KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
15 Temmuz Þehitleri Anýsýna Koþtular
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Temmuz Þehitleri Anýsýna Koþtular
2017-07-15 - 13:14
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 15 Temmuz Þehitleri Anýsýna Koþtular

KAFKAS HABER AJANSI / BEDÝR ALTUNOK

Twitter sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: @kafkasajans

Facebook sayfamýzý takip için bu linke týklayýnýz: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Þehitleri anma halk koþusu

Türkiye Atletizm Federasyonunca 81 ilde 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Þehitleri Anma Halk Koþusu organize edildi.

Kars’ta da Gençlik Hizmetleri ve Spor Ýl Müdürlüðü koordinesindeki halk koþusu Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadyumunda yapýldý. Vatandaþlar, özel sporcular ve spor müdürlüðü persollerinin yanýnda aileleriyle birlikte stada gelen 2-4 yaþ arasý miniklerde parkurda yerini aldý.

Renkli ve anlamlý görüntülere sahne olan yarýþlar Bayanlar, Erkekler, Özel Sporcular ve Minikler kategorisinde yapýldý. Yarýþmanýn en renkli aný ise yarýþma boyunca sürekli koþan minikler oldu.  Elifsu Kýranþan “Þehitler için koþuyorum” diyerek gönülleri fethetti. Ana okulundan birinci sýnýfa geçtiðini ve ana sýnýfý arkadaþlarýndan ayrýldýðý için üzüntülü olduðunu behirten Minik Kýranþan, sevimli tavýrlarý ve konuþmalarýyla dikkatleri üzerine çekti. Alkýþlarla yarýþý birinci tamamlayan Elifsu Kýranþan’a madalyasýný Gençlik ve Spor Ýl Müdürü Gürsel Polat verdi. Polat, minikler kategorisinin ikincisi Berkay Eymen Ýnce ve üçüncüsü Hüseyin Ali Emir’e de madalyalarýný takdim etti.

Bayanlar Kategorisinin birincisi Elanur Taþ, ikincisi Derya Yakýþýr ve üçüncüsü Ýva Bugen’e madalyalarýný gazeteci Bedir Altunok verdi.

Özel Sporcular kategorisinde dereceye gider 1. Behiye Þen, 2. Ümmügülsüm Þen ve 3. Fatma Aslan’a madalyalarýný Gençlik Hizmetleri ve Spor Ýl Müdürü Gürsel Polat, Erkekler kategorisinin 1.’nci Barýþ Özbek, 2.’nci Mazlum Ataþ ve 3.’ncü Oðuzcan Kaptan’a da madalyalarýný Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüðü Þube Müdürü Yücel Yücel verdi.

Atletizm Ýl Temsilcisi Bahattin Ýnce de Atletizm Federasyonu Baþkanlýðý’nýn 15 Temmuz’u anlatan penye ve rozetini takdim etti.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2310 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır