KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
TEM AVM’de özel indirimli halk günleri baþladý!
Anasayfaya Dn Tm Tanýtým Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TEM AVM’de özel indirimli halk günleri baþladý!
2015-12-29 - 11:27
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

TEM AVM’de özel indirimli halk günleri baþladý!

Kars’ta yaklaþýk 5 ay süre önce hizmete açýlan ve açýlýþýndan sonra adýndan sýkça söz ettiren TEM AVM, kaliteli hizmet anlayýþý, güler yüzlü personeli ve indirimli kampanyalarýyla Kars halkýna hizmet vermeye devam ediyor.

Faikbey Caddesi üzerinde 2 katlý alýþveriþ merkeziyle gýda, temizlik, yiyecek, giyecek, züccaciye ve ev eþyalarý gibi birçok çeþitle Kars halkýna hizmet sunan TEM AVM, müþterilerinin ilgisine kayýtsýz kalmayarak yeni kampanyalara da imza atýyor.

Her ayýn 15 ile 17’sini halk günü olarak belirleyerek, özel indirimler yapan TEM AVM ailesi, yeni hizmetler için yeni projeler geliþtirildiðinin müjdesini de verdi. Yeni yýl itibariyle hizmette kalitenin daha üst seviyelere çýkartýlmasý ve Kars halkýnýn memnun edilmesi adýna çalýþmalarýn ve hizmetlerin aralýksýz süreceðini kaydeden TEM AVM sahibi Atakan Emekçi, “Açýlýþ sürecinden bu tarafa bizleri yalnýz býrakmayan Kars halkýna ve basýn mensuplarýna teþekkür ediyorum. Temmuz ayý itibariyle TEM AVM olarak Kars’ta hizmet vermeye baþladýk ve bu sürece kadar bizlere karþý gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. Kars halkýnýn ilgisi sayesinde umduðumuzun da üstünde bir çalýþma ortamý yakaladýk. Vatandaþlarýmýza keyifle hizmet ettik, Allah’ýn izniyle hizmet etmeye de devam edeceðiz.” dedi.

“Kars halkýnýn bu ilgisine bizler de TEM AVM olarak kayýtsýz kalamadýk” diyen Emekçi “Her ayýn 15-17 tarih aralýðýný halk günü olarak belirledik. Bu günlerimizde vatandaþlarýmýza büyük oranda indirimli alýþveriþ fýrsatlarý sunuyoruz. Bunun dýþýnda Allah’ýn izniyle TEM AVM ailesi olarak yeni yýlda bin metrekare alan üzerine dev bir alýþveriþ merkezi planlýyoruz ve Kars halkýnýn hizmetine sunmayý düþünüyoruz.” þeklinde konuþtu.

Atakan Emekçi, yeni yýla günler kala Kars halkýnýn ve bütün Ýslam coðrafyasýnýn yeni yýlýný da kutlayarak, “Yeni yýlda da bizler paranýn ön planda olmadýðý, saðlýk, sýhhat, huzur, mutluluk ve en son maddiyat bilinciyle bir dünya diliyor, Kars halkýnýn ve tüm Ýslam camiasýnýn yeni yýlýný kutluyoruz.” ifadelerini kullandý.

(UA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 2930 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanýtým Kategorisine Ait Diğer Haberler

Cihan Otomotiv’de Kasým Ayý Fýrsatlarý Ögel Kardeþler’de kýþ Lastiði dönemi baþladý Cihan Otomotiv’de Ekim Ayý Fýrsatlarý Kars’ta Massey Ferguson’dan Tarla Günleri Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açýldý Giyim Dünyasý’nda okul satýþlarý baþladý Sahibinden Satýlýk Apartlar Ögel Kardeþlerde Yaz ve Bayram Fýrsatlarý Cihan Otomotiv’de Aðustos Ayý Fýrsatlarý Kafkasya Turizmi Tanýyalým Aytemiz Oruçoðullarý Petrol2 hizmete açýldý

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır