KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Dore Müzik Evi’nde görkemli açılış
Anasayfaya Dön Tüm Tanıtım Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dore Müzik Evi’nde görkemli açılış
2016-02-15 - 20:28
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

Dore Müzik Evi’nde görkemli açılış

Kars’ın ilk ve tek müzik dans ve organizasyon şirketi Dore Müzik Evi 2. şubesini İnönü Caddesi Fiat Bayii yanında Kars halkının hizmetine açtı.

Dualar eşliğinde kurdelenin kesildiği açılış törenine İl Kültür Turizm Müdürü Hakan Doğanay, Gençlik Spor İl Müdürü Gürsel Polat, Kamer Camii İmamı Gökmen Kankılıç, Ülkü Ocakları Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel, STK başkanları, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış sonrası katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu. Katılımcılar sazdan kemana birçok müzik aletiyle dolu müzik evini gezerek, enstrümanlar hakkında bilgi edindiler. Dore Müzik Evi açılış özel yeni bir kampanyaya da imza attıklarını duyurdu. Alınan her müzik aletinin 1 aylık kurs süresince ücretsiz eğitiminin verileceğini müjdeleyen Dore Müzik Evi ve Dans Akademi, kentin notasına bir güzellik daha eklemiş oldu.

3 kattan oluşan müzik evinin üst katı dans okulu olarak: Bale, salsa, çaça, Kafkas, pilates, fitness hizmetleri için, orta kat: enstrüman satış mağazasında 60’a yakın enstrüman çeşidi ile hizmete açılırken, bodrum katta ise müzik kursları için Kars halkının hizmetinde olacak.

Açılış sonrası açıklamada bulunan Dore Müzik Evi ve Dans Akademi işletme sahibi Hüseyin Kankılıç, Kars’ta yeni bir şube açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve organizasyonlarının büyüyerek devam edeceğini söyledi.

Dore Müzik Evi ve Dans Akademi’de tüm kursların akademisyenler tarafından profesyonel anlamda verildiğine dikkat çeken Kankılıç, “Bu alanda kendilerini ispatlamış hocalarımız tarafından verilecek eğitimler, kursiyerlere gerçek anlamda çok şey katacaktır. Bunu daha önce de gördük ve bu hevesle, hizmetimizi daha da büyüterek devam ettiriyoruz. 2009 yılından bu yana organizasyon anlamında da Kars’a yapmış olduğumuz hizmetleri Karslı hemşerilerimiz biliyor. Kars’ta bu anlamda eksikliklerin giderilmesi için elimizden geleni yaptık, bundan sonra da devam edeceğiz.” dedi.

2016 yılının ilk organizasyonunu Mart ayının sonunda İzmir’de gerçekleştireceklerini kaydeden Kankılıç, Kars Ardahan Iğdır illerinin İzmir tanıtım fuarındaki büyük çaplı organizasyonuyla yeni yılın ilk büyük bir adım attıklarını belirtti. Bu organizasyonun Ege bölgesinde Kars’ı tanıtmak adına büyük bir organizasyon olduğunun altını çizen Hüseyin Kankılıç, daha sonra şunları söyledi: “Serhat Şehri Kars’ın tanıtımı anlamında orada varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Kars ile özdeşleşmiş her şeyi layığıyla oradaki hemşerilerimizle ve ege halkıyla buluşturacağız. Ekim ayı sonunda da Ankara’da Kars Ardahan Iğdır tanıtım günlerinde aynı faaliyeti yürüteceğiz.”

Üniversite öğrencilerine yönelikte bir bahar festivali düşündüklerini dile getiren Kankılıç, bunun dışında yer yer biletli konserler de düzenleyeceklerini hatırlattı. Kurs alan öğrencilerin yıl sonu etkinliklerle Kars halkının karşısında olacağını da söyleyen Dore Müzik Evi ve Dans Akademi işletme sahibi Kankılıç, “Bale eğitiminde 3 yaş ila 13 yaş gurubu arası dans eğitimlerimiz var. Diğer dans kurslarımızda 3 ila 50 yaş aralığıyla kurs verilebiliyor. Bu anlamda firmamız aynı zamanda Türk Halk Oyunları Federasyonu Kars İl Temsilciliği yapıyor. Bu manada Kars halkı da özellikle Kafkas dansı olmak üzere birçok dans türü için çocuklarını yönlendiriyor. Bizim organizasyonumuzla birlikte Kars halkı da bu sektörün her alanında yer alıyor, bu da bizi oldukça mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 12644 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanıtım Kategorisine Ait Diğer Haberler

Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açıldı Giyim Dünyası’nda okul satışları başladı Sahibinden Satılık Apartlar Ögel Kardeşlerde Yaz ve Bayram Fırsatları Cihan Otomotiv’de Ağustos Ayı Fırsatları Kafkasya Turizmi Tanıyalım Aytemiz Oruçoğulları Petrol2 hizmete açıldı Cihan Otomotiv’de Temmuz Ayı Fırsatları Cihan Otomotiv’de Haziran Ayı Fırsatları Cihan Otomotiv’de Mayıs Ayı Fırsatları Bakan Nirvana Cafe & Restoran açılışını gerçekleştirdi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır