KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fırtınası Esecek
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fırtınası Esecek
2017-08-25 - 12:19
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fırtınası Esecek

Kars’ta, Kartal Fıght 2 Kickboks Dünya Şampiyonlar Gecesi 28 Ekim 2017’de İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda.

Erkan varol , Kenan Günaydın , Adem vargün ve 8 Türk 8 Dünya karmasına karşı

Hollanda, Yunanistan, Belçika, Tayland, İsviçre, Almanya, Fas, İran, Azerbaycan, İtalya

ülkelerden sporcu ve antrenörler katılacak.

KİCK BOKS ANTRENÖRÜ BÜLENT GÖNEN, SAYIN BAKANIMIZ SAYIN VALİMİZ İL BAŞKANIMIZ BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE BÜTÜN KURUMLARDAN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUZ. AYRICA TÜM ESNAFLARIMIZDAN BİR BİLET AL KAMPANYASINDAN DESTEK İSTİYORUZ:

Uluslararası Kartal Fıght 2 Kick Boks Dünya Şampiyonası Karsta düzenlenecek. İsmail Aytemiz Spor Salonunda 28 Ekim 2017 yapılacak olan Kick Boks şampiyonası hakkında açıklamada bulunan Altay Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Bülent Gönen, 28 Ekim 2017 İsmail Aytemiz Spor Salonunda Kartal Fıght 2 Kickboks Dünya şampiyonlar gecesinin Kars ta yapılacağını söyledi ve “Bu tür etkinlikler Karsın tanıtımı ve gelişimi için  çok önemlidir Ayrıca gençler için de spora yönelmesi için bulunmaz bir fırsattır” dedi.

İsmail Aytemiz Spor Salonunda 28 Ekim 2017 yapılacak olan Uluslararası Kartal Fıght 2 Kick Boks Dünya Şampiyonası hakkında Kars halkını destek ve geceye davet eden gecenin organizatörlerinden Murat Alibeyoğlu ise “Sayın Bakanımız sayın valimiz il başkanımız belediye başkanımız ve bütün kurumlardan desteklerini bekliyoruz Ayrıca tüm esnaflarımızdan bir bilet al kampanyasından destek istiyoruz Bu tür etkinlikler Kars’ın tanıtımı ve gelişimi için  çok önemlidir. Ayrıca gençler için de spora yönelmesi için bulunmaz bir fırsat” diye konuştu.

Alibeyoğlu ayrıca, “Vale Cafe Suat Polat hemşehrimiz Kars Altay Gençlik ve Spor Kulübü sporcularına Sivas’ta yapılacsk Muaythai Şampiyonası öncesi motivasyon yemeğine davet etti Kendilerine teşekkür ederiz bu ince davranışı için hayırlı bereketli işler dileriz” açıklamasını yaptı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 970 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed Kars 36 Spor Sahada Esti Esti Gürledi Sivas’tan Kars’a altın, gümüş ve bronz madalyalarla dönüyorlar Kars’ta 28 Ekim’de Kick Boks Fırtınası Esecek Kars 36 Spor’un Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Rakibi Belli Oldu Sarıkamış BESYO’da özel yetenek sınavları başladı Atakan Yüksel Dünya Üçüncüsü Kars36 Spor, Iğdır Arasspor karşılaşması Aspor’da canlı yayınlanıyor Kars’ın iki Aslanı da şampiyon oldu

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır