KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
TAMSAŞ’ta 4. otomobil kampanyası çekilişi yapıldı
Anasayfaya Dön Tüm Tanıtım Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TAMSAŞ’ta 4. otomobil kampanyası çekilişi yapıldı
2016-10-09 - 19:46
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 TAMSAŞ’ta 4. otomobil kampanyası çekilişi yapıldı

-TAMSAŞ AVM, ŞAKA YAPMIYOR!

-TAMSAŞ AVM; “ŞAKA SANDIM” DİYEN MÜŞTERİSİNE SIFIR KİLOMETRE ARABA HEDİYE ETTİ

-TALİHLİ CCAN VURKIROĞLU, “TELEFON GELDİĞİNDE ÖNCE ŞAKA SANDIM. SONRA BAKTIM ARABA BENİM. TAMSAŞ AVM’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ

Kars’ta 4 yıl önce hizmete giren TAMSAŞ alış-veriş merkezinde 4. Otomobil Kampanyası çekilişini yapıldı. Otomobil talihlisi, TAMSAŞ yetkililerine bu tür uygulamayı Kars’ta faaliyete geçirdikleri için teşekkür etti.

TAMSAŞ AVM Milli Piyango İdaresi ile yaptığı görüşme sonunda AVM’den 100 TL ve üzeri alış-veriş yapan müşterilerine müşteri kartı ve numarası verdi. Alış-veriş çeki alan her müşterisini dün düzenlenen hediye çekilişine dahil etti. TAMSAŞ AVM’nin hazırladığı ve Noter huzurunda çekilişi yapılan 400’e yakın ürün sahiplerine teslim edildi.

TAMSAŞ çekilişinde en büyük hediye ise sıfır kilo metre otomobil oldu. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve alış-veriş yapan yüzlerce vatandaş çekiliş törenine katıldı. Hediye çekilişinde TAMSAŞ AVM’nin sahibi Kenan Kılıç bir açıklama yaparak, “Biz kazandığımızı Karslılarla paylaşıyoruz. Bugün bunun için burada toplandık” dedi.

Konuşmaların ardından Kars 1.Noter tarafından TAMSAŞ AVM tarafından hazırlanan hediyeler yapılan çekilişle hediyeleri sahiplerine dağıttı. TAMSAŞ AVM tarafından hazırlanan hediye çekilişi bekleyenlerin sabırsız ve heyecanlı bekleyişleri arasında devam ederken en büyük hediye olan otomobilin çekilişine geçildi.

Otomobil için hazırlanan stantta Marketten alış veriş yapan vatandaşlar, Noter tarafından hazırlanan topları tek tek çekerek otomobil talihlisini açıkladı. Hediye çekilişinde sıfır kilometre araç Can Vurkıroğlu (18) isimli müşterinin 006668 nolu biletine isabet etti.

Mutlu haberi alan Can Vurkıroğlu, yengesi ve çocuğu ile birlikte marketin önüne geldi. Alkışlarla karşılanan talihliye kazandıkları arabanın anahtarı Kenan Kılıç tarafından verildi.

Talihli Can Vurkıroğlu, uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek TAMSAŞ yetkililerine teşekkür etti.

Can Vurkıroğlu, “Bana ‘TAMSAŞ’tan arıyoruz. Araba kazandınız’ deyince önce şaka sandım. Şaşırıp kaldım. Sonra kuponumu aldığım gibi markete geldim. Ve baktım ki çekiliş yapılmış ve ben araba kazanmışım.” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 8963 Defa Okundu

YORUMLAR

Tanıtım Kategorisine Ait Diğer Haberler

Ögel Kardeşler’de kış Lastiği dönemi başladı Cihan Otomotiv’de Ekim Ayı Fırsatları Kars’ta Massey Ferguson’dan Tarla Günleri Özel Eylül Anaokulu Masal Cafe Hizmete Açıldı Giyim Dünyası’nda okul satışları başladı Sahibinden Satılık Apartlar Ögel Kardeşlerde Yaz ve Bayram Fırsatları Cihan Otomotiv’de Ağustos Ayı Fırsatları Kafkasya Turizmi Tanıyalım Aytemiz Oruçoğulları Petrol2 hizmete açıldı Cihan Otomotiv’de Temmuz Ayı Fırsatları

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır