KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası Türk Telekom
Anasayfaya Dön Tüm Teknoloji haberleri Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası Türk Telekom - Türk Telekom haberleri - Türk Telekom haberleri -Türk Telekom haberleri -Türk Telekom haberleri -Türk Telekom haberleri -
2010-11-21 - 17:20
MERKEZ
Facebook'ta Paylaş

Telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası Türk Telekom 

Ipsos KMG araştırma şirketi tarafından yapılan “Digital Lovemark’10” araştırmasında Türk Telekom yüzde 30 oyla telekomünikasyon sektörünün en sevilen markası seçildi. Tüketicilerin en sevdiği (lovemark) dijital markaların belirlendiği araştırmada Türk Telekom, 2009’da da kendi kategorisinde ilk sırada yer almıştı.
 
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, örnekleme bazlı pazarlama araştırmaları alanının önde gelen şirketlerinden Ipsos KMG tarafından gerçekleştirilen Digital Love Mark’10 araştırmasında, telekomünikasyon alanında tüketicilerin en sevdiği marka oldu. Bu yıl araştırmaya katılan tüketicilerden aldığı yüzde 30 oranındaki oyla, en sevilen markalar arasında ilk sıraya yerleşen Türk Telekom, geçen yıl da bu unvanını yüzde 29 oyla almıştı.
 
Ipsos KMG tarafından MediaCat Dergisi için 2010 Ağustos-Eylül ayları süresince gerçekleştirilen araştırmada 12 ilde 1445 kişiyle görüşüldü. Telekomünikasyondan cep telefonu markalarına, masaüstü bilgisayarlardan haber sitelerine kadar 20 kategoride 2010 yılının en sevilen dijital markaları belirlendi.
 
En beğenilen marka olmanın müşteriye odaklı yaklaşımla, müşterilerin beklentilerini karşılayan doğru ürün ve hizmetleri sunmaktan geçtiğini belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:
“Telekomünikasyon sektöründe üstlendiğimiz öncü rolümüzle tüketicilere her zaman yenilikçi, iletişim ihtiyaçlarına en doğru, etkili yanıtı veren ürün ve hizmetler sunuyoruz. Hayata değer katan ürünlerimizin ve yüksek kalite anlayışımızın geçen yıl olduğu gibi 2010’da da en beğenilen dijital marka olarak seçilmemizde önemli rol oynadığına inanıyorum. Ipsos KMG tarafından gerçekleştirilen Digital Love Mark’10 araştırması, doğrudan tüketici görüşlerini yansıtması açısından bizim için çok değerli ve anlamlı. Türk Telekom’un, Türkiye’nin en değerli markası olmasının yani sıra en sevilen dijital markası olması, ürün ve hizmet sunduğumuz milyonlarca müşterimizle aramızda güçlü bir bağ kurmayı başardığımızı gösteriyor.”
(BA-BA-S) MERKEZ (KHA)Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 2327 Defa Okundu

YORUMLAR

Teknoloji haberleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Her Şey Yeni Nesil Doblo’da On-line itibarınızı karalatmayın! Ford Otosan 50 Yıllık Ar-Ge deneyiminin başyapıtını tüm dünya için üretti Pirelli’den sıcak kampanya Gençler, Ücretsiz İnterneti Çok Sevdi Geleceğin tasarımcıları 2. Anadolu cam afiş tasarım yarışması’nda buluştu Trend Micro, Heartbleed’in Türkiye ve dünyadaki verilerini açıklıyor Düşler ve Umutlar 3.Bölüm Fragmanı izle full (5 Nisan Cumartesi) Yasaklı Sitelere ve Youtube’ye Nasıl Girilir? DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir? bjk karabük maçı canlı izle lig tv den canlı izle ANLIK Bugünün saraylısı full 20.bölüm fragmanı izle “Teknoloji Bağımlılığı” masaya yatırılacak

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır