takım Seçmesi-Dünya Yıldızlar Dağ Koşusu Kupası)

               12-13 Mayıs 2017 tarihlerinde Artvin ilinde yapılan Balkan Dağ Koşusu Milli Takım Seçmesi-Dünya Yıldızlar Dağ Koşusu Kupası müsabakalarında ilimizi temsil eden Ezgi ARAS dereceye girmiş olup balkan şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. 

                                            -KULÜPLER ARASI HALK OYUNLARI GRUP MÜSABAKALARI:

               Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Başkanlığının 2017 yılı faaliyet programında yer alan halk oyunları kulüpler arası grup müsabakaları 12-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Erzincan ilinde düzenlenmiş olup ilimizi temsil eden kulüpler ve dereceleri;

1.           Geleneksel Düzenlemeli Dal Minikler Grup 2.si (Kars Gençlik Merkezi Spor Kulübü)

2.           Geleneksel Düzenlemeli Dal Yıldızlar Grup 1.si (Kars Gençlik Merkezi Spor Kulübü)

3.           Geleneksel Düzenlemeli Dal Büyükler Grup 3.sü (Kars Yücelen Spor Kulübü)

4.           Geleneksel Düzenlemesiz Dal Minikler Grup 4.sü (36 Kars Spor Kulübü)

 

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BADMİNTON İL BİRİNCİLİĞİ:

            Badminton İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Badminton İl Birinciliği müsabakaları 16-17 Mayıs 2017 tarihinde saat 14.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI HENTBOL İL BİRİNCİLİĞİ:

               Hentbol İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Hentbol İl Birinciliği müsabakaları 16 Mayıs 2017 tarihinde saat 09.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ:

               Voleybol İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Voleybol İl Birinciliği müsabakaları 16 Mayıs 2017 tarihinde saat 15.00’da başlamak üzere İlimiz Halit Paşa Ortaokulu Spor Salonunda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ:

               Tenis İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Tenis İl Birinciliği müsabakaları 17 Mayıs 2017 tarihinde saat 09.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ:

               Atletizm İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Atletizm İl Birinciliği müsabakaları 17 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da başlamak üzere İlimiz Halit Paşa Sentetik Futbol Sahasında yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ:

               Cimnastik İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Cimnastik İl Birinciliği müsabakaları 17 Mayıs 2017 tarihinde saat 17.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DART İL BİRİNCİLİĞİ:

               Dart İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Dart İl Birinciliği müsabakaları 18 Mayıs 2017 tarihinde saat 09.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ:

               Güreş İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Güreş İl Birinciliği müsabakaları 18 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ:

               Basketbol İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Basketbol İl Birinciliği müsabakaları 18 Mayıs 2017 tarihinde saat 13.00’da başlamak üzere İlimiz Halit Paşa Ortaokulu Spor Salonunda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ:

               Masa Tenisi İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları 19 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da başlamak üzere İlimiz İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ:

               Bilardo İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Bilardo İl Birinciliği müsabakaları 19-20 Mayıs 2017 tarihinde saat 19.30’da başlamak üzere İlimiz Arkadaşım Bilardo Salonunda yapılacaktır.

-19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI HALK OYUNLARI GÖSTERİLERİ:

               Halk Oyunları İl Temsilciliğinin 2017 yılı faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında Halk Oyunları Gösterileri 19 Mayıs 2017 tarihinde saat 12.00-14.00’da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü(Engelsiz Yaşam Merkezin) de yapılacaktır.

      -19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI FUTBOL MÜSABAKALARI:

                19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama programı kapsamında Futbol müsabakaları 21-22 Mayıs 2017 tarihinde saat 10.00’da İlimiz Halit Paşa Sentetik Futbol Sahası’nda yapılacaktır.

10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle 14-15 Mayıs 2017 Tarihlerinde Atletizm, Masa Tenisi, Dart, Badminton müsabakaları İlimiz İsmail Aytemiz Spor Ve Sergi Sarayı’nda düzenlenmiştir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI



KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 366 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed Kars 36 Spor Sahada Esti Esti Gürledi Sivas’tan Kars’a altın, gümüş ve bronz madalyalarla dönüyorlar Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fırtınası Esecek Kars 36 Spor’un Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Rakibi Belli Oldu Sarıkamış BESYO’da özel yetenek sınavları başladı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır