KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
KİP, Kars’a da geldi
Anasayfaya Dön Tüm Tanıtım Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KİP, Kars’a da geldi, Evin Plaza, KİP, Remzi Gür, Gürmen Group Giyim San. Tic. AŞ., Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür
2015-07-14 - 17:09
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 KİP, Kars’a da geldi

-EVİN PLAZA KİP’İ DE BÜNYESİNE KATTI

-KİP, EVİN PLAZA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE AÇILDI.

Erkek moda dünyasının yıllara meydan okuyan dinamik markası KİP, modern ve yeni konseptiyle Kars’ta Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Tasarım gücü ve kalitesiyle modaya yön veren KİP, yepyeni mağaza konseptiyle koleksiyonlarını Kars’ın şık erkekleri ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yurt içi ve yurtdışı mağaza açılışlarına hız kesmeden devam eden KİP'in Kars Evin Plaza mağazası, geniş vitrinleri ve ferah iç dizaynı ile dikkatleri çekiyor.

Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde düzenlen açılış törenine Kars Valisi Günay Özdemir, Kars Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Durmuş, Kars Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Kars Belediyesi Özel Kalem Müdürü Muhammet Koç,  Gürmen Group Giyim San. Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür, Evin Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demir ve çok sayıda davetiler katıldı.

KARS UZAK DEĞİL, BİZ TEMBELİZ

KİP, bugün düzenlenen açılış töreni ile Karslıların hizmetine girdi. Açış töreninde bir konuşma yapan Gürmen Group Giyim San. Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür, dünya markası olmaya çalışan bir şirket olduğunu, yurtdışında yirmiden fazla ülkede mağazalarının bulunduğunu, Türkiye’de ise yüzden fazla mağazalarının bulunduğunu belirtti. Başkan Gür, tekstilde başka işlerinin de bulunduğunu dile getirerek, “Tekstil ağırlıklı 3 bine yakın çalışanımız var. Kars’a biraz geç geldik. Ama Kars’ın uzaklığından değil, doğrusu bizim tembelliğimizden diyeyim. Kars’a da bu güzel ürünleri getirerek, dostlarımızla, arkadaşlarımızla birlikte Evin Plaza’da açmış bulunmaktayız, sizlerle birlikte. İnşallah memleketimize, milletimize, Karsımıza, herkese hayırlı olur, uğurlu olur. Bol bereketli kazançlar temenni ediyoruz.” Dedi.

KARS GELECEĞİ PARLAK BİR İLİMİZ

Dünya markasının güzel bir şey olduğunu belirten Kars Valisi Günay Özdemir ise, “Yalnız dünya markası olmanın tabi Türkiye açısından da önemli özellikleri var. Eğer siz Edirne’den Kars’a şube açmadıysanız dünya markası olması çok fazla bir önemi olmadığını düşünüyoruz. Çünkü öncelikle Türkiye’nin her tarafında şubeleriniz olsun ki, mağazalarınız olsun ki, siz dünya markası olduğunuzun bir kanıtı olduğunu düşünüyoruz. Onun için artık siz Kars’a da böyle bir şube açmakla gerçekten dünya markası bir ürün olduğunuzu biz Karslılar olarak da, Kars Valisi olarak da biz bunu zaten biliyorduk ama Kars olarak da tescillemiş olduk. Kars, geleceği parlak bir ilimiz. Çünkü Bakü-Tiflis-Kars demiryoluyla Kafkasya’ya açılan bir ilimiz. Onun için ileride gelecek 5 yıl içerisinde Kars’ın bölgenin ticaret merkezi olma potansiyeli var. Siz bu konuyla da, gerçekten ileriyi gören bir işadamı olarak bu Kars’a birçok firmadan daha önce geldiniz. Teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun diyorum.” dedi.

Düzenlenen açılış törenin ardından protokol ve davetliler mağazayı gezerek ürünler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

KİP’LENDİ!

Ankara’dan Kars’a hayvancılık yapmak için gelen Taner Et Grup Hayvancılık Yönetim Kurulu Başkanı Taner Lort, uzun yıllardır Kars’a hayvancılık yapmak için geldiğini ancak böyle bir mağazanın bugüne kadar bulunmadığını belirterek, “Dün KİP’ten alışveriş yaptık. Buradaki mağazanın fiyatları Ankara’dan daha ucuz. Bu mağazaya dün girdim, ayakkabıdan tutun çorabına kadar, iç çamaşırıma kadar KİP’liyim şuan. Remzi beyle teşekkür ediyoruz. Böyle güzel bir yeri Kars’ta açarak bizleri tanıştırdığı için.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)  

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 8107 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanıtım Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açıldı Giyim Dünyası’nda okul satışları başladı Sahibinden Satılık Apartlar Ögel Kardeşlerde Yaz ve Bayram Fırsatları Cihan Otomotiv’de Ağustos Ayı Fırsatları Kafkasya Turizmi Tanıyalım Aytemiz Oruçoğulları Petrol2 hizmete açıldı Cihan Otomotiv’de Temmuz Ayı Fırsatları Cihan Otomotiv’de Haziran Ayı Fırsatları Cihan Otomotiv’de Mayıs Ayı Fırsatları Bakan Nirvana Cafe & Restoran açılışını gerçekleştirdi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır