KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars Anatolia Cafe hizmete açýldý
Anasayfaya Dn Tm Tanýtým Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars Anatolia Cafe hizmete açýldý
2015-09-20 - 23:02
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Kars Anatolia Cafe hizmete açýldý

Kars’ta iþletmeciliðini Göksal Kaygýsýz ve Bünyamin Kaygýsýz’ýn yaptýðý Kars Anatolia Cafe, Mesut Yýlmaz Parký’nda açýldý. Buz Paten Sahasý, Restoran, iç ve dýþ çocuk parký ve Evcil Hayvanlar Parký bölümleriyle hizmet verecek olan Kars Anatolia Cafe, davetlilerin büyük ilgisini çekti.

Kars Anatolia Cafe’nin açýlýþýna Belediye Baþkaný Murtaza Karaçanta, Selim Kaymakamý Erdinç Dolu, Selim Belediye Baþkaný Coþkun Altun, Defterdar Hüseyin Savan, AK Parti Ýl Baþkaný Adem Çalkýn ve yönetimi, KARSOD Baþkaný Halit Özer ve üyeleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odalarý Birliði Baþkaný Adem Burulday, Oda baþkan yardýmcýsý Lokantacýlar ve Fýrýncýlar Oda Baþkaný Subutay Kýlýç, Türkiye Yardým Sevenler Derneði Baþkaný Yasin Aþkýn Yýldýrým, eski TEDAÞ Müdürü Adem Beyribey, Kars Anatolia Cafe sahipleri Göksal ve Bünyamin Kaygýsýz, daire amirleri, STK temsilcileri ve çok sayýda vatandaþ katýldý.

“Hizmetimiz kalitemizin aynasýdýr” sloganýyla açýlýþý gerçekleþtirilen Kars Anatolia Cafe, iç dizayný, konforu ve modern imkanlarýyla büyük dikkat çekti. Düzeni ve sunduðu onlarca imkanla davetlilerin büyük beðenisini kazanan Kars Anatolia Cafe’nin Kars’a hayýrlý olmasý dileklerinde bulunuldu.

Belediye Baþkaný Murtaza Karaçanta, Kars’ta bu tür iþyerlerinin açýlmasýnýn herkesi memnun ettiðini gördüðünü belirterek, emeði geçenlere ve bu anlamda çaba gösterenlere teþekkür etti. Ýþyeri sahiplerini de kutlayan Baþkan Karaçanta, Kaygýsýz ailesinin turizm sektöründeki hizmetlerinin takdire þayan olduðunu söyledi.

Ýþyeri sahiplerinden Göksal Kaygýsýz da, “Burada çocuklara yönelik bölümlerimiz de var. Çocuklarýmýza bir eðlence merkezi olarak da kýþýn buz pateni bölümünde de çocuklarýmýzýn kýþ sporuna hazýrlanmasý için bir alan oluþturduk. Bunun dýþýnda Kars’ta gerçekten nefes alýnabilecek bir alan oluþturduk. Yeþil alanla beraber gayet güzel bir park oldu. Ýnþallah hayýrlýsý olur. kaz, Kars’ýmýzýn sembolü olduðu için kaz heykelini de giriþe koyduk. Böylelikle de kaz heykelini halkýmýzýn gezip görebileceði bir alana koymuþ olduk. Vatandaþlarýmýz buraya geldiklerinde bir fotoðraf çektirip hatýralarýna alabiliyorlar. Bu da tabi bizi mutlu ediyor. Çünkü böylelikle Kars Kazýný dýþarýya da böylelikle tanýtmýþ oluyoruz.” dedi.

Evcil Hayvanlar Parký bölümüyle ilgili de açýklama yapan Kaygýsýz, “Burada bir þelale oluþturduk. Kaz ve ördeklerin yüzebileceði farklý bir mekan oldu. Buradaki hizmeti de yine çocuklarýmýza yönelik yaptýk. Burasý çocuklarýmýzýn bayaðý bir ilgisini toplamakta. Böylelikle çocuklarýmýn hayvan sevgisiyle Evcil Hayvanlar Parkýyla buluþturmak istedik. Ördek çeþitleri, Ýran kazý, Tavþan çeþitleri, kaplumbaða, Köpek çeþitleri, Midilli atý, Tavuk çeþitleri, Tavus kuþu gibi kanatlý hayvanlarýmýzda mevcut.” diye konuþtu.

Kars Anatolia Cafe’ye gelen müþteriler tercihlerine göre iç ve dýþ mekanlarda yemeklerini yiyip dinlenirken, çocuklarý da hem parkta oynama hem de Evcil Hayvanlar Parký’nda televizyonda görebildikleri hayvanlarý yakýndan görme ve onlarý tanýyabilme imkaný bulacaklarýný ifade eden Kaygýsýz, “Çocuklarýmýz için kapalý ve açýk alanda kurduðumuz oyun parklarýyla da hizmet vereceðiz. Tamamen sosyal tesis haline getirmeyi amaçladýk ve bunu da hayata geçirdik. Bizlerde memnunuz vatandaþlarýmýzda memnunlar. Bu yýl itibariyle geliþtirmiþ olduðumuz, oluþturmuþ olduðumuz bunlar ama bunun dýþýnda gelecek dönem için de spor aletlerinden oluþan bir alan hayata geçirmeyi planlýyoruz. Yürüyüþ alanlarýyla da burasýný tamamen halkýn buluþabileceði. Ýnsanlarýmýzýn rahat nefes alabileceði bir mekan haline getirdik. Ýlimize hayýrlý olsun diyoruz.” þeklinde konuþtu.

Kaygýsýz ayrýca, tüm Kars halkýnýn ve Ýslam aleminin yaklaþmakta olan mübarek Kurban Bayramý kutladý.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI ( Bedir ALTUNOK)

 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 6005 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanýtým Kategorisine Ait Diğer Haberler

Cihan Otomotiv’de Kasým Ayý Fýrsatlarý Ögel Kardeþler’de kýþ Lastiði dönemi baþladý Cihan Otomotiv’de Ekim Ayý Fýrsatlarý Kars’ta Massey Ferguson’dan Tarla Günleri Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açýldý Giyim Dünyasý’nda okul satýþlarý baþladý Sahibinden Satýlýk Apartlar Ögel Kardeþlerde Yaz ve Bayram Fýrsatlarý Cihan Otomotiv’de Aðustos Ayý Fýrsatlarý Kafkasya Turizmi Tanýyalým Aytemiz Oruçoðullarý Petrol2 hizmete açýldý

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır