KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fýrtýnasý Esecek
Anasayfaya Dn Tm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fýrtýnasý Esecek
2017-08-25 - 12:19
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fýrtýnasý Esecek

Kars’ta, Kartal Fýght 2 Kickboks Dünya Þampiyonlar Gecesi 28 Ekim 2017’de Ýsmail Aytemiz Spor Salonu’nda.

Erkan varol , Kenan Günaydýn , Adem vargün ve 8 Türk 8 Dünya karmasýna karþý

Hollanda, Yunanistan, Belçika, Tayland, Ýsviçre, Almanya, Fas, Ýran, Azerbaycan, Ýtalya

ülkelerden sporcu ve antrenörler katýlacak.

KÝCK BOKS ANTRENÖRÜ BÜLENT GÖNEN, SAYIN BAKANIMIZ SAYIN VALÝMÝZ ÝL BAÞKANIMIZ BELEDÝYE BAÞKANIMIZ VE BÜTÜN KURUMLARDAN DESTEKLERÝNÝ BEKLÝYORUZ. AYRICA TÜM ESNAFLARIMIZDAN BÝR BÝLET AL KAMPANYASINDAN DESTEK ÝSTÝYORUZ:

Uluslararasý Kartal Fýght 2 Kick Boks Dünya Þampiyonasý Karsta düzenlenecek. Ýsmail Aytemiz Spor Salonunda 28 Ekim 2017 yapýlacak olan Kick Boks þampiyonasý hakkýnda açýklamada bulunan Altay Gençlik ve Spor Kulübü Baþkaný Bülent Gönen, 28 Ekim 2017 Ýsmail Aytemiz Spor Salonunda Kartal Fýght 2 Kickboks Dünya þampiyonlar gecesinin Kars ta yapýlacaðýný söyledi ve “Bu tür etkinlikler Karsýn tanýtýmý ve geliþimi için  çok önemlidir Ayrýca gençler için de spora yönelmesi için bulunmaz bir fýrsattýr” dedi.

Ýsmail Aytemiz Spor Salonunda 28 Ekim 2017 yapýlacak olan Uluslararasý Kartal Fýght 2 Kick Boks Dünya Þampiyonasý hakkýnda Kars halkýný destek ve geceye davet eden gecenin organizatörlerinden Murat Alibeyoðlu ise “Sayýn Bakanýmýz sayýn valimiz il baþkanýmýz belediye baþkanýmýz ve bütün kurumlardan desteklerini bekliyoruz Ayrýca tüm esnaflarýmýzdan bir bilet al kampanyasýndan destek istiyoruz Bu tür etkinlikler Kars’ýn tanýtýmý ve geliþimi için  çok önemlidir. Ayrýca gençler için de spora yönelmesi için bulunmaz bir fýrsat” diye konuþtu.

Alibeyoðlu ayrýca, “Vale Cafe Suat Polat hemþehrimiz Kars Altay Gençlik ve Spor Kulübü sporcularýna Sivas’ta yapýlacsk Muaythai Þampiyonasý öncesi motivasyon yemeðine davet etti Kendilerine teþekkür ederiz bu ince davranýþý için hayýrlý bereketli iþler dileriz” açýklamasýný yaptý.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1248 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars’ýn Spor Bülteni Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor maçý Kars’ta Kick Boks Þampiyonasý Kars36 Spor’un Çatýksu Gençlikspora attýðý goller Kars36 Spor, Çatýksu Gençlikspor’u 4-0 maðlup etti Kars36 Spor’un Elektriðini Kestiler! Avrupa Þampiyonu Tuðrulhan Erdemir baba ocaðýnda Kars36 Spor Kulübü Baþkaný Muharrem Yýldýz Ardahan maçýný deðerlendirdi Kars’ýn demir Yumruðu Tuðrulhan Erdemir final maçýna çýkacak Kars36Spor’un Baþarý Serüveni Tuðrulhan Erdemir yarý finale yükseldi Kazanan Kars Oldu!

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır