KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
By_M_H_Ö Organizasyon
Anasayfaya Dn Tm Tanýtým Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
By_M_H_Ö Organizasyon
2015-07-05 - 13:25
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 By_M_H_Ö Organizasyon

Bölgenin En Kapsamlý Organizasyon Firmasý By_M_H_Ö Organizasyon Programlarýna ara vermeden ve hýz kesmeden devam ediyor.

Firmamýz Bölgemizde ve artýk Türkiye'nin Bir Çok Yerinde Ramazan Ayý Etkinlikleri Düzenlemektedir.

Ramazan Ayýnda da Etkinliklerini sürdüren By_M_H_Ö Organizasyon Ramazan Ayýndan Sonrada Bölgede En iyi hizmeti vermek adýna yenilikleriyle karþýnýzda olacaktýr.

Bölgenin En Kapsamlý Organisazyon Ajansý olan By_M_H_Ö Org Her Türlü Ýhtiyacýnýzý Tek Kalemde En Pratik Þekilde Çözüm Ortaðýnýz Olmaya hazýr bir durumda bulunmaktadýr.

Yapacaðýnýz etkinliklerinizde unutulmaz anlar yaþamaya eðlenceli bir ortamda programlarýnýzý gerçekleþtirmek adýna size en yakýn destekçiniz olarak yaný baþýnýzdadýr.

Festival, Þenlik, Þölen, Düðün, Davet, Sünnet, Konser, Halk Danslarý, Reklam ve Tanýtýmlarýnýz için Firmamýzýn Görüþüne Baþ vurmanýz sizler için daha iyi bir çözüm olacaktýr.

Her Türlü Ýhtiyaç Anýnda Yaný Baþýnýzda Olan Firmamýz Siz Deðerli Misafirlerini Beklemektedir.

ÝLETÝÞÝM : 0535 888 01 56

ADRES   : ATATÜRK CAD. NO. 68 KARS

Kars Ardahan Ýðdir Aðrý serhat illerinin yani sýra bir çok ilde faaliyetlerini sürdürmekte olan Mhö organizasyon Doðunun en ücra köþesi serhat þehrimiz Kars’ta da dýþa baðýmlý kalmanýn da önüne geçmiþtir.

Her konuda size yardýmcý olduðu gibi görsel olarak ta en pratik çözüm yollarý ile siz deðerli Kars halkýna hizmet etmektedir.

Her alanda ve her sektörle yýllarca bir çok ihtiyaçlar il dýþýndan tedarik edilmekte iken Mhö Organizasyon olarak bu engelleri dýþa olan baðýmlýlýðýn büyük bir çoðunluðunu ortadan kaldýrmýþ ve size en yakin çözüm ortaðý olmuþtur.

Bölgede büyük bir beðeni toplamýþ ve yükselmekte olan Firmamýzý Bölgemizin bu konulardaki ihtiyaçlarýný daha iyi bir þekilde karþýlamasý adýna desteklenmesi gerekmektedir.

Yapacaðýnýz Organizasyonlarýnýzda Bölge dýþýndan tedarikçi firmalarýn Ýlimize ve Bölgemize pek fazla getirisinin olmayacaðý da herkes tarafýndan bilindiði aþikardýr.

Sizler için en iyisini yapma yolunda ilerlemekte olan firmamýzý desteklemeniz hem ilimiz hem de Bölgemiz açýsýndan daha iyi olacaktýr...

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2364 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanýtým Kategorisine Ait Diğer Haberler

Cihan Otomotiv’de Kasým Ayý Fýrsatlarý Ögel Kardeþler’de kýþ Lastiði dönemi baþladý Cihan Otomotiv’de Ekim Ayý Fýrsatlarý Kars’ta Massey Ferguson’dan Tarla Günleri Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açýldý Giyim Dünyasý’nda okul satýþlarý baþladý Sahibinden Satýlýk Apartlar Ögel Kardeþlerde Yaz ve Bayram Fýrsatlarý Cihan Otomotiv’de Aðustos Ayý Fýrsatlarý Kafkasya Turizmi Tanýyalým Aytemiz Oruçoðullarý Petrol2 hizmete açýldý

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır