KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
By MHÖ Organizasyon
Anasayfaya Dön Tüm Tanıtım Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
By MHÖ Organizasyon
2015-07-12 - 21:26
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 By MHÖ Organizasyon

Bölgenin En Kapsamlı Organizasyon Firması By_M_H_Ö Organizasyon Programlarına ara vermeden ve hız kesmeden devam ediyor.

Firmamız Bölgemizde ve artık Türkiye'nin Bir Çok Yerinde Ramazan Ayı Etkinlikleri Düzenlemektedir.

Ramazan Ayında da Etkinliklerini sürdüren By_M_H_Ö Organizasyon Ramazan Ayından Sonrada Bölgede En iyi hizmeti vermek adına yenilikleriyle karşınızda olacaktır.

Bölgenin En Kapsamlı Organisazyon Ajansı olan By_M_H_Ö Org Her Türlü İhtiyacınızı Tek Kalemde En Pratik Şekilde Çözüm Ortağınız Olmaya hazır bir durumda bulunmaktadır.

Yapacağınız etkinliklerinizde unutulmaz anlar yaşamaya eğlenceli bir ortamda programlarınızı gerçekleştirmek adına size en yakın destekçiniz olarak yanı başınızdadır.

Festival, Şenlik, Şölen, Düğün, Davet, Sünnet, Konser, Halk Dansları, Reklam ve Tanıtımlarınız için Firmamızın Görüşüne Baş vurmanız sizler için daha iyi bir çözüm olacaktır.

Her Türlü İhtiyaç Anında Yanı Başınızda Olan Firmamız Siz Değerli Misafirlerini Beklemektedir.

İLETİŞİM : 0535 888 01 56

ADRES   : ATATÜRK CAD. NO. 68 KARS

Kars Ardahan İğdir Ağrı serhat illerinin yani sıra bir çok ilde faaliyetlerini sürdürmekte olan Mhö organizasyon Doğunun en ücra köşesi serhat şehrimiz Kars’ta da dışa bağımlı kalmanın da önüne geçmiştir.

Her konuda size yardımcı olduğu gibi görsel olarak ta en pratik çözüm yolları ile siz değerli Kars halkına hizmet etmektedir.

Her alanda ve her sektörle yıllarca bir çok ihtiyaçlar il dışından tedarik edilmekte iken Mhö Organizasyon olarak bu engelleri dışa olan bağımlılığın büyük bir çoğunluğunu ortadan kaldırmış ve size en yakin çözüm ortağı olmuştur.

Bölgede büyük bir beğeni toplamış ve yükselmekte olan Firmamızı Bölgemizin bu konulardaki ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılaması adına desteklenmesi gerekmektedir.

Yapacağınız Organizasyonlarınızda Bölge dışından tedarikçi firmaların İlimize ve Bölgemize pek fazla getirisinin olmayacağı da herkes tarafından bilindiği aşikardır.

Sizler için en iyisini yapma yolunda ilerlemekte olan firmamızı desteklemeniz hem ilimiz hem de Bölgemiz açısından daha iyi olacaktır...

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1673 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanıtım Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açıldı Giyim Dünyası’nda okul satışları başladı Sahibinden Satılık Apartlar Ögel Kardeşlerde Yaz ve Bayram Fırsatları Cihan Otomotiv’de Ağustos Ayı Fırsatları Kafkasya Turizmi Tanıyalım Aytemiz Oruçoğulları Petrol2 hizmete açıldı Cihan Otomotiv’de Temmuz Ayı Fırsatları Cihan Otomotiv’de Haziran Ayı Fırsatları Cihan Otomotiv’de Mayıs Ayı Fırsatları Bakan Nirvana Cafe & Restoran açılışını gerçekleştirdi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır