KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Seval Mobilya Bellona Mağazası hizmete açıldı
Anasayfaya Dön Tüm Tanıtım Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seval Mobilya Bellona Mağazası hizmete açıldı, Cezmi Boztaş haberleri
2016-05-28 - 23:23
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 Seval Mobilya Bellona Mağazası hizmete açıldı

KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOK

1987 yılında beri bölgede ticari faaliyetlerini sürdüren Seval Mobilya Bellona Mağazası, davetlilerin yoğun katılımıyla hizmete açıldı.

Dua ve kurban kesimiyle yapılan; Türkiye’nin 803’ncü bölgenin 22’nci Bellona Mağazı açılış törenine Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, Kars Belediye meclis üyesi Ferit Yenice, Ticaret İl Müdürü Adem Beyribey, İl Müftüsü Mehmet Genç, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Ötegen, Işıklı Camii İmamı Ahmet Erdem, STK ve Oda başkanları, Bellona Mağazası Genel müdürleri, İLGİ Mobilya Genel Müdürü ve yöneticileri, BOYDAK Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık ve yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

CEZMİ BOZTAŞ: BİZLER KARS HALKINA HİZMETİ BİR BORÇ BİLDİK

Mağazanın açılış öncesinde bir konuşma yapan Seval Mobilya Bellona Mağazası Yönetim Kurulu Başkanı Cezmi Boztaş, “Bizler Boztaş ailesi olarak kazandığımızı Kars’a yatırmanın onurunu yaşıyoruz. Bugün burada köklü bir mağazanın açılışını gerçekleştiriyoruz. Açılışımıza katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi. Boztaş, “1987 yılından beri bölgede ticari faaliyetlerde bulunmaktayız. Bu güzel marka Bellona’nın Kars ilindeki mağazamızı Kars halkına sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler Kars halkına hizmeti bir borç bilerek Kars’ta kazandığımız parayı Kars’a yatırım yaparak değerlendirmekteyiz. Böylelikle Kars ekonomisine sağladığımız katkıdan dolayı aldığım hazzı dile getirmek istiyorum. ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ sloganıyla yola çıkarak çok şükür bu seviyelere geldim.” diye konuştu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, MARKAMIZA SADIK KALMAMIZ VE DÜRÜSTLÜĞÜMÜZ BAŞLICA İLKELERİMİZDENDİR

“Bizler için esas olan müşteri memnuniyeti, markamıza sadık kalmamız ve dürüstlüğümüzdür. Bunlar bizim başlıca ilkelerimizdendir.” diyen Boztaş şöyle konuştu:

“Bu işyerinde emeği geçen aileme ve kardeşlerime ve ekibime huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Değerli hemşehrilerim; desteklerinizi üzerimizden esirgemeyiniz. Bizlerin Kars’ımızda sürpriz yatırımlarımız devam edecektir. Bu mutlu günümüzü bizimle beraber paylaşan tüm katılımcıları saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.”

DEĞERLİ CEZMİ BOZTAŞ AĞABEYİMİZİN ŞAHSINDA BÜTÜN BOZTAŞ AİLESİNİ TEBRİK EDİYORUM

Ardından BOYDAK Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık bir konuşma yaptı. Uyanık; “Bellona Mağazalarımızın 803. Mağazasını burada Kars’ta hizmete açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizde özellikle batı şehirlerinde açılan büyük mağazalarımıza eş değerde bir mağaza kurdukları için Boztaş Ailesine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. Uyanık ayrıca, “Bugün değerli Cezmi beylerin ve ailesinin Türkiye genelindeki 803’ncü mağaza olarak hazırlamış olduğu mağazamızı hizmete açıyoruz. Değerli Cezmi Boztaş ağabeyimizin şahsında bütün Boztaş ailesini tebrik ediyorum. Türkiye genelindeki; İstanbul’daki, Ankara’daki, İzmir’deki, Avrupa’daki her hangi Bellona mağazasından hiçbir ayrıcalığı olmayan çok güzel bir eseri Kars’a kazandırdıkları için, bu anlamlı yatırımları için kendilerine teşekkür ediyorum. Sektörümüze ve markamıza kazandırdıkları bu mağazanın yanı sıra hepimiz çok iyi biliyoruz ki açılan ticarethaneler, mağazalar aynı zamanda ekonomilerin lokomotifi olan ticaretimizin de gelişmesine büyük katkı sağlamakta. Sağlamış oldukları istihdamla ve diğer hizmet alanlarıyla bu alış verişi bir keyfe dönüştüren standartları Kars ilimize de taşımış oluyoruz. Bu yatırımın bu anlamda da özel bir önemi var. Bir kez daha bu anlamda teşekkür ediyorum.”

BU GÜZELLİKLERİ BU MAĞAZAMIZDA KARSLI HEMŞEHRİMİZE SUNMUŞ OLACAĞIZ

BOYDAK grubuyla ilgili bilgileri de katılımcılarla paylaşan BOYDAK Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık, “Bellona markamız BOYDAK grubunun 60 yıllık birimizi üzerine inşa edilmiş 20 yıllık bir markamız. Bu 20 yıllık serüvenin içerisinde yapmış olunan çalışmalarla, AR-GE çalışmalarıyla, yatırımlarıyla, bugün sektörün en önde gelen markalarından birisi haline gelmiştir. Bu standartlarla ülkemizi sektör anlamında, uluslararası alanlarda temsil eden en önemli markalardan birisi olmuştur. Bu anlamda bu gururumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bunun yanı sıra BOYDAK grubu olarak gerek istihdam ettiğimiz 14 bin çalışanımızın 11 bin 500 tanesini mobilya alanında istihdam ediyoruz. Ağırlığı Kayseri olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde ve yurt dışında yatırımlarımız söz konusu. Tüm gayretimiz, tüm hedefimiz tüm coşkumuz; yurdumuzun her köşesine ve bunlardan birisi olan serhat şehrimiz Kars’a da bu standartları, bu güzellikleri taşımak, bu güzellikleri sizlerle buluşturmaktır. Bu anlamda bu işbirliği ile buralarda sizlere inşallah bu ürünleri, bu güzellikleri bu mağazamızda Karslı hemşehrimize sunmuş olacağız.”

BU MAĞAZAMIZ KARS’A ÇOK YAKIŞTI

Bugünlerde bu adımların atılmasının çok önemli olduğuna da vurgu yapan Uyanık, “Hepimiz yine çok iyi biliyoruz ki kentleşmenin, şehirleşmenin en pratik göstergelerinden birisi de bu tarz modern mağazaların hizmete girmesidir. Bu anlamda bu mağazamızın Kars’a çok yakıştığını düşünüyoruz. Zaten uzun yıllar ticari deneyimlerinin üzerine değerli Boztaş ailesinin de hizmet kalitesiyle ve hizmet standartlarıyla Kars’a yakışan bu mağazamızı sizlerin hizmetine en uygun koşullarda sunacağından emin olduğumu buradan ifade etmek istiyorum. Bugünlerde ihtiyacı olanlar var, alış verişler yapanlar var. Şu anda Bellona’da gerçekten sizler için çok uygun koşullarda çok özel üretilmiş ürünlerimiz söz konusu. Mutlaka bunları görün, değerlendirin ve fırsatlardan yararlanın istiyoruz. Bu anlamda bu mağazanın açılmasında emeği geçen Erzurum Doğu Anadolu Bölge Ana Bayimizin değerli genel müdürlerine, pazarlama müdürlerine, tüm çalışanlarına, genel merkezdeki çalışma arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. tekrar tekrar değeli Cezmi Beye bu eseri Kars’a kazandırdıkları için hem kurumumuz adına hem de şahıslar adına, ailemiz ardına teşekkür ediyorum. ALLAH başarılarını daim etsin. İnşallah bol kazançlar versin. Katıldığınız için sizlere de bir kez daha teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından İl Müftüsü Mehmet Genç’in okuduğu dua eşliğinde tekbirler getirilerek kurban kesildi ardından da 803. Bellona mağazasının açılışı yapıldı.

Yüzlerce çelenk ve çiçeğin de gönderildiği açılış sonrasında 3 kattan oluşan mağaza davetliler tarafından gezildi.

Bizlerde Kafkas Haber Ajansı (KHA) Ailesi olarak Seval Mobilya Bellona Mağazası’nın Kars’a hayırlı olmasını diliyor, Cezmi Boztaş ve ailesini Karsa yatırımlarından dolayı kutluyoruz.

(UA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOK

 

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 5843 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanıtım Kategorisine Ait Diğer Haberler

Ögel Kardeşler’de kış Lastiği dönemi başladı Cihan Otomotiv’de Ekim Ayı Fırsatları Kars’ta Massey Ferguson’dan Tarla Günleri Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açıldı Giyim Dünyası’nda okul satışları başladı Sahibinden Satılık Apartlar Ögel Kardeşlerde Yaz ve Bayram Fırsatları Cihan Otomotiv’de Ağustos Ayı Fırsatları Kafkasya Turizmi Tanıyalım Aytemiz Oruçoğulları Petrol2 hizmete açıldı Cihan Otomotiv’de Temmuz Ayı Fırsatları

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır