KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!!
Anasayfaya Dön Tüm Spor Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!!
2017-09-07 - 22:31
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!!

Karslı futbol antrenörü Mehmet Ali Armağan Ağyol 2017 - 2018 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig takımlarından Ağrı 1970 Sporda görev yapacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Armağan Ağyol daha önce Karsspor’un 3. Lige çıkmasında büyük rol oynayan Teknik Direktör Mustafa Kalafatoğlu ile birlikte 2017 - 2018 sezonu için Ağrı 1970 Spor ile anlaştıklarını 2017 - 2018 futbol sezonunda Teknik Direktör Mustafa Kalafatoğlu ‘nun yardımcısı ve Maç ve Performans Analisti olarak Ağrı 1970 Sporda görev alacağını belirtti.

Açıklamalarına devam eden Mehmet Ali Armağan Ağyol teknik ekibin  Teknik Direktör Mustafa Kalafatoğlu Yardımcı Antrenör Mehmet Ali Armağan Ağyol ve Kaleci Antrenörü Kazım Rakıcı’dan oluştuğunu yeni sezon için iyi bir ekip oluşturduklarını,teknik ekip olarak hedeflerinin sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek olduğunu söyledi.

Mehmet Ali Armağan Ağyol kimdir ?

1984 Kars doğumlu olan Mehmet Ali Armağan Ağyol sırasıyla Kars Dsi Spor,Kars Belediye Spor,Kars Demir Spor ve Ardahan Belediye 23 Şubat Sporda futbol oynadıktan sonra 2010 yılında Futbolu bırakarak futbol antrenörlüğüne başlamıştır.

2010 yılından itibaren antrenörlük yapan Mehmet Ali Armağan Ağyol sırasıyla Göle Belediye Spor,Gazi Kars Spor,Yıldız Kars Spor,Kafkas Üniversitesi,Kalkandere Spor,Kars 36 Spor görev yapmıştır.Son olarak ise Ağrı 1970 Spor yardımcı antrenörlük görevine devam etmektedir.

Uefa B Lisans Futbol Antrenörlük Lisansı,Maç ve Performans Analiz Antrenörlük Lisansı,Scouting (Oyuncu İzleme) Antrenörlük Lisansı ve Kaleci Antrenörlük Lisansı sahip olan Mehmet Ali Armağan Ağyol ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Kaleci Departmanı Kars Bölge Sorumluluğunu yürütmektedir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1005 Defa Okundu

YORUMLAR

Spor Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Spor Haberleri Genç Kafkars, Kars’ta Malatya ile karşılaşıyor Kars’ta Spora Bir Darbe Daha Sporculara ödülleri Orka oteller adına Ertan Torunogullari verdi U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası sona erdi Kars36 Spor’u Taraftarlar Havaalanında Çoşkuyla Karşıladı Kars36 Spor stadı olmayan kentte destan yazıyor Kars36 Spor tarih Tarih Yazdı Canser Oltu şampiyon oldu Karsspor’dan Haberin Var Mı! Mehmet Ali Armağan Ağyol Ağrı 1970 Spor’da!!! Altın Adam Muhammed

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır